Foreign visitors

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ομάδων

Προκήρυξη

Τελικοί:

Ειδικός κανονισμός 1-16 ΠΠΟ Τελικός

Ειδικός κανονισμός 1-11 ΠΠΟ Τελικός

Ειδικός κανονισμός 1-9 ΠΠΟ Τελικός

Ειδικός κανονισμός 1-6 ΠΠΟ Τελικός

Seeding 1-16

Seeding 1-11

Seeding 1-9

Seeding 1-6

 

Συμμετοχές τελικών ΠΠ Ομάδων: (Συμπληρώνονται από την ΕΟΜ)

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Β. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 02011
02244
05208
05209
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ
ΚΟΤΙΝΑΣ Σ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ
14
14
12
13
2 ΔΙΑΛΥΝΑΣ 01623
01624
01927
01341
ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α
ΔΙΑΛΥΝΑΣ Μ
ΚΟΥΦΑΚΗΣ Ε
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ν
14
13
13
12
3 ΤΑΓΑΡΑΣ 03030
01161
00037
02420
ΤΑΓΑΡΑΣ Ν
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ Ν
ΑΛΤΙΝΗΣ Δ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
13
13
15
12
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00316
09858
09829
01337
11323
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ
ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α
13
11
11
15
7
5 ΑΛΑΜΑΝΟΣ 02677
02623
02626
09969
02679
01983
ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
ΒΡΑΝΙΚΑ Χ
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΔΟΙΚΑΣ Σ
ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ Χ
13
11
11
10
7
9
6 ΜΠΑΝΙΚΑΣ 03722
00004
07435
00868
00336
01690
ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ
15
16
14
16
16
15
7 ΚΑΝΝΑΒΟΣ 00526
03881
00012
00414
00973
01393
ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΖΩΤΟΣ Λ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ
16
15
16
16
16
15
8 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ 01129
02687
02865
05079
00984
02019
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν
ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ Μ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ
ΜΠΟΥΡΑΣ Π
ΒΕΛΑΪΤΗ Π
16
13
15
13
14
14
9 ΝΕΣΤΟΡΑ 06195
00111
01707
02770
00348
00197
ΝΕΣΤΟΡΑ Θ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ
ΚΑΛΥΒΑΣ Δ
ΜΟΡΑΛΗΣ Κ
ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α
14
15
13
13
12
14
10 ΒΕΛΩΝΗ 02068
01111
00768
00720
00914
01039
ΒΕΛΩΝΗ Α
ΠΑΠΑΚΟΝΔΥΛΗΣ Ι
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Α
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ
15
15
16
16
16
15
11 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 00554
04180
00361
03051
01253
00304
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Φ
ΒΡΟΥΣΤΗΣ Β
ΕΙΝΤΙ ΜΣ
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α
ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν
15
16
16
15
16
16
12 ΡΟΥΣΣΟΣ 01236
00830
00186
01018
01056
01538
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ
ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν
ΝΙΝΟΣ Σ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ
16
16
16
15
16
15
13 ΔΟΓΑΝΗ 10180
04873
01199
00208
06645
02985
ΔΟΓΑΝΗ Τ
ΠΑΠΥΡΑΚΗ Μ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ι
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ
ΣΑΛΕΜ Ν
ΠΛΑΚΙΔΑ Η
11
14
16
15
13
14
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 06476
08134
02206
08470
00013
05227
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι
ΠΟΔΟΤΑ Κ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ
11
12
13
11
5
11
15 ΒΟΛΙΩΤΗΣ 02443
03446
02991
01542
09685
00519
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α
ΤΣΕΒΗΣ Ν
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν
ΧΛΙΑΠΑΣ Ι
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ν
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14
14
12
14
11
13
16 ΤΖΙΜΑΣ 03039
09490
11501
02462
10878
ΤΖΙΜΑΣ Λ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΔΡΙΒΑΣ Ε
ΕΞΑΡΧΟΣ Ι
12
12
11
11
11
17 ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ 06181
06205
05279
05841
06128
02103
ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ Γ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ
ΣΠΙΝΟΣ Α
ΚΑΜΤΣΙΟΥ Τ
ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν
12
10
12
11
11
13
18 ΦΡΑΓΚΟΣ 06057
00593
03352
05956
05347
03889
ΦΡΑΓΚΟΣ Τ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν
ΜΠΕΝΙΟΥ Μ
ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ
12
13
15
13
13
12
19 ΔΟΞΙΑΔΗΣ 04474
05223
01112
01455
07065
03348
ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΦΙΛΙΟΣ Α
ΡΟΥΣΣΟΣ Π
ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ Α
15
16
16
16
14
15
20 ΣΟΥΜΠΛΗΣ 09749
10553
00339
06775
ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ
ΜΑΛΛΩΣΗ Ν
ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ Γ
ΚΑΡΑΤΖΑ Ε.
9
8
13
12

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 03957
06452
10397
11130
01788
10178
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ
ΠΑΝΤΕΛΗ Κ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΞΥΡΑΦΑΣ Γ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ Γ
10
11
8
8
11
7
2 ΣΗΦΑΚΗ 09408
11447
12609
08975
ΣΗΦΑΚΗ Ε
ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε
ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Γ
8
7
7
8
3 ΑΒΑΝΙΔΗΣ 09151
10010
10012
10005
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Χ
ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ Δ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.
ΓΙΛΑΝΤΖΗΣ Κ
10
10
9
9
4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 10555
10559
12255
11399
11401
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ
ΣΑΪΤΗΣ Π
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Β
ΜΗΛΟΥΣΗΣ Γ
ΣΙΝΑΝΗΣ Σ
8
7
7
7
8
5 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ 05752
02284
10983
03534
09695
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε
ΚΑΡΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΤΖΙΑΡΑ Κ
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ Χ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
11
11
7
11
8
6 ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ 04746
05760
05770
08677
10326
ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ Α
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ
ΜΑΛΑΚΟΥ Μ
ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ
11
11
10
10
10
7 ΚΟΛΙΑΗ 02882
02883
02758
04920
ΚΟΛΙΑΗ Ε
ΚΟΛΙΑΗΣ Σ
ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΣ Ε
ΠΙΡΠΙΡΗΣ Δ
10
10
11
11
8 ΣΩΤΗΡΧΟΥ 07100
10089
02246
06768
05474
07371
ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ
ΚΑΛΛΙΓΑ Μ
ΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Ε
ΚΑΝΤΖΙΑ Α
11
10
11
11
11
11
9 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ 10337
13190
10929
12347
09472
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Ο
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
11
4
8
5
9
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 05331
08186
07388
06875
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ
ΛΑΛΑ Ξ
ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ Α
11
11
11
11
11 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 11216
11215
11223
11219
11217
09752
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ
ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ
ΒΕΛΚΟΥ Σ
10
10
10
10
10
10
12 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 10934
07308
10184
09728
07710
07707
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ Α
ΠΑΣΣΑΔΗ Χ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α
ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε
ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ
9
10
10
10
10
10
13 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 10900
09501
09488
08489
06602
03598
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΤΣΟΥΡΑ Σ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Β
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΝ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
10
11
10
11
10
10
14 ΛΥΚΟΥΔΗΣ 03846
10248
08643
08453
09078
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Κ
ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν.
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ
ΝΙΚΑ Ν
ΜΟΥΣΚΕΝΤΕΡΗ Ε
10
10
11
11
10
15 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 10205
09678
06975
10081
09806
10744
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΓΚΟΥΜΑ Ν
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Γ
10
11
11
11
11
10
16 ΔΗΜΟΥ 09679
11776
11191
13750
13044
10698
ΔΗΜΟΥ ΑΕ
ΜΕΤΑΞΑΣ Ν
ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ Ε
ΓΚΙΩΝΗΣ Γ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ Ν
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ
9
9
9
1
3
9
17 ΖΟΥΛΙΑΣ 09165
07401
06877
07907
ΖΟΥΛΙΑΣ Α
ΚΟΥΡΤΗ Κ
ΔΕΛΗ Χ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ Β
10
11
11
11
18 ΜΠΡΑΒΟΥ 02696
07910
08301
11504
08289
08293
ΜΠΡΑΒΟΥ Χ
ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Κ
ΝΤΟΤΣΙΑ Μ.
11
11
11
10
11
11
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 09813
05751
03898
06630
04424
03831
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ Α
ΤΖΕΛΑΤΗ Μ
ΖΗΒΑ Α
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡ
11
11
11
11
11
11
20 ΤΣΙΩΝΟΥ 11515
11109
09861
09860
ΤΣΙΩΝΟΥ Π
ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Κ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
10
10
11
11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ 11989
11850
12144
10285
11898
11894
ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ Α
ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ
ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν
ΣΩΤΗΡΙΟΥ Χ
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
9
9
7
9
8
7
2 ΔΕΝΤΣΟΡΑΣ 09459
11382
10344
09458
10563
ΔΕΝΤΣΟΡΑΣ Α
ΚΑΛΔΗΣ Ε
ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Χ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ Β
8
7
6
6
7
3 ΜΠΙΜΠΛΗΣ 07418
06991
12437
11270
11491
11287
ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΑΝ
ΣΤΑΛΙΚΑΣ Μ
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χ
ΟΥΓΙΑΡΙΔΟΥ Β
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΓ
8
8
7
9
8
9
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 11488
11487
11288
11281
12704
11735
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π
ΠΕΤΤΑΣ Α
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι
ΚΩΤΟΥΛΑ Χ
ΠΑΤΣΙΟΣ Π
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ
9
9
9
9
6
9
5 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 09509
09510
10334
09508
11113
09141
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Π
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Χ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Π
ΒΛΑΧΟΣ Δ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ Μ
8
7
6
7
8
7
6 ΝΤΑΝΙΚΑ 07893
07592
12228
06489
ΝΤΑΝΙΚΑ Α
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Α
ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α
ΙΩΑΝΝΟΥ Π
7
8
5
8
7 ΖΑΦΕΙΡΗΣ 10993
06488
01749
08737
08585
ΖΑΦΕΙΡΗΣ Μ
ΦΥΣΙΚΑ Π
ΣΤΕΦΑΝΗΣ Π
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Σ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ι
9
9
9
9
9
8 ΜΕΛΕΟΥΝΗ 09906
10603
12248
09901
02510
ΜΕΛΕΟΥΝΗ Μ
ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ Ν
SOKOL M
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ
ΣΙΜΑΤΗ Μ
6
6
4
6
7
9 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 11500
04391
11627
11007
10546
11499
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ν
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ
ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε
ΜΠΑΦΑΣ Χ
8
7
8
9
9
8
10 ΜΑΡΚΙΔΗΣ 07283
04037
04165
10644
10496
07288
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΤΟΛΗΣ Α
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΛΑΛΗ Π
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
8
7
8
7
9
7
11 ΑΛΓΚΙΝ 11195
10705
10832
11422
ΑΛΓΚΙΝ Ν
ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η
9
9
8
6
12 ΤΣΙΛΙΚΑ 08227
04323
11013
11432
10357
04150
ΤΣΙΛΙΚΑ Μ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β
ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π
ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ
9
9
9
9
9
9
13 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ 11220
10354
10206
10276
06332
11496
ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ
ΜΙΧΑΗΛ Γ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α
ΜΠΙΤΣΙΟΣ Κ
8
9
9
9
9
7
14 ΔΡΑΚΟΣ 12681
12692
12811
12812
10723
ΔΡΑΚΟΣ Α
ΒΑΜΒΑΚΑ Σ.
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
ΚΑΝΟΥΤΑ Χ
7
7
8
8
9
15 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ 06802
07101
08280
12081
08081
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ Θ
ΣΥΡΚΟΥ Γ
ΧΡΟΝΗ Α
ΜΩΥΣΗΣ Δ
ΜΠΡΑΒΟΥ Ε
6
9
9
9
9
16 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ 06917
11868
12391
11869
11867
11858
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ Β
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
4
9
6
9
8
8
17 ΜΗΤΣΗΣ 11572
10932
13508
12578
ΜΗΤΣΗΣ Κ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ
ΝΟΝΗ Α
9
9
7
7
18 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
11378
10428
11618
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΣΜΥΡΛΗ Σ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν
9
9
7
9
19 ΚΑΜΠΑΝΗ 10641
10260
02567
10642
09163
10780
ΚΑΜΠΑΝΗ Ι
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν
ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ
ΓΡΑΙΚΑΣ Ν
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ
9
8
9
9
8
9
20 ΚΑΛΙΑΜΠΑ 09648
10730
12216
10872
05809
10045
ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α
ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ
ΒΕΝΕΤΗ Τ
ΓΚΑΝΗΣ Μ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙ
7
7
7
7
9
9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 DOW 08943
08944
12379
12380
DOW C
DOW T
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Β
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ
5
5
4
5
2 ΧΑΤΖΑΚΗΣ 12400
12395
03420
03430
ΧΑΤΖΑΚΗΣ Σ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Ι
ΚΑΒΑΛΗ Ε
ΠΛΕΥΡΗ Μ
6
6
5
6
3 ΓΡΙΒΑ 12827
12828
12159
09859
12163
12155
ΓΡΙΒΑ Α
ΒΑΛΑΤΣΟΣ Α
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝ
ΡΟΙΔΟΥ Η
ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗ
ΒΑΡΕΛΑΣ Ι
3
3
6
6
5
5
4 ΖΕΡΒΑ 02955
12479
09830
10807
13086
ΖΕΡΒΑ Ι
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΕ
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ν
ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α
5
6
6
2
5
5 ΒΙΟΛΟΣ 12130
12577
12331
10800
ΒΙΟΛΟΣ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ Δ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.
5
5
5
5
6 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ 12801
11944
11941
12902
ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ Δ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗ Α
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Α
ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Α
4
4
4
4
7 ΠΑΠΠΟΥΣ 13001
12586
10432
10498
ΠΑΠΠΟΥΣ Δ
ΚΟΝΤΟΣ Π
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
ΓΟΥΡΛΑΣ Ν
5
5
5
6
8 ΡΕΙΖΙΔΟΥ 13012
05799
12999
02162
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΣ Μ
ΖΕΡΒΟΥ Δ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Ε
5
6
5
4
9 ΓΟΥΛΑΣ 13188
09475
13165
12854
07545
12361
ΓΟΥΛΑΣ Σ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ
ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Η
ΤΥΠΑΛΔΟΣ Π
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗ Α
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Χ
5
5
4
4
4
5
10 ΜΠΑΜΑ 12678
12693
12672
12685
13191
12682
ΜΠΑΜΑ Σ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.
ΣΚΟΡΔΑ Μ
ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν
ΒΡΥΩΝΗΣ Ν
ΓΙΑΤΑΣ Κ
5
5
5
5
5
5
11 ΣΤΑΘΗΣ 09956
10700
12036
10114
09178
09180
ΣΤΑΘΗΣ Χ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑ
ΔΙΕΛΛΟΥ Α
ΣΠΙΘΑ Κ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ Β
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ
6
6
5
5
5
5
12 ΚΥΡΙΑΚΟΥ 10922
11097
12770
13015
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Ε
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ
6
5
6
6
13 ΗΛΙΑΔΟΥ 11480
12124
11965
11966
11019
12245
ΗΛΙΑΔΟΥ Θ
ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ
ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ
ΠΑΝΝΟΥ Γ
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Λ
ΦΑΦΟΥΤΗ Ι
5
6
6
6
6
5
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 12376
10947
13137
11706
12374
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ
ΤΖΩΡΤΖΗ Π
ΜΗΤΣΗ Μ
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Γ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
6
5
5
2
5
15 ΚΩΤΣΗΣ 13022
13021
13023
13131
13331
13319
ΚΩΤΣΗΣ Π
ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ Ι
ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Σ
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΖΙΛΕΛΙΔΟΥ Λ
5
5
4
4
5
5
16 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 10955
10961
10960
10939
10956
10919
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΥ Α
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΣ Α
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Ε
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ι
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ
6
6
6
6
6
6
17 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ 12051
12057
12065
12059
12052
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ Π
ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ
ΜΑΧΑΙΡΑ Φ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ Μ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Δ
4
4
5
5
5
18 ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ 13072
13201
13362
13309
13363
13200
ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ Ε
ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μ
ΚΑΛΟΣΑΚΑ Ε
ΒΑΣΚΕΖ Α
ΜΑΓΔΑΛΗΣ Α
ΚΟΥΤΜΟΣ Θ
4
5
3
4
3
5
19 ΒΕΡΡΑΣ 12733
12819
12728
10349
13361
12732
ΒΕΡΡΑΣ Κ
ΚΟΥΛΑΞΙΖΗ Α
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ Ε
ΜΠΑΚΑΣ Π
ΚΙΟΥΣΗΣ Α
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤ
3
3
3
4
2
3
20 ΤΣΙΩΛΗ 12305
12306
12469
13481
12499
ΤΣΙΩΛΗ Π
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΥΟΒΟΛΟΥ Μ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ Β
ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ
5
5
4
5
6

Προκρινόμενοι 1 – 16

Προκρινόμενοι 1 – 11

Προκρινόμενοι 1 – 9

Προκρινόμενοι 1 – 6

Προκριματικοί:

Ειδικός Κανονισμός 1-16

Seeding 1-16 AOMB

Ειδικοί Κανονισμοί Προκριματικών

Συμμετοχές:

Λήξη: Πέμπτη, 28 Φεβρουαρίου 2019, ώρα: 14:00

 

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Β. ( 24 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΠΑΝΙΚΑΣ 03722
00868
00336
01690
00004
07435
ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ
ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
15
16
16
15
16
14
2 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 00791
01645
02374
04133
05963
05934
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ
ΣΟΦΙΟΣ Μ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΚΟΤΑΡΑΣ Κ
14
13
14
14
13
14
3 ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ 06181
06205
05841
05279
06128
02103
ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ Γ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α
ΣΠΙΝΟΣ Α
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ
ΚΑΜΤΣΙΟΥ Τ
ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν
12
10
11
12
11
13
4 ΚΟΡΩΣΗΣ 00662
01992
01263
03050
ΚΟΡΩΣΗΣ Θ
ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ.
ΣΑΡΛΗΣ Σ
ΜΗΤΣΗ Γ
14
13
13
13
5 ΡΑΚΑΣ 01207
01354
08705
05840
09666
04490
ΡΑΚΑΣ Α
ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α
ΛΙΑΝΟΣ Δ
ΣΙΩΖΟΣ Θ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ
ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ
12
11
12
12
11
12
6 ΒΕΛΩΝΗ 02068
01111
00720
00914
01039
00768
ΒΕΛΩΝΗ Α
ΠΑΠΑΚΟΝΔΥΛΗΣ Ι
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Α
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ
15
15
16
16
15
16
7 ΔΟΞΙΑΔΗΣ 04474
07065
01455
01112
05223
ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ
ΡΟΥΣΣΟΣ Π
ΦΙΛΙΟΣ Α
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ
15
14
16
16
16
8 ΡΟΥΣΣΟΣ 01236
00830
01018
00186
01056
01538
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ
ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ
ΝΙΝΟΣ Σ
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ
16
16
15
16
16
15
9 ΒΟΛΙΩΤΗΣ 02443
02991
00519
01542
09685
03446
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΧΛΙΑΠΑΣ Ι
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ν
ΤΣΕΒΗΣ Ν
14
12
13
14
11
14
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 02781
00661
01055
01051
05669
05717
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΟ
ΚΟΡΩΣΗ Θ
ΠΑΝΑΣ Ι
ΠΑΝΑ Σ
ΑΒΔΟΥΛΟΣ Σ
ΡΙΤΣΩΝΗ Ε
12
13
11
11
13
11
11 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 06538
07868
07795
01431
05891
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ
ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α
ΚΑΛΕΚΗ Μ
ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α
ΨΑΛΙΔΑ Α
13
11
11
12
11
12 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 00554
03051
01253
00304
04180
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Φ
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α
ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν
ΒΡΟΥΣΤΗΣ Β
15
15
16
16
16
13 ΔΟΓΑΝΗ 10180
04873
06645
02985
01199
00208
ΔΟΓΑΝΗ Τ
ΠΑΠΥΡΑΚΗ Μ
ΣΑΛΕΜ Ν
ΠΛΑΚΙΔΑ Η
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ι
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ
11
14
13
14
16
15
14 ΝΕΣΤΟΡΑ 06195
00111
00197
00348
01707
02770
ΝΕΣΤΟΡΑ Θ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α
ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ
ΚΑΛΥΒΑΣ Δ
ΜΟΡΑΛΗΣ Κ
14
15
14
12
13
13
15 ΤΖΙΜΑΣ 03039
09490
10878
11501
02462
ΤΖΙΜΑΣ Λ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β
ΕΞΑΡΧΟΣ Ι
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΔΡΙΒΑΣ Ε
12
12
11
11
11
16 ΚΑΝΝΑΒΟΣ 00526
00414
00012
00973
03881
01393
ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π
ΖΩΤΟΣ Λ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ
16
16
16
16
15
15
17 ΓΑΒΡΙΗΛ 10231
02145
10061
00712
09505
06228
ΓΑΒΡΙΗΛ Γ.
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ Π
ΛΕΪΣΟΥ Ε
ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ
11
13
11
11
8
12
18 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ 01129
05079
02687
02865
00984
02019
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ
ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ Μ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α
ΜΠΟΥΡΑΣ Π
ΒΕΛΑΪΤΗ Π
16
13
13
15
14
14
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 06476
08134
08470
02206
00013
05227
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΠΟΔΟΤΑ Κ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ
11
12
11
13
5
11
20 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 00552
00553
08849
08706
09062
08694
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΚΑΡΑΚΟΣ Χ
15
14
13
11
13
12
21 ΒΩΒΟΣ 08118
07009
12229
10777
11825
ΒΩΒΟΣ Κ
ΛΙΟΣΗΣ Γ
ΣΚΟΡΔΑΣ Π
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
ΚΑΠΙΡΗΣ Δ
13
14
8
11
11
22 ΦΡΑΓΚΟΣ 06057
05956
05347
00593
03352
03889
ΦΡΑΓΚΟΣ Τ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν
ΜΠΕΝΙΟΥ Μ
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ
12
13
13
13
15
12
23 ΚΟΥΜΕΝΟΣ 00679
01122
00334
09112
05521
01003
ΚΟΥΜΕΝΟΣ Ι
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν
ΧΑΝΗΣ Β
ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
14
14
14
11
13
16
24 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ 01931
07840
01394
01584
01595
02039
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π
ΔΟΞΙΑΔΗ Α
ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ
14
12
13
14
12
15

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Πει. ( 9 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΙΛΗΣ 03608
08820
07280
10414
03547
07290
ΤΣΙΛΗΣ Π
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δ.
ΒΑΘΗ Χ
11
10
10
10
10
10
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 07608
07727
07509
01121
01985
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
ΓΑΛΦΙΑΝΑΚΗΣ Ε
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ Γ
11
11
11
10
11
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 09813
06630
05751
03831
03898
04424
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε
ΖΗΒΑ Α
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ Α
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡ
ΤΖΕΛΑΤΗ Μ
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
11
11
11
11
11
11
4 ΚΟΝΔΥΛΗΣ 10286
10309
06343
10086
09374
03456
ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π
ΣΙΓΑΛΑ Μ
ΝΕΡΑΝΤΖΗ Α
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Ι
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ
ΖΑΜΠΕΛΛΑΣ Ε
11
10
11
11
10
10
5 ΡΗΓΟΥ 10634
07507
07513
06322
08207
07844
ΡΗΓΟΥ Μ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Ι
ΚΑΒΟΥΚΗ Δ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ Μ
ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗ Β
9
10
11
11
11
11
6 ΛΥΚΟΥΔΗΣ 03846
08453
09078
01706
08643
10248
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Κ
ΝΙΚΑ Ν
ΜΟΥΣΚΕΝΤΕΡΗ Ε
ΓΡΑΤΣΟΥ Λ
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ
ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν.
10
11
10
10
11
10
7 ΓΡΥΠΑΡΗΣ 04524
08639
05346
02237
05234
05910
ΓΡΥΠΑΡΗΣ Σ
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΑΜΟΥΝΑΣ Π
ΒΡΕΤΤΟΥ Κ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Α
ΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
10
10
10
11
11
10
8 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 10205
09806
10081
10744
09678
06975
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Γ
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΓΚΟΥΜΑ Ν
10
11
11
10
11
11
9 ΜΕΤΑΞΑΣ 11776
09679
11191
10698
ΜΕΤΑΞΑΣ Ν
ΔΗΜΟΥ ΑΕ
ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ Ε
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ
9
9
9
9

Ο.Π.Α.Φ. ( 19 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ 02062
09352
09485
09562
11872
ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ Σ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ
ΜΙΧΕΛΗΣ Π
11
9
10
10
7
2 ΜΠΡΑΒΟΥ 02696
08293
08301
07910
08289
11504
ΜΠΡΑΒΟΥ Χ
ΝΤΟΤΣΙΑ Μ.
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι
ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Κ
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
11
11
11
11
11
10
3 ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ 07812
07917
01130
08446
04219
ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ Α.
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ Ε.
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Β
ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ Γ
ΜΕΛΕΤΗΣ Δ
10
8
11
10
10
4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 04671
10855
07981
07899
10898
09673
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π
ΜΩΡΟΣ Λ
ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ Ε
ΔΡΑΣΣΑΣ Α
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ Ν
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ε
11
8
11
11
7
10
5 ΖΟΥΛΙΑΣ 09165
07401
06795
07907
06877
ΖΟΥΛΙΑΣ Α
ΚΟΥΡΤΗ Κ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ Α
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ Β
ΔΕΛΗ Χ
10
11
10
11
11
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 10900
09488
03598
06602
09501
08489
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Β
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΝ
ΤΣΟΥΡΑ Σ
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ
10
10
10
10
11
11
7 ΜΑΤΑΘΙΑΣ 09638
09639
09637
09640
ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ
ΝΑΧΜΙΑΣ Χ
ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ
ΒΑΡΩΝΟΥ Μ
11
11
10
8
8 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ 10337
10929
12347
13190
09472
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Ο
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
11
8
5
4
9
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 07201
06241
03114
00945
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙ.
ΚΑΡΥΔΗ Μ
ΣΤΡΩΝΗΣ Γ
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Π
11
11
11
11
10 ΛΑΛΕΛΛΗΣ 00765
04235
10244
10921
12367
07159
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
ΚΑΤΣΑΝΗΣ Δ
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ
ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι
10
9
11
11
10
11
11 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 11216
11219
11215
11223
11217
09752
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ
ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ
ΒΕΛΚΟΥ Σ
10
10
10
10
10
10
12 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ 10082
10044
08087
02272
11094
08808
ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ
ΛΑΪΝΑΚΗ Χ
ΠΑΝΔΗ Ν
ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΟΥ Ε
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
ΤΣΑΡΝΑΣ Α
11
10
11
11
11
10
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 05331
07388
06875
08186
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΛΑΛΑ Ξ
ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ Α
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ
11
11
11
11
14 ΣΠΑΝΟΥ 05506
05507
10228
06623
07085
01237
ΣΠΑΝΟΥ Α.
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ
ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ Π
ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ
11
11
11
11
9
11
15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 10934
07308
10184
09728
07707
07710
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ Α
ΠΑΣΣΑΔΗ Χ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ
ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε
9
10
10
10
10
10
16 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ 10100
10415
10729
10058
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ
ΤΑΧΑ Ε
11
10
10
10
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ 02707
03118
12029
09590
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ Α
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΣΟΥΣΗΣ Δ
ΑΝΔΡΙΩΤΗ Β
10
10
7
10
18 ΚΑΤΣΙΟΣ 11133
10801
11950
10639
07913
ΚΑΤΣΙΟΣ Α
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ Δ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ Β
ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π.
ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α
11
10
8
8
10
19 ΣΩΤΗΡΧΟΥ 07100
07371
05474
06768
02246
10089
ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ
ΚΑΝΤΖΙΑ Α
ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Ε
ΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΚΑΛΛΙΓΑ Μ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ
11
11
11
11
11
10

Κατηγορία 1 - 9

Α.Α.Α. ( 0 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 6 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 11500
11627
10546
11499
04391
11007
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε
ΜΠΑΦΑΣ Χ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ν
ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ
8
8
9
8
7
9
2 ΚΑΜΠΑΝΗ 10641
10642
10780
09163
02567
10260
ΚΑΜΠΑΝΗ Ι
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΓΡΑΙΚΑΣ Ν
ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν
9
9
9
8
9
8
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 03579
09061
09447
09733
11205
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΜΠΑΛΩΤΗΣ Α
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Μ
ΖΑΤΤΑΣ Β
9
9
9
7
9
4 ΜΑΡΚΙΔΗΣ 07283
07288
04037
04165
10644
10496
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΛΗΣ Α
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΛΑΛΗ Π
8
7
7
8
7
9
5 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 10214
09974
09540
10288
11254
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Γ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ Κ.
ΛΟΥΙΖΟΥ Φ
ΜΠΙΝΙΧΑΚΗΣ Ν
ΤΣΙΡΟΖΙΔΟΥ Κ
8
8
9
8
7
6 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ 12300
12301
12471
12303
12505
11231
ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χ
ΣΙΟΝΤΗΣ Β
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ
ΚΑΛΟΥΣΗ Α
ΚΟΥΣΗΣ Γ
9
7
7
5
4
8

Α.Ο.Τ. ( 11 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΙΛΙΚΑ 08227
04323
04150
10357
11013
11432
ΤΣΙΛΙΚΑ Μ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙ
ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ
ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β
9
9
9
9
9
9
2 ΑΛΓΚΙΝ 11195
10705
11422
10832
ΑΛΓΚΙΝ Ν
ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ
9
9
6
8
3 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ 09721
11888
10703
09382
10968
10979
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ
ΡΟΥΚΕΡ Φ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ Θ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Δ
9
7
9
9
7
7
4 ΔΡΑΚΟΣ 12681
12692
12811
12812
ΔΡΑΚΟΣ Α
ΒΑΜΒΑΚΑ Σ.
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
7
7
8
8
5 ΜΑΡΟΥΛΗΣ 10412
09824
08264
08027
08776
07945
ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π
ΔΙΓΕΝΗΣ Γ
ΠΑΡΑΣΥΡΑΚΗ Δ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ Λ
ΒΕΝΤΟΥΡΗ Π
ΠΑΜΠΟΥΚΗ Α
7
8
7
5
7
7
6 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ 11220
10276
06332
10206
10354
11496
ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α
ΜΙΧΑΗΛ Γ
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ
ΜΠΙΤΣΙΟΣ Κ
8
9
9
9
9
7
7 ΜΠΑΜΠΙΡΗ 09710
08644
10242
10243
11521
ΜΠΑΜΠΙΡΗ Χ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Π
ΒΕΛΙΣΚΑΚΗ Ε
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
9
9
9
8
8
8 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ 10726
11633
07355
10209
10731
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ
ΣΠΥΡΟΥΛΗ Φ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ
ΓΙΑΜΠΑΝΗ Μ
7
7
9
9
9
9 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 12906
12905
11062
11064
11982
07964
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Α
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Α
ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ Π
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΑΒΑΝΟΣ Α
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ε
7
7
9
9
8
9
10 ΚΑΛΙΑΜΠΑ 09648
12216
10872
10730
ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε
ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ
ΒΕΝΕΤΗ Τ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α
7
7
7
7
11 ΛΕΓΑΚΗ 10499
11785
11786
11028
04888
11029
ΛΕΓΑΚΗ Γ
ΜΙΚΡΟΣ Σ
ΜΙΚΡΟΥ Ε
ΖΑΪΡΗΣ Ν
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ
7
7
7
7
7
8

Ο.Α.Μ.Κη. ( 9 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
11618
11378
10428
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν
ΣΜΥΡΛΗ Σ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
9
9
9
7
2 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ 06917
11858
11869
11867
11868
12391
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ Β
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
4
8
9
8
9
6
3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 10109
10964
08440
11576
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ Ι
MICHAELIDOU M
8
8
8
7
4 ΦΩΤΕΙΝΟΥ 11202
11203
11204
11201
11659
11199
ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΜΑΛΑΜΑ Σ
ΚΑΣΦΙΚΗΣ Γ
ΜΠΟΥΓΑΣ Α
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ
8
8
8
8
8
9
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ 06802
08280
08081
07101
12081
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ Θ
ΧΡΟΝΗ Α
ΜΠΡΑΒΟΥ Ε
ΣΥΡΚΟΥ Γ
ΜΩΥΣΗΣ Δ
6
9
9
9
9
6 ΠΑΥΛΟΥ 04484
06200
11021
10373
ΠΑΥΛΟΥ Ε
ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Α
ΜΠΑΟΥΤΕΝ Μ
ΓΑΓΑΝΗ Μ
7
6
6
4
7 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ 10449
11054
10446
09355
11655
11677
ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α
ΝΕΦΤΙΤΖΟΓΛΟΥ Μ
ΦΟΥΣΙΑΝΗ Κ
ΛΟΥΜΠΙΕ Μ
ΜΑΚΡΗ ΜΑ
9
6
7
7
7
8
8 ΜΗΤΣΗΣ 11572
10932
13508
12578
ΜΗΤΣΗΣ Κ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ
ΝΟΝΗ Α
9
9
7
7
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 11774
11685
11684
12349
12039
12422
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΚΟΡΡΕΣ Ε
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ
ΔΑΡΒΙΡΗΣ Π
ΔΕΛΕΒΕΓΚΟΣ Κ
ΛΑΛΑΓΚΟΣ Σ
9
9
8
6
7
6

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ. ( 24 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 12025
12354
12355
13360
13263
12472
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ Ν
ΓΚΕΒΕΖΟΥ Α
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ Χ
ΤΣΟΜΩΚΟΣ Α
STURM A
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Θ
4
4
5
4
4
5
2 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 13290
13244
13425
13241
13426
13447
ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΑΛΙΖΩΤΗ Χ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΛ
ΤΣΙΝΤΖΟΥ Χ
ΤΟΥΛΑΤΟΥ Ε
4
2
3
3
3
2
3 ΡΕΙΖΙΔΟΥ 13012
02162
05799
12999
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Ε
ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΣ Μ
ΖΕΡΒΟΥ Δ
5
4
6
5
4 ΠΑΠΠΟΥΣ 13001
10498
10432
12586
ΠΑΠΠΟΥΣ Δ
ΓΟΥΡΛΑΣ Ν
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
ΚΟΝΤΟΣ Π
5
6
5
5
5 ΚΩΤΣΗΣ 13022
13021
13023
13131
ΚΩΤΣΗΣ Π
ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ Ι
ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Σ
5
5
4
4
6 ΣΑΡΠΑΚΗΣ 10756
10757
12019
06565
09730
ΣΑΡΠΑΚΗΣ Ε
ΣΤΑΦΥΛΑ Χ
ΣΚΛΑΒΟΣ Γ
ΜΑΛΑΜΑ Β
ΞΑΝΘΑΚΗ Θ
5
6
6
4
5
7 ΒΙΟΛΟΣ 12130
12577
10800
12331
ΒΙΟΛΟΣ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ Δ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α.
5
5
5
5
8 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 12566
11718
10755
13325
09179
09168
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Β
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Τ
ΡΕΤΣΑ Μ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΟΥ Ε
5
4
4
4
4
4
9 ΓΟΥΛΑΣ 13188
09475
12854
13165
ΓΟΥΛΑΣ Σ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ
ΤΥΠΑΛΔΟΣ Π
ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Η
5
5
4
4
10 ΣΤΑΘΗΣ 09956
10114
09180
09178
10700
12036
ΣΤΑΘΗΣ Χ
ΣΠΙΘΑ Κ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ Β
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑ
ΔΙΕΛΛΟΥ Α
6
5
5
5
6
5
11 ΚΑΛΔΑΝΗ 10144
10090
10148
10645
11513
12587
ΚΑΛΔΑΝΗ Φ
ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ Τ
ΤΑΝΕΣ Α
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Ι
ΔΡΑΓΩΝΑ Β
ΒΛΑΧΟΣ Σ
5
4
4
4
1
5
12 ΤΣΙΩΛΗ 12305
12306
12469
12499
13481
ΤΣΙΩΛΗ Π
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΥΟΒΟΛΟΥ Μ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ Β
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β
5
5
4
6
5
13 ΒΛΑΧΑΚΗ 12919
12698
13013
13384
13265
ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ Ζ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ Α
3
1
5
4
3
14 ΜΠΑΜΑ 12678
12672
12693
13191
12682
12685
ΜΠΑΜΑ Σ
ΣΚΟΡΔΑ Μ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.
ΒΡΥΩΝΗΣ Ν
ΓΙΑΤΑΣ Κ
ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν
5
5
5
5
5
5
15 ΖΕΡΒΑ 02955
10807
09830
12479
13086
ΖΕΡΒΑ Ι
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ν
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΕ
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α
5
2
6
6
5
16 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 13321
13319
13331
13328
11420
08530
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ Α
ΖΙΛΕΛΙΔΟΥ Λ
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΜΠΟΥΖΟΥ Μ
ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ Γ
OAKBERG M
4
5
5
3
6
6
17 ΜΠΙΖΙΜΗΣ 11877
10411
09717
12110
11621
ΜΠΙΖΙΜΗΣ Τ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ Α
ΡΟΜΠΛΟ Α
ΣΑΛΕΧ Μ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩ
4
6
6
4
4
18 ΖΩΤΟΣ 12142
12140
12135
12063
07237
ΖΩΤΟΣ Δ
ΖΩΤΟΥ Α
ΚΟΦΙΝΑΚΗ Ε
ΤΣΙΚΝΑ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ Π
5
5
6
4
5
19 ΒΕΚΙΑΡΗ 11724
11506
10864
11662
11615
10916
ΒΕΚΙΑΡΗ Ε
ΣΑΛΜΑ Π
ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ Σ
ΜΥΛΩΝΑΣ Π
ΣΗΦΑΚΗΣ Μ
ΔΟΥΡΟΣ Γ.
3
4
4
4
4
5
20 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 10955
10961
10960
10939
10956
10919
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΥ Α
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΣ Α
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Ε
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ι
ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ
6
6
6
6
6
6
21 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ 12801
11944
12902
11941
13144
13145
ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ Δ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗ Α
ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Α
ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ Π
ΔΡΑΒΟΠΟΥΛΟΣ Γ
4
4
4
4
3
4
22 ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ 10874
10873
11564
12335
13005
13157
ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ Ι
ΚΟΝΙΔΑΚΗ Μ
ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΛΟΥΡΑΝΔΑΚΗ Χ
4
4
5
4
3
3
23 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 11503
13522
13521
10237
12504
08819
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Σ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Σ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ Ε
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ Π
ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ Μ
2
1
1
5
1
2
24 ΚΥΡΙΑΚΟΥ 10922
13015
12770
11097
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Ε
6
6
6
5

Ίκαρος ( 7 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΟΥΤΜΟΣ 13200
13201
13362
13363
13072
13309
ΚΟΥΤΜΟΣ Θ
ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μ
ΚΑΛΟΣΑΚΑ Ε
ΜΑΓΔΑΛΗΣ Α
ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ Ε
ΒΑΣΚΕΖ Α
5
5
3
3
4
4
2 ΔΑΦΕΡΜΟΣ 10970
10976
08725
08731
10969
11017
ΔΑΦΕΡΜΟΣ Σ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ Κ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Ν
ΚΑΡΟΥΣΑΤΟΥ Ε
ΝΕΡΟΥΤΣΟΥ Γ
6
6
4
6
6
5
3 ΒΕΡΡΑΣ 12733
12819
12732
12728
13361
12554
ΒΕΡΡΑΣ Κ
ΚΟΥΛΑΞΙΖΗ Α
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤ
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ Ε
ΚΙΟΥΣΗΣ Α
ΠΑΛΛΗ Α
3
3
3
3
2
1
4 ΗΛΙΑΔΟΥ 11480
12124
11965
11966
12245
11019
ΗΛΙΑΔΟΥ Θ
ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ
ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ
ΠΑΝΝΟΥ Γ
ΦΑΦΟΥΤΗ Ι
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Λ
5
6
6
6
5
6
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 12376
10947
13137
12374
11706
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ
ΤΖΩΡΤΖΗ Π
ΜΗΤΣΗ Μ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Γ
6
5
5
5
2
6 ΞΑΡΧΑΣ 12918
12957
10355
13071
13070
12915
ΞΑΡΧΑΣ Κ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙ
ΠΑΛΑΓΓΑ Ν
ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ Θ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ Κ
ΚΕΠΕΖΛΗ Σ
4
3
4
3
3
3
7 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ 12051
12052
12057
12059
12065
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ Π
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Δ
ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ Μ
ΜΑΧΑΙΡΑ Φ
4
5
4
5
5

Επιλογές