Foreign visitors

ΟΑΜΚΗ ΕΟ

Προκήρυξη πρωινού τουρνουά

Προκήρυξη βραδινού τουρνουά

Συμμετοχές:

Λήξη πρωινού: 18/12/2018, 10:00

Λήξη βραδινού: 18/12/2018, 19:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις συμμετοχές καλέστε: 697 740 6180 Μπούρας Π.

 

Συμμετοχές Πρωινού τουρνουά:

 

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 9 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 08877 ΤΑΜΒΑΚΛΗ Α 10 10100 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ 10
2 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14 01523 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Ζ 12
3 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
4 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 13 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
5 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
6 02707 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ Α 10 02103 ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν 13
7 04502 ΧΑΡΛΑΥΤΗ Α 10 06524 ΡΑΖΗ Ν 9
8 02764 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Η 11 02549 ΝΤΑΤΣΑΚΗ Α 11
9 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Κη. ( 4 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 06878 ΔΕΔΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 9 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 3
2 10801 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ Δ 9 10802 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ Ε 8
3 05114 ΜΥΡΑΤ Ρ 7 05113 ΜΥΡΑΤ Κ 6
4 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 9 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 7

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Κη. ( 1 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10800 ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α. 5 12331 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α. 5

 

Συμμετοχές Βραδινού τουρνουά:

 

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 47 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14 01523 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ Ζ 12
2 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00984 ΜΠΟΥΡΑΣ Π 14
3 00242 ΓΙΑΝΝΑΣ Κ 12 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 11
4 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13
5 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 12 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 13
6 10921 ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ 10 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 10
7 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 05784 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ Α 13
8 00163 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β 15 03097 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Τ 11
9 04411 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΥ Τ 10 00141 ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΕΑ Λ 10
10 08519 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 10 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11
11 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14
12 04502 ΧΑΡΛΑΥΤΗ Α 10 07762 ΞΕΝΟΥ Α 10
13 02227 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Ν 8 00899 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 16
14 08134 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ 12 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11
15 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
16 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14
17 02470 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ 14 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
18 07791 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩ 10 08088 ΜΠΡΑΤΣΟΥ Ρ 10
19 00373 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Δ 13 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12
20 05597 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ Σ 11 00049 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α 12
21 01577 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ Α 9 04259 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 10
22 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 07688 ΚΥΡΙΑΖΗ Μ. 11
23 04498 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Α 10 04501 ΚΑΛΟΓΕΡΑ Ε 10
24 09490 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 12 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 11
25 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 3 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 12
26 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 3 02956 ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ Α 13
27 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14
28 02272 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΟΥ Ε 11 10492 ΚΟΥΜΟΥΤΖΗ ΕΙ 10
29 07618 ΝΙΛΣΕΝ Μ 11 07622 ΦΟΛΕΡΟΣ Δ 11
30 08489 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ 11 09501 ΤΣΟΥΡΑ Σ 11
31 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 13
32 01649 ΜΠΙΛΛΗ Ε 10 01237 ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ 11
33 00518 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ Π 12 05383 ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
34 02341 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 01025 ΞΕΝΑΚΗΣ Α 12
35 05934 ΚΟΤΑΡΑΣ Κ 14 03722 ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ 15
36 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11
37 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12 07209 ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι 12
38 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
39 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15 04180 ΒΡΟΥΣΤΗΣ Β 16
40 01942 ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ 10 09078 ΜΟΥΣΚΕΝΤΕΡΗ Ε 9
41 08487 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ Κ 9 10184 ΠΑΣΣΑΔΗ Χ 10
42 07218 ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΑΚΟΥ Μ 10 07100 ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ 11
43 06134 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ 10 07376 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ 13
44 06057 ΦΡΑΓΚΟΣ Τ 12 02103 ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν 13
45 06055 ΓΑΒΡΙΗΛ Ι. 9 05956 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν 13
46 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
47 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 10 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 10

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Κη. ( 30 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10375 ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΥ Α 8 09352 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β 9
2 07917 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ Ε. 8 04725 ΛΙΑΟΣ Β 9
3 07678 ΑΝΑΣΤΕ Κ 9 07150 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Β 7
4 04196 ΠΑΝΙΑΡΑ Μ 9 06523 ΠΑΝΙΑΡΑΣ Η 9
5 09223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Μ 5 06374 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε 5
6 03257 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΥ Σ 8 01580 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ Ι 9
7 06103 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Β 9 06804 ΤΖΑΒΑΡΑ Α 8
8 08280 ΧΡΟΝΗ Α 9 06802 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ Θ 6
9 07101 ΣΥΡΚΟΥ Γ 9 11201 ΚΑΣΦΙΚΗΣ Γ 8
10 04946 ΤΣΑΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Η 7 04639 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α 7
11 04947 ΤΣΑΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Β 9 06524 ΡΑΖΗ Ν 9
12 09347 ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ Μ 8 09348 ΜΠΕΡΤΖΕΜΗ ΒΙΔΑΚΗ Β 9
13 09355 ΦΟΥΣΙΑΝΗ Κ 7 08490 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Ζ 8
14 11659 ΜΠΟΥΓΑΣ Α 8 11657 ΒΑΛΑΣΙΟΥ Π 4
15 09076 ΔΕΡΑΟΥ Ε 8 09077 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε. 7
16 05114 ΜΥΡΑΤ Ρ 7 05113 ΜΥΡΑΤ Κ 6
17 12367 ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ 9 12074 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ 6
18 11202 ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ 8 11203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ 8
19 10964 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ 8 10109 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β 8
20 10449 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α 8 03334 ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ 9
21 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 9 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 7
22 10639 ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π. 7 05808 ΒΛΑΧΑΒΑ Μ 9
23 08292 ΡΕΙΣΗ Ν 9 05820 ΓΕΩΡΓΑΚΑ Ε 8
24 07143 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ 7 10802 ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ Ε 8
25 10644 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ 7 10496 ΛΑΛΗ Π 9
26 08439 ΚΑΝΙΔΗΣ Β 7 08442 ΛΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ Ν 6
27 07810 ΚΑΜΜΕΝΟΣ Ν 8 07801 ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Γ 8
28 12028 ΑΜΠΟΥΓΚΡΕΝ Μ 7 12029 ΣΟΥΣΗΣ Δ 7
29 11199 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ 9 11204 ΜΑΛΑΜΑ Σ 8
30 11007 ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ 9 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 8

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Κη. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13023 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Ι 4 13131 ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Σ 4
2 06200 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Α 6 05260 ΚΑΣΑΠΗ Ε 5
3 12075 ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΗΣ Ε 4 13191 ΒΡΥΩΝΗΣ Ν 4
4 11213 ΠΑΤΟΥΝΑ Φ 5 11368 ΑΡΓΥΡΟΥ Κ 4
5 11875 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Κ 6 12024 ΤΖΟΥΡΟΣ Α 5
6 11616 ΚΑΤΡΟΣ Π 5 12479 ΞΟΧΑΚΗΣ Σ 5
7 10922 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ 5 11097 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Ε 5
8 13021 ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ 4 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 4
9 08875 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Θ 6 08874 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι 6
10 13020 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Β 1 13016 ΚΙΤΟΥ Κ 1
11 13148 ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 1 13130 ΦΕΡΣΤ Ι 1
12 13017 ΡΟΥΧΩΤΑ Ι 1 13018 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ Μ 1

 

 

 

Επιλογές