Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Δυτικής Ελλάδας

Προκήρυξη

Συμμετοχές:

Έναρξη: 02/09/2019, 23:00

Λήξη Ζευγών: 25/10/2019, 19:00

Λήξη Ομάδων: 26/10/2019, 18:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις συμμετοχές καλέστε: 698 082 1599 Κουτσάκος Κ.

Η κατ. 1-4 στα ζεύγη αφορά μόνο μαθητές.

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Κ.Ο.Α.Μ. ( 27 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 15
2 07009 ΛΙΟΣΗΣ Γ 14 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
3 00552 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α 15 00553 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν 15
4 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
5 00643 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ Λ 12 00628 ΚΟΖΗΣ Σ 11
6 02239 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Β 11 01972 ΜΑΚΡΗΣ Ξ 13
7 04583 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ Α 11 01965 ΤΣΑΜΗΣ Β 12
8 09860 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ 11 09861 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ 11
9 04585 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠ 10 01977 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ 11
10 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14
11 02204 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Μ 10 02276 ΒΕΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Ε 10
12 02731 ΓΡΑΣΣΕΛΗΣ Α 11 02241 ΚΟΥΡΗΣ Γ 11
13 02626 ΒΡΑΝΙΚΑ Χ 11 09969 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι 10
14 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 02244 ΚΟΤΙΝΑΣ Σ 14
15 00667 ΚΟΣΣΥΒΑ Μ 12 00303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ 12
16 08004 ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α 11 10772 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 8
17 06464 ΑΝΘΗΣ Δ 11 06465 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. 11
18 02677 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε 13 02623 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Τ. 11
19 02624 ΣΚΟΥΡΤΗΣ Χ 10 04164 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Κ 9
20 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 10 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 10
21 01971 ΜΑΚΡΗ Α 11 09968 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α 12
22 08630 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ι 11 09695 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε. 9
23 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 10 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 10
24 07435 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 14 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 12
25 02730 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ Α 11 00703 ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ 12
26 09080 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ 10 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 9
27 00128 ΒΑΡΒΟΥΤΑΣ Μ 11 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 10

Κατηγορία 1 - 9

Κ.Ο.Α.Μ. ( 7 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 08242 ΒΛΑΧΟΥ Μ 9 11521 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α 8
2 05872 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ Σ 8 02679 ΔΟΙΚΑΣ Σ 7
3 02494 ΚΑΝΤΑ Α 9 02873 ΚΑΝΤΑ Ι 8
4 05873 ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ Α 8 01983 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ Χ 9
5 12285 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ 9 12277 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 8
6 11596 ΛΕΝΤΖΑ Κ 5 10604 ΣΑΝΣΟΓΛΟΥ Π 7
7 09925 ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ Κ 8 12276 ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ Δ 7

Κατηγορία 1 - 6

Κ.Ο.Α.Μ. ( 15 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10651 ΛΑΣΚΑΡΗΣ Α 2 10655 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Μ 3
2 13800 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ Τ 2 13804 ΖΜΠΗΤΑΣ Γ 2
3 09970 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ 5 13870 ΜΠΟΥΝΙΑΣ Γ 2
4 02502 ΡΕΤΣΗ Α 5 07043 ΔΙΑΒΑΤΗΣ Α 4
5 11146 ΔΟΥΜΠΟΣ Σ. 3 10657 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε 2
6 12127 ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗΣ Ν 3 12011 ΜΙΣΦΟΥΤ Κ 3
7 12010 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ 5 13875 ΚΟΝΤΗΣ Ι 1
8 11676 KOLP M 4 11771 ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε. 2
9 13897 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡ 3 12710 ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΥ Ρ 2
10 08944 DOW T 6 08943 DOW C 6
11 13873 ΒΑΣΙΛΑΚΗ Μ 1 13876 ΚΟΣΜΑΣ Κ 1
12 13872 ΛΑΒΡΑΝΟΥ Ο 1 13871 ΜΕΡΙΑΝΟΣ Ε 1
13 13160 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π 5 13730 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ Ι 6
14 14321 ΚΟΥΤΑΛΑ Μ 1 13874 ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ Γ 1
15 12827 ΓΡΙΒΑ Α 6 12828 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Α 6

Κατηγορία 1 - 4

Κ.Ο.Α.Μ. ( 0 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
 
 

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Κ.Ο.Α.Μ. ( 11 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ 00643
00628
00228
01396
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ Λ
ΚΟΖΗΣ Σ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α
ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α
12
11
13
14
2 ΜΑΚΡΗΣ 01972
02239
02244
02011
ΜΑΚΡΗΣ Ξ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Β
ΚΟΤΙΝΑΣ Σ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ
13
11
14
14
3 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 04583
01965
00593
03352
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ Α
ΤΣΑΜΗΣ Β
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
11
12
13
15
4 ΑΓΓΕΛΟΥ 09860
09861
11674
11306
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΣΑΛΤΟΥΡΙΔΟΥ Μ
ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Π
11
11
6
7
5 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ 02730
00703
01350
00180
ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ Α
ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ
ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ
ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ
11
12
11
14
6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 04585
06464
06465
09968
05873
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠ
ΑΝΘΗΣ Δ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α
ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ Α
10
11
11
12
8
7 ΑΛΑΜΑΝΟΣ 02677
02623
09969
02626
ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΒΡΑΝΙΚΑ Χ
13
11
10
11
8 ΜΑΚΡΗ 01971
08004
10772
01977
ΜΑΚΡΗ Α
ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ
11
11
8
11
9 ΓΡΑΣΣΕΛΗΣ 02731
02241
00667
00303
ΓΡΑΣΣΕΛΗΣ Α
ΚΟΥΡΗΣ Γ
ΚΟΣΣΥΒΑ Μ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ
11
11
12
12
10 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 10777
07435
08630
09695
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ι
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
12
14
11
9
11 ΒΕΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 02276
09080
08629
02204
ΒΕΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Ε
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ Μ
10
10
9
10

Κατηγορία 1 - 9

Κ.Ο.Α.Μ. ( 5 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΡΕΤΣΗ 02502
07043
09970
12334
12010
ΡΕΤΣΗ Α
ΔΙΑΒΑΤΗΣ Α
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ
ΤΖΩΡΑΣ Σ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ
5
4
5
4
5
2 ΒΛΑΧΟΥ 08242
02494
02873
11521
ΒΛΑΧΟΥ Μ
ΚΑΝΤΑ Α
ΚΑΝΤΑ Ι
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
9
9
8
8
3 ΜΗΤΣΕΛΟΣ 10390
05206
09407
08961
06512
ΜΗΤΣΕΛΟΣ Χ
ΡΗΤΑ Α
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ Σ
ΜΠΟΥΣΗ Α
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π
8
9
8
8
9
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 12285
12277
12276
09925
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ Δ
ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ Κ
9
8
7
8
5 ΠΑΪΣΙΟΣ 06921
13730
13160
10917
ΠΑΪΣΙΟΣ Β
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ Ι
ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π
ΚΩΛΕΤΤΗ Μ
9
6
5
5
Αρχηγός
 
 

Επιλογές