Foreign visitors

ΑΟΜΒ ΕΟ

Συμμετοχές:

Λήξη πρωινού τουρνουά: 19/12/2018, 10:00

Λήξη βραδινού τουρνουά: 19/12/2018, 19:00

Σε περίπτωση δυσκολίας καλέστε: 697 324 8625 Λοβέρδος Δ.

 

Συμμετοχές πρωινού τουρνουά:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Β. ( 11 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 13 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
2 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 03889 ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ 12
3 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 13 03912 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ Ε 11
4 05660 ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α 11 07509 ΓΑΛΦΙΑΝΑΚΗΣ Ε 11
5 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
6 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14
7 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 01853 ΚΙΣΕΜΛΗΣ Δ 7
8 09818 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ 10 09808 ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ Χ 10
9 09816 ΒΑΡΟΥΤΑΚΗΣ Χ 4 11480 ΗΛΙΑΔΟΥ Θ 5
10 10716 ΣΤΟΪΛΟΣ Χ 9 10420 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Π 9
11 09815 ΒΑΡΟΥΤΑΚΗ Μ 4 09772 SOKOLOV N 3
 
 

 

 

Συμμετοχές βραδινού τουρνουά:

Δε θα πραγματοποιηθεί το τουρνουά μαθητών

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Β. ( 50 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 12
2 04247 ΨΗΛΟΥ Μ 10 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
3 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 04432 ΜΑΚΡΗΣ Δ 11
4 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12 00661 ΚΟΡΩΣΗ Θ 13
5 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11
6 00518 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ Π 12 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 13
7 08766 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ 10 08768 ΜΑΝΤΑΣ Κ 10
8 04548 ΤΡΙΠΟΥ Μ 13 03912 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ Ε 11
9 03889 ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ 12 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
10 00356 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Β 10 10925 ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ Κ 9
11 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 11
12 05660 ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α 11 08254 ΒΓΟΝΤΖΑ Μ 10
13 05751 ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ Α 11 03831 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡ 11
14 06635 ΚΑΛΛΑ Α 10 06630 ΖΗΒΑ Α 11
15 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 9 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 9
16 01038 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ 12 00334 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν 14
17 07600 ΚΑΧΡΑΜΑΝΗΣ Γ 9 07949 ΚΩΤΤΗΣ Β 10
18 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
19 04424 ΒΑΡΟΤΣΗ Χ 11 01237 ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ 11
20 10724 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Β 10 10723 ΚΑΝΟΥΤΑ Χ 9
21 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14 00768 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ 16
22 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 02927 ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ Ε 11
23 10878 ΕΞΑΡΧΟΣ Ι 11 05495 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Α 9
24 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11 01706 ΓΡΑΤΣΟΥ Λ 10
25 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15 12679 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5
26 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14
27 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 10 10729 ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ 10
28 08267 ΠΗΛΑΛΗΤΟΣ Κ 10 05566 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Δ 10
29 01417 ΤΣΑΤΣΑ Α 11 00642 ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ Ε 10
30 02781 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΟ 12 06650 ΧΡΗΣΤΟΥ Χ 11
31 02009 ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΑ Α 11 02010 ΨΥΧΟΓΙΟΣ Β 11
32 07597 ΙΣΙΔΩΡΙΔΟΥ Μ 11 07845 ΒΡΑΧΝΟΣ Ν 11
33 06651 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ Κ 7 06638 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ Κ 7
34 00654 ΚΟΡΦΙΑΤΗ Μ 11 03165 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ 10
35 03152 ΚΑΤΣΟΥΦΡΗ Θ 11 02464 ΖΕΡΒΟΛΕΑ Μ 10
36 02617 ΡΑΠΤΗ Δ 9 02815 ΦΟΥΡΛΑ Τ 10
37 00858 ΜΑΡΚΣ Α 11 07608 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ 11
38 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 01992 ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ. 13
39 02359 ΚΑΡΡΑ Λ 11 00576 ΚΑΡΥΔΗΣ Α 12
40 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
41 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 12
42 02398 ΣΙΔΕΡΗΣ Γ 12 01853 ΚΙΣΕΜΛΗΣ Δ 7
43 02780 ΠΕΡΡΟΝΕ Χ 11 03548 ΒΑΛΒΗ Α 10
44 01870 ΣΙΟΝΤΗΣ Κ 11 03898 ΤΖΕΛΑΤΗ Μ 11
45 10727 ΛΟΥΠΕΛΗΣ Ι 10 09750 ΡΗΓΟΣ Γ 11
46 00791 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε 14 01645 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ 13
47 09818 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ 10 09808 ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ Χ 10
48 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11 06252 ΤΣΑΟΥΣΗ Δ 9
49 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 10 13198 ΦΑΛΑΡΗ Μ 1
50 05078 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ 12 08230 ΣΑΛΕΒΟΥΡΑΚΗ Ε 12

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Β. ( 21 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 07290 ΒΑΘΗ Χ 9 09165 ΖΟΥΛΙΑΣ Α 9
2 11013 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ 9 11432 ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β 8
3 11220 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ 8 10276 ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε 8
4 07355 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α 9 07945 ΠΑΜΠΟΥΚΗ Α 7
5 07347 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩ 6 07345 ΠΑΜΠΟΥΚΗΣ Α 7
6 10412 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π 7 09824 ΔΙΓΕΝΗΣ Γ 8
7 11888 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π 7 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 8
8 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 8 11422 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η 6
9 11068 ΖΩΤΟΣ Ν 7 09433 ΕΣΠΕΡΙΔΗΣ Ι 7
10 06646 ΣΑΧΙΝΗ Α 7 08771 ΣΤΑΜΟΥ Μ. 7
11 07599 ΝΙΚΙΑ Π 9 05337 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Α 9
12 10918 ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ Π 8 11823 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α 6
13 06724 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Β 7 13102 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΚΗΣ Τ 4
14 08569 CARBONARO J 8 12663 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Δ 3
15 10832 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ 7 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 8
16 06528 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ Ε 9 09822 EL KHOURY N 9
17 10209 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ 8 09814 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ Ε 9
18 06547 ΣΑΝΤΗ Π 9 05983 ΧΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ Β 8
19 10647 ΓΚΟΥΜΑ Ε 7 11633 ΣΠΥΡΟΥΛΗ Φ 7
20 06332 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α 9 06997 ΒΑΡΣΟΣ Ε.Ι. 6
21 10354 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ 9 03334 ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 20 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 08264 ΠΑΡΑΣΥΡΑΚΗ Δ 6 08767 ΚΑΤΡΙΝΑΚΗ Ζ 6
2 12057 ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ 3 05916 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ Λ 2
3 12660 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ι 4 12618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α 2
4 12659 ΨΑΛΛΗ Σ 2 07351 ΚΥΡΚΟΥ Π 2
5 12653 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ. 2 12644 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ι 2
6 11056 ΠΑΛΙΔΗ Ε 4 11063 ΦΛΑΜΙΑΤΟΣ Π 2
7 12069 ΚΑΠΟΤΑ-ΦΟΝΤΡΙΕ Μ 2 12327 ΜΠΟΘΟΣ Α 2
8 10417 ΚΑΧΡΑΜΑΝΗ Γ 6 12048 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ 5
9 13101 ΓΕΡΑΡΔΗ Σ 3 12656 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν 4
10 09432 ΣΑΚΚΟΥ Α 4 09430 ΡΑΠΤΗ ΜΙ 4
11 07519 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ Δ 5 09440 ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 6
12 12626 ΣΚΑΜΑΓΚΑ Ε 2 12631 ΗΛΙΑΔΟΥ Β 1
13 12646 ΓΚΕΣΚΟΣ Φ 2 12654 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ Δ 3
14 12657 ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Ν 2 12070 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π. 1
15 12632 ΖΑΧΑΡΙΑ Μ 3 12731 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 3
16 12642 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙ 2 12643 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠ 2
17 12672 ΣΚΟΡΔΑ Μ 3 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 4
18 12661 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Γ 1 13098 ΓΡΑΨΑ Ε 1
19 12088 ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ 5 11528 ΠΡΑΣΙΝΟΣ Κ 6
20 13188 ΓΟΥΛΑΣ Σ 4 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 4
 
 

Επιλογές