Foreign visitors

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζευγών

Προκήρυξη

 Τελικοί:

Ειδικοί Κανονισμοί:

Ειδικός Τελικού 1-16

Ειδικός Τελικού 1-11

Ειδικός Τελικού 1-9

Ειδικός Τελικού 1-6

Συμμετοχές τελικών:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Θ. ( 40 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01122 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 13 01538 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ 15
2 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
3 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01455 ΦΙΛΙΟΣ Α 16
4 03051 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ 15 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
5 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
6 02341 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 05078 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ 12
7 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 12 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
8 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16
9 01690 ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ 14 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 15
10 02607 ΑΘΕΡΙΝΟΣ Β 14 00914 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ 15
11 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
12 05841 ΣΠΙΝΟΣ Α 11 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12
13 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 13
14 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 12 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
15 00413 ΖΩΖΗΣ Σ 15 06438 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι 13
16 02450 ΛΟΥΠΡΑΝΗΣ Σ 11 00425 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ι 14
17 11515 ΤΣΙΩΝΟΥ Π 9 11109 ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Κ 9
18 00804 ΛΟΥΣΗΣ Γ 14 01337 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ 15
19 03030 ΤΑΓΑΡΑΣ Ν 13 00037 ΑΛΤΙΝΗΣ Δ 15
20 01542 ΧΛΙΑΠΑΣ Ι 14 09685 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ν 10
21 00304 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν 16 00554 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Φ 15
22 08257 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ 11 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 12
23 07037 ΜΑΝΤΗΣ Α 12 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12
24 03423 ΚΙΟΥΛΠΑΛΗΣ Ι 12 02711 ΜΥΡΤΑΚΗ Ε 12
25 00568 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ Ν 13 00670 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Α 13
26 06445 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗ Χ 9 01135 ΠΑΡΑΛΙΚΗΣ Δ 8
27 10983 ΤΖΙΑΡΑ Κ 6 06066 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Π 6
28 06464 ΑΝΘΗΣ Δ 11 06465 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. 11
29 02244 ΚΟΤΙΝΑΣ Σ 13 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14
30 00316 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 13 11323 ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α 5
31 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 7 01291 ΣΚΟΡΔΑΣ Β 14
32 01161 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ Ν 13 00787 ΛΕΦΑΣ Μ 13
33 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 15 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 15
34 03621 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ 12 05663 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΗΣ Β 10
35 02256 ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι 14 01745 ΡΑΜΟΣ Ε 14
36 04896 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ 13 06149 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Γ 13
37 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14 00348 ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ 12
38 06228 ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ 12 08232 ΚΟΤΣΩΝΗ Α 11
39 02462 ΔΡΙΒΑΣ Ε 11 00478 ΚΑΖΑΝΑΣ Γ 12
40 00004 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 16 07435 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 14

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Κη. ( 40 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 03927 ΣΥΡΡΟΥ Ε 11 02799 ΜΗΤΡΟΥ Κ 11
2 09666 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ 11 04490 ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ 11
3 04671 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π 11 09673 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ε 9
4 09968 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α 11 09858 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ 10
5 06227 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 11 07745 ΣΑΒΟΥΡΔΟΣ Ε 11
6 09113 ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ Α 11 08297 ΒΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Γ 10
7 04102 ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν 11 05887 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ 11
8 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11
9 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
10 10081 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο 11 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11
11 01429 ΤΣΙΚΑΣ Ε 10 05480 ΒΛΑΧΟΣ Θ 11
12 08125 ΕΓΓΛΕΖΟΣ Κ 8 08126 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 9
13 10306 ΡΟΥΜΠΕΓΛΗΣ Ν 8 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11
14 03039 ΤΖΙΜΑΣ Λ 11 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11
15 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 02248 ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗ Ν 11
16 07201 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙ. 11 03114 ΣΤΡΩΝΗΣ Γ 11
17 10248 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν. 9 09750 ΡΗΓΟΣ Γ 11
18 10878 ΕΞΑΡΧΟΣ Ι 10 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 11
19 09678 ΡΑΣΕΛΗ Ε 11 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11
20 00549 ΚΑΡΑΚΑΣΗ Ε 11 07856 ΠΑΓΩΝΗΣ Κ 10
21 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 06630 ΖΗΒΑ Α 11
22 06623 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ 10 07085 ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ Π 8
23 07910 ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ 11 08301 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι 10
24 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 10 11367 ΜΠΟΥΤΣΗ Η 7
25 07710 ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε 10 07707 ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ 10
26 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10 08227 ΤΣΙΛΙΚΑ Μ 9
27 03957 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ 10 09928 ΛΑΥΚΑΣ Σ 8
28 08004 ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α 11 09134 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΣ Κ 9
29 04699 ΚΑΡΑΝΤΑΝΕΛΛΗΣ Γ 11 05773 ΜΠΑΜΠΟΥ Κ 11
30 08350 ΤΣΕΛΕΠΗΣ Λ 11 08349 ΦΟΙΤΟΣ Σ 11
31 04253 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ 10 03673 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Φ 10
32 02758 ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΣ Ε 11 04920 ΠΙΡΠΙΡΗΣ Δ 11
33 02882 ΚΟΛΙΑΗ Ε 9 02883 ΚΟΛΙΑΗΣ Σ 10
34 07066 ΜΟΥΤΑΦΗ Β 10 06818 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ Κ 10
35 09737 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ 11 08317 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ε 10
36 06518 ΚΕΡΑΤΣΑΣ Κ 10 10000 ΜΑΡΙΝΟΣ Ι 9
37 08810 ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π 11 08700 ΜΗΤΣΟΥ Α 11
38 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 10 08254 ΒΓΟΝΤΖΑ Μ 10
39 07688 ΚΥΡΙΑΖΗ Μ. 11 01942 ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ 10
40 10921 ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ 10 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 10

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 52 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 9 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 9
2 09637 ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ 9 09635 ΒΑΜΒΑΚΑ Σ 7
3 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 8 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 8
4 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 9 10553 ΜΑΛΛΩΣΗ Ν 5
5 03334 ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ 9 10208 ΣΤΑΘΑΚΟΥ Α 8
6 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 7 02109 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ Γ 9
7 05851 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 9 09752 ΒΕΛΚΟΥ Σ 9
8 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 8 11667 ΞΕΝΑΚΗΣ Δ 4
9 08760 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ Μ 9 10206 ΜΙΧΑΗΛ Γ 9
10 10723 ΚΑΝΟΥΤΑ Χ 9 10724 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Β 9
11 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 8 10943 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Α 7
12 08811 ΚΟΥΡΗ Α 7 10354 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ 8
13 09092 ΖΟΥΛΟΣ Α 9 09107 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Α 9
14 07355 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α 8 06724 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Β 7
15 09083 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Β 7 09676 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ 8
16 10353 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α 8 08299 ΒΕΡΤΗΣ Α 9
17 10375 ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΥ Α 7 11029 ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ 7
18 10570 ΧΑΣΑΠΗΣ Δ 8 10136 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ Α 7
19 11868 ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 6 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 7
20 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 9 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 9
21 11204 ΜΑΛΑΜΑ Σ 7 11199 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ 7
22 10929 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι 7 11872 ΜΙΧΕΛΗΣ Π 6
23 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 9 07803 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ Α 8
24 08280 ΧΡΟΝΗ Α 9 09182 ΓΙΑΛΑΜΑΣ Β 9
25 09974 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ Κ. 8 10214 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Γ 7
26 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 8 11247 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Π 6
27 10058 ΤΑΧΑ Ε 9 10496 ΛΑΛΗ Π 9
28 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 7 10125 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι 7
29 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 9 05533 ΒΟΧΑΪΤΗΣ Ι 9
30 08626 ΧΑΤΖΗΝΟΥΣΚΑΣ Ε 8 08627 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ Ν 8
31 08932 ΙΩΑΝΝΟΥ Β. 9 09925 ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ Κ 7
32 08924 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Μ 7 08925 ΚΑΤΑΓΑ Ν 7
33 09930 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 8 08933 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 7
34 10772 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 7 08017 ΚΩΤΣΗ Δ 7
35 11270 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χ 7 12437 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 4
36 11281 ΚΩΤΟΥΛΑ Χ 7 11487 ΠΕΤΤΑΣ Α 7
37 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 8 11288 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι 7
38 07323 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ Δ 8 05250 ΚΩΣΤΟΥΛΑ Π 9
39 08890 ΝΤΡΙΣΤΗ Λ 7 08419 ΣΚΑΠΙΝΑΚΗ Φ 8
40 11447 ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε 6 09408 ΣΗΦΑΚΗ Ε 7
41 08678 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ 9 08477 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ Α 7
42 10326 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ 9 10325 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε 8
43 06998 ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ Σ 7 09969 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι 8
44 12217 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ 5 09245 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π 7
45 10993 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Μ 7 06488 ΦΥΣΙΚΑ Π 9
46 03485 ΔΟΥΛΓΕΡΗ Α 9 04571 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ Ε 9
47 11401 ΣΙΝΑΝΗΣ Σ 7 10555 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ 6
48 09749 ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ 7 09748 ΜΑΛΛΩΣΗΣ Α 8
49 08950 RAEMEN I 7 09658 ΒΛΑΧΟΣ Γ 7
50 03992 ΜΠΕΗ Α 9 10932 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι 7
51 11202 ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ 7 11203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ 6
52 06329 ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ Α 6 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 7

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 34 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12300 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι 6 12301 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χ 5
2 08846 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ Β 2 12131 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ Ε 5
3 10330 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. 5 12307 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝ 5
4 12471 ΣΙΟΝΤΗΣ Β 4 12303 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ 3
5 10736 ΣΕΡΕΤΗΣ Κ 4 10916 ΔΟΥΡΟΣ Γ. 4
6 12567 ΚΟΥΡΗΣ Ι 4 12568 ΑΓΓΕΛΗ Κ 4
7 12367 ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ 5 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 6
8 10778 ΔΑΝΑ Δ 6 11310 ΔΑΝΑΣ Τ 6
9 11054 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α 5 10447 ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Α 6
10 10300 ΠΑΝΤΟΣ Α. 6 11435 ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε 5
11 10151 ΔΗΜΑΚΗΣ Λ 5 10152 ΔΗΜΑΚΗ Α 5
12 10779 ΦΟΡΟΥ Δ 4 12586 ΚΟΝΤΟΣ Π 4
13 11119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ 6 11158 ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ 6
14 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 4 10439 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ Β 6
15 08474 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 5 11822 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 5
16 11684 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ 5 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 5
17 11028 ΖΑΪΡΗΣ Ν 6 06035 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ 6
18 10398 ΣΕΛΛΑΣ Ι 6 09933 ΜΠΕΤΣΟΥ ΑΠ 6
19 11738 ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ Μ 4 08510 ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ Μ 5
20 10903 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Α 4 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 5
21 11488 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π 6 11735 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 5
22 08668 ΣΙΤΑΡΑΣ Γ 6 11087 ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ Γ 3
23 02502 ΡΕΤΣΗ Α 5 12010 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ 3
24 12233 ΦΑΚΗΣ Κ 5 11335 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ Π 6
25 12231 ΣΟΥΡΛΑ Δ 3 12232 ΣΟΥΡΛΑΣ Ν 3
26 11823 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α 4 11068 ΖΩΤΟΣ Ν 6
27 06480 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Ε 4 09623 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Κ. 4
28 09906 ΜΕΛΕΟΥΝΗ Μ 5 07562 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ 6
29 10604 ΣΑΝΣΟΓΛΟΥ Π 5 10603 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ Ν 5
30 09659 ΚΑΒΒΑΔΑ Σ 6 09657 ΓΡΑΨΑ Κ 3
31 10931 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Β 6 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 4
32 11616 ΚΑΤΡΟΣ Π 5 10922 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ 4
33 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 4 10498 ΓΟΥΡΛΑΣ Ν 5
34 11662 ΜΥΛΩΝΑΣ Π 3 10864 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ Σ 4

Προκριματικοί:

  • Ειδικοί Κανονισμοί 1-16 Αττικής:

Ειδικός Κανονισμός Προκριματικού ΑΟΜΒ 1-16

Ειδικός Κανονισμός Προκριματικού ΟΠΑΦ 1-16

Ανακοίνωση 8/18: Τόποι τέλεσης προκριματικών Αττικής και Τελικών

Συμμετοχές Προκριματικών Αττικής:

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Η δήλωση προτίμησης Σωματείου είναι οριστική και δεν θα μπορεί να μετατραπεί παρά μόνο εάν το Σωματείο που έχει δηλωθεί δεν συγκεντρώσει τις απαραίτητες συμμετοχές για να διοργανώσει τον προκριματικό.

Παράταση συμμετοχών για 1-11, 1-9 και 1-6 έως 26/01/2018 και ώρα 11:00

 

Δηλώσεις συμμετοχής μόνο για 1-16 ΑΟΜΒ:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Β. ( 25 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00521 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ 14 01039 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ 15
2 06181 ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ Γ 12 06205 ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α 10
3 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 12 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
4 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 13
5 01417 ΤΣΑΤΣΑ Α 11 00642 ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ Ε 10
6 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 11 00661 ΚΟΡΩΣΗ Θ 13
7 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
8 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 12 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
9 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 11
10 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12 05841 ΣΠΙΝΟΣ Α 11
11 01111 ΠΑΠΑΚΟΝΔΥΛΗΣ Ι 15 02068 ΒΕΛΩΝΗ Α 15
12 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 13
13 00720 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Α 16 00768 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ 16
14 01690 ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ 14 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 15
15 01992 ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ. 13 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14
16 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 15
17 00914 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ 15 02607 ΑΘΕΡΙΝΟΣ Β 14
18 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16
19 03323 ΣΚΟΡΔΑΛΙΔΗ Κ 13 00712 ΚΤΕΝΙΔΗΣ Π 11
20 08768 ΜΑΝΤΑΣ Κ 10 06527 ΛΑΒΡΑΝΟΣ Ν 10
21 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 12 09112 ΧΑΝΗΣ Β 11
22 02462 ΔΡΙΒΑΣ Ε 11 00478 ΚΑΖΑΝΑΣ Γ 12
23 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 12 08257 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ 11
24 04482 ΜΕΣΘΕΝΕΑΣ Γ 13 07534 ΜΑΚΡΗ Ε 12
25 05394 ΖΑΠΑΡΤΑΣ Ε 11 06650 ΧΡΗΣΤΟΥ Χ 11

Δηλώσεις συμμετοχής μόνο για 1-16 ΟΠΑΦ:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Π.Α.Φ. ( 34 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13 02764 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Η 11
2 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
3 01122 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 13 01538 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ 15
4 02145 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ 13 01343 ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν 15
5 08134 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ 12 10747 ΝΤΟΚΑΤΖΗΣ Δ 10
6 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14 00348 ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ 12
7 08232 ΚΟΤΣΩΝΗ Α 11 06228 ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ 12
8 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 12 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
9 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01455 ΦΙΛΙΟΣ Α 16
10 02197 ΣΠΑΝΟΥ Β 13 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15
11 10231 ΓΑΒΡΙΗΛ Γ. 11 10061 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ 11
12 03051 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ 15 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
13 02341 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 05078 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ 12
14 07104 ΡΑΝΤΟΥ Σ 12 07209 ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι 12
15 02103 ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν 13 06057 ΦΡΑΓΚΟΣ Τ 12
16 00554 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Φ 15 00304 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν 16
17 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16 05079 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ 13
18 06195 ΝΕΣΤΟΡΑ Θ 13 05527 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ Π 12
19 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 15 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 15
20 00731 ΚΥΡΙΤΣΗ Σ 11 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12
21 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
22 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 13 05840 ΣΙΩΖΟΣ Θ 12
23 05956 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν 13 01707 ΚΑΛΥΒΑΣ Δ 13
24 00552 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α 14 00553 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν 14
25 08118 ΒΩΒΟΣ Κ 12 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 15
26 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 13 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12
27 08900 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Ι. 11 06172 ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ Α 13
28 07037 ΜΑΝΤΗΣ Α 12 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12
29 07777 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Τ 12 07799 ΚΑΠΠΑΣ Α 12
30 00899 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 16 06875 ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ Α 11
31 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 13 05496 ΜΟΥΛΙΟΥ Τ 13
32 01463 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 12 01133 ΠΑΠΠΑΣ Π 11
33 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
34 00446 ΙΓΓΛΕΣΗΣ Ν 11 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 12

Δηλώσεις συμμετοχής μόνο για 1-11, 1-9 και 1-6:

Κατηγορία 1 - 11

Α.Ο.Τ. ( 18 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 06630 ΖΗΒΑ Α 11
2 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 10 08088 ΜΠΡΑΤΣΟΥ Ρ 10
3 06623 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ 10 07085 ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ Π 8
4 01934 ΑΛΕΞΙΟΥ Λ 10 04415 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ 11
5 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 10 08254 ΒΓΟΝΤΖΑ Μ 10
6 07710 ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε 10 07707 ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ 10
7 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10 08227 ΤΣΙΛΙΚΑ Μ 9
8 05346 ΜΑΜΟΥΝΑΣ Π 10 04524 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Σ 10
9 00549 ΚΑΡΑΚΑΣΗ Ε 11 07856 ΠΑΓΩΝΗΣ Κ 10
10 09678 ΡΑΣΕΛΗ Ε 11 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11
11 00006 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ Ε 11 05028 ΧΡΟΝΙΟΥ Ι 11
12 03898 ΤΖΕΛΑΤΗ Μ 11 01237 ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ 11
13 10248 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν. 9 09750 ΡΗΓΟΣ Γ 11
14 00389 ΖΑΧΟΥ Π 10 02405 ΤΣΟΜΠΙΚΟΥ Ε 11
15 10878 ΕΞΑΡΧΟΣ Ι 10 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 11
16 07910 ΤΣΙΛΑΛΗΣ Θ 11 08301 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ Ι 10
17 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 10 11367 ΜΠΟΥΤΣΗ Η 7
18 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 10 03608 ΤΣΙΛΗΣ Π 11

Ο.Α.Μ.Κη. ( 33 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10081 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο 11 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11
2 02707 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ Α 10 05597 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ Σ 10
3 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 10 07098 ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ Κ 10
4 07688 ΚΥΡΙΑΖΗ Μ. 11 01942 ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ 10
5 09207 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Π 10 09728 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α 10
6 01429 ΤΣΙΚΑΣ Ε 10 05480 ΒΛΑΧΟΣ Θ 11
7 07201 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙ. 11 03114 ΣΤΡΩΝΗΣ Γ 11
8 07622 ΦΟΛΕΡΟΣ Δ 11 07618 ΝΙΛΣΕΝ Μ 11
9 00945 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Π 11 09057 ΠΟΛΙΤΗΣ Δ 10
10 01350 ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ 11 01853 ΚΙΣΕΜΛΗΣ Δ 7
11 07812 ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ Α. 10 06371 ΚΑΛΟΥΤΑ Κ 9
12 10306 ΡΟΥΜΠΕΓΛΗΣ Ν 8 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11
13 06227 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 11 07745 ΣΑΒΟΥΡΔΟΣ Ε 11
14 09968 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α 11 09858 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ 10
15 08125 ΕΓΓΛΕΖΟΣ Κ 8 08126 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 9
16 10082 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ 11 10044 ΛΑΪΝΑΚΗ Χ 10
17 09666 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ 11 04490 ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ 11
18 03927 ΣΥΡΡΟΥ Ε 11 02799 ΜΗΤΡΟΥ Κ 11
19 09113 ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ Α 11 08297 ΒΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Γ 10
20 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
21 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11
22 04671 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π 11 09673 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ε 9
23 02246 ΚΑΛΛΙΓΑ Μ 11 05125 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π 11
24 08810 ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π 11 08700 ΜΗΤΣΟΥ Α 11
25 06877 ΔΕΛΗ Χ 11 06768 ΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 11
26 07401 ΚΟΥΡΤΗ Κ 10 04304 ΓΙΑΛΙΡΑΚΗΣ Ν 10
27 03039 ΤΖΙΜΑΣ Λ 11 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11
28 04102 ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν 11 05887 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ 11
29 08519 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 10 07388 ΛΑΛΑ Ξ 11
30 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 02248 ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗ Ν 11
31 06602 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΝ 10 08489 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ 11
32 07101 ΣΥΡΚΟΥ Γ 9 07092 ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑ Σ 10
33 10921 ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ 10 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 10

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ. ( 16 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09635 ΒΑΜΒΑΚΑ Σ 7 09637 ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ 9
2 10546 ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε 7 10930 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Γ 7
3 10892 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ 7 10893 ΤΣΟΥΚΑΛΑ Β 7
4 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 7 02109 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ Γ 9
5 01784 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Α 9 08808 ΤΣΑΡΝΑΣ Α 9
6 11504 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 8 11572 ΜΗΤΣΗΣ Κ 8
7 07280 ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π 9 08817 ΤΣΑΚΩΝΑΣ Δ 9
8 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 8 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 8
9 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 8 11667 ΞΕΝΑΚΗΣ Δ 4
10 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 9 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 9
11 06682 ΓΑΪΤΑΝΑ Λ 9 06683 ΓΑΪΤΑΝΑΣ Α 9
12 09445 ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν 7 06880 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Δ 9
13 09752 ΒΕΛΚΟΥ Σ 9 05851 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 9
14 10894 ΤΣΙΑΠΟΣ Χ 7 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 7
15 10553 ΜΑΛΛΩΣΗ Ν 5 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 9
16 03334 ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ 9 10208 ΣΤΑΘΑΚΟΥ Α 8

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 19 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10964 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ 6 10449 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α 7
2 11204 ΜΑΛΑΜΑ Σ 7 11199 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ 7
3 11202 ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ 7 11203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ 6
4 11868 ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 6 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 7
5 08280 ΧΡΟΝΗ Α 9 09182 ΓΙΑΛΑΜΑΣ Β 9
6 10109 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β 7 10103 ΓΕΡΑΒΕΛΗ Μ 9
7 10570 ΧΑΣΑΠΗΣ Δ 8 10136 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ Α 7
8 09974 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ Κ. 8 10214 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ Γ 7
9 10929 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι 7 11872 ΜΙΧΕΛΗΣ Π 6
10 10058 ΤΑΧΑ Ε 9 10496 ΛΑΛΗ Π 9
11 05808 ΒΛΑΧΑΒΑ Μ 8 07678 ΑΝΑΣΤΕ Κ 9
12 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 8 11247 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Π 6
13 08750 ΓΥΠΑΡΗ Α 7 08755 ΣΚΟΥΛΙΚΑ Ζ 6
14 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 9 07803 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ Α 8
15 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 9 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 9
16 10260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν 7 02567 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ 8
17 10209 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ 8 10726 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ 6
18 07810 ΚΑΜΜΕΝΟΣ Ν 8 07801 ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ Γ 8
19 10791 ΚΥΡΤΑΤΟΣ Χ 7 10790 ΤΟΥΝΤΑ Γ 7

Ίκαρος ( 17 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10353 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α 8 08299 ΒΕΡΤΗΣ Α 9
2 12499 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ 3 12376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ 3
3 10723 ΚΑΝΟΥΤΑ Χ 9 10724 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Β 9
4 11888 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π 4 11578 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Α 4
5 09165 ΖΟΥΛΙΑΣ Α 9 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 8
6 09092 ΖΟΥΛΟΣ Α 9 09107 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Α 9
7 09676 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ 8 09083 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Β 7
8 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 8 10943 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Α 7
9 10354 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ 8 08811 ΚΟΥΡΗ Α 7
10 10357 ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π 7 11496 ΜΠΙΤΣΙΟΣ Κ 5
11 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 7 06329 ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ Α 6
12 11036 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕ 7 12375 ΙΩΒΗΣ Ι 5
13 10206 ΜΙΧΑΗΛ Γ 9 08760 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ Μ 9
14 10375 ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΥ Α 7 11029 ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ 7
15 10633 ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ Θ 6 10634 ΡΗΓΟΥ Μ 9
16 06724 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Β 7 07355 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α 8
17 02153 ΚΑΪΡΗ Ε 5 03327 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν 7

Κατηγορία 1 - 6

Α.Α.Α. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11521 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α 6 12615 ΒΡΑΧΝΑ Α 2
2 09577 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Β 6 09578 ΚΛΑΔΗ Κ 6
3 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 4 11564 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α 4
4 11966 ΠΑΝΝΟΥ Γ 4 11965 ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ 4
5 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 5 11684 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ 5
6 11822 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 5 08474 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 5
7 11786 ΜΙΚΡΟΥ Ε 4 11785 ΜΙΚΡΟΣ Σ 4
8 11028 ΖΑΪΡΗΣ Ν 6 06035 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ 6
9 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 4 10498 ΓΟΥΡΛΑΣ Ν 5
10 10439 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ Β 6 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 4

Α.Ο.Μ. ( 14 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12305 ΤΣΙΩΛΗ Π 4 12306 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΥΟΒΟΛΟΥ Μ 4
2 10916 ΔΟΥΡΟΣ Γ. 4 10736 ΣΕΡΕΤΗΣ Κ 4
3 09452 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ Α 6 08427 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Σ 6
4 11662 ΜΥΛΩΝΑΣ Π 3 10864 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ Σ 4
5 12578 ΝΟΝΗ Α 3 12355 ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ Χ 3
6 11220 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ 6 10826 ΑΔΑΜΤΖΙΚΗ Ε 6
7 08846 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ Β 2 12131 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ Ε 5
8 12300 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι 6 12301 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χ 5
9 11068 ΖΩΤΟΣ Ν 6 11823 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α 4
10 10144 ΚΑΛΔΑΝΗ Φ 4 12019 ΣΚΛΑΒΟΣ Γ 3
11 12471 ΣΙΟΝΤΗΣ Β 4 12303 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ 3
12 11570 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Π. 4 12587 ΒΛΑΧΟΣ Σ 2
13 11798 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ 6 12508 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 5
14 10330 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. 5 12307 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝ 5

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 16 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12367 ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ 5 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 6
2 12074 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ 4 12075 ΠΑΡΘΕΝΙΑΔΗΣ Ε 3
3 12331 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Α. 4 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 5
4 10779 ΦΟΡΟΥ Δ 4 12586 ΚΟΝΤΟΣ Π 4
5 10778 ΔΑΝΑ Δ 6 11310 ΔΑΝΑΣ Τ 6
6 12567 ΚΟΥΡΗΣ Ι 4 12568 ΑΓΓΕΛΗ Κ 4
7 11616 ΚΑΤΡΟΣ Π 5 10922 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ 4
8 12328 ΑΝΔΡΙΩΤΑΚΗΣ Γ 4 11576 MICHAELIDOU M 4
9 11119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ 6 11158 ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ 6
10 11021 ΜΠΑΟΥΤΕΝ Μ 5 12595 ΤΣΕΡΚΟΒΙΤΣ Χ 1
11 11618 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν 6 08709 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4
12 10428 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 5 05177 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Θ 5
13 10151 ΔΗΜΑΚΗΣ Λ 5 10152 ΔΗΜΑΚΗ Α 5
14 10300 ΠΑΝΤΟΣ Α. 6 11435 ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε 5
15 12368 ΚΟΝΤΑΞΗ Α 4 12369 ΜΑΝΤΖΟΣ Α 4
16 11054 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α 5 10447 ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Α 6

 

  • Ειδικοί Κανονισμοί Σωματείων Αττικής:

ΑΟΜΨ

ΟΑΜΛΕ

AAA

ΑΟΜ

ΑΟΤ

ΙΚΑΡΟΣ

OAMKH

 

  • Ειδικοί Κανονισμοί Σωματείων Περιφέρειας:

ΟΑΜΘ

ΠΟΑΜ

ΟΑΜΚ

ΚΕΔΑ

ΑΟΤΠ

ΑΟΜΧ

ΛΑΜΘ

ΟΑΜΧΝ

ΟΑΜΡ

ΚΑΒΑΛΑ

ΟΑΜΛ

ΣΛΑΜ

ΚΟΑΜ

ΑΣΤΕΡΑΣ

AOMM

ΑΜΙ

ΟΜΗ

ΟΑΜΣ

ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ

ΣΑΜΟΣ

Επιλογές