Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζευγών Κατηγοριών

Προκήρυξη

Ανακοίνωση 79/17: Τόποι τέλεσης Προκριματικών ΠΠΖΚ Αττικής

Υπόδειγμα Ειδικού Κανονισμού

Προκριματικοί:

  • Προκριματικοί Αττικής:

Παράταση δηλώσεων: Δίνεται παράταση δηλώσεων για τις ενότητες 1-12, 1-9 και 1-6 έως την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου και ώρα 12:00 το μεσημέρι.
Τα Σωματεία ΟΑΜΠΕΙ, ενότητα 1-12 και ΑΟΤ, ΑΣΑΕ, ΟΑΜΝΙΚ, ενότητα 1-6 δεν θα διοργανώσουν προκριματικούς. Παρακαλούνται τα ζεύγη που δήλωσαν στα Σωματεία αυτά να δηλώσουν εκ νέου.
Έναρξη παράτασης: 13:00

Ειδικοί Κανονισμοί Σωματείων Αττικής:

Ειδικός Κανονισμός 12-16: ΟΑΜΚΗ

ΑΟΜ

ΑΣΝΒ

ΑΑΑ

ΑΟΜΨ

ΟΑΜΛΕ

ΟΑΜΠΕΙ

ΑΟΜΒ

ΙΚΑΡΟΣ

ΑΟΤ

ΑΣΑΕ

ΟΠΑΦ

Ημερομηνίες και ώρες Προκριματικών Αττικής:

Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017, ώρα: 20:30.
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017, ώρα: 18:00.
Κυριακή,26 Νοεμβρίου 2017, ώρα: 11:00.

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Δηλώσεις συμμετοχής Προκριματικών ΠΠΖΚ κέντρου Αττικής:

Έναρξη παράτασης δηλώσεων συμμετοχής 1-12, 1-9, 1-6: 23/11/2017 ώρα 13:00

Λήξη παράτασης δηλώσεων συμμετοχής 1-12, 1-9, 1-6: 24/11/2017 ώρα 12:00

Κατηγορία 12 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 46 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14 05956 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν 13
2 02535 ΑΡΓΥΡΟΥ Δ 13 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
3 00348 ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ 12 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14
4 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
5 00791 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε 14 01645 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ 13
6 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 13 05669 ΑΒΔΟΥΛΟΣ Σ 13
7 01007 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π 13 01038 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ 12
8 01039 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ 15 00521 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Δ 14
9 02991 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν 12 00519 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ 13
10 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16 05079 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ 13
11 10180 ΔΟΓΑΝΗ Τ 9 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14
12 02206 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι 13 01122 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 13
13 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
14 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 00767 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Α 16
15 02145 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ 13 01343 ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν 15
16 01111 ΠΑΠΑΚΟΝΔΥΛΗΣ Ι 15 02068 ΒΕΛΩΝΗ Α 15
17 07104 ΡΑΝΤΟΥ Σ 12 07209 ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι 12
18 07009 ΛΙΟΣΗΣ Γ 14 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
19 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
20 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
21 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 13 05496 ΜΟΥΛΙΟΥ Τ 13
22 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
23 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12 09490 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 12
24 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 15 08118 ΒΩΒΟΣ Κ 12
25 05934 ΚΟΤΑΡΑΣ Κ 13 05963 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π 13
26 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 13 05840 ΣΙΩΖΟΣ Θ 12
27 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01455 ΦΙΛΙΟΣ Α 16
28 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 14 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15
29 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16 01393 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ 15
30 02770 ΜΟΡΑΛΗΣ Κ 13 01707 ΚΑΛΥΒΑΣ Δ 13
31 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 13
32 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 15 01690 ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ 14
33 00868 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α 16 03722 ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ 14
34 06057 ΦΡΑΓΚΟΣ Τ 12 02103 ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν 13
35 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 07958 ΚΟΥΡΤΗΣ Δ 11
36 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 15 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 14
37 00304 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν 16 00554 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Φ 15
38 03051 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ 15 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
39 00720 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Α 16 00768 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ 16
40 00552 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α 14 00553 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν 14
41 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 12 02956 ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ Α 13
42 02197 ΣΠΑΝΟΥ Β 13 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 14
43 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14 07626 ΚΑΡΒΕΛΑΣ Γ 12
44 08900 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Ι. 11 06172 ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ Α 13
45 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
46 00163 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β 15 00660 ΚΟΡΩΝΗ Μ 14

Κατηγορία 1 - 12

Α.Ο.Μ. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 08810 ΜΑΤΣΟΥΚΑ Π 11 04102 ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν 11
2 01934 ΑΛΕΞΙΟΥ Λ 10 04415 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ 11
3 06418 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Μ 11 06168 ΠΑΥΛΙΝΕΡΗΣ Γ 11
4 06896 ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν 12 06897 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Σ. 11
5 04589 ΒΛΑΧΟΥ Κ 11 08232 ΚΟΤΣΩΝΗ Α 11
6 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 12 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 12
7 02405 ΤΣΟΜΠΙΚΟΥ Ε 11 00389 ΖΑΧΟΥ Π 10
8 03328 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ Α 11 02696 ΜΠΡΑΒΟΥ Χ 11
9 07376 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ 12 06134 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ 9
10 03456 ΖΑΜΠΕΛΛΑΣ Ε 10 08088 ΜΠΡΑΤΣΟΥ Ρ 10
11 09678 ΡΑΣΕΛΗ Ε 10 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 10
12 06128 ΚΑΜΤΣΙΟΥ Τ 11 09078 ΜΟΥΣΚΕΝΤΕΡΗ Ε 9

Α.Ο.Μ.Β. ( 15 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 06630 ΖΗΒΑ Α 10
2 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 7 06205 ΚΑΡΥΩΤΗΣ Α 9
3 03889 ΛΟΒΕΡΔΟΣ Δ 12 03893 ΓΙΔΑΚΟΥ Λ 11
4 05495 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Α 8 10878 ΕΞΑΡΧΟΣ Ι 9
5 08254 ΒΓΟΝΤΖΑ Μ 10 07608 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ 11
6 02814 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ Ε 12 03831 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡ 11
7 07933 ΡΙΣΑΡΝΤΕΛΑΤΟΥΡ Λ 10 07878 ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Ν 8
8 04424 ΒΑΡΟΤΣΗ Χ 11 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 11
9 03898 ΤΖΕΛΑΤΗ Μ 11 01237 ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ 11
10 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 12 03912 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ Ε 11
11 09094 ΚΑΝΝΑΣ Κ 10 09112 ΧΑΝΗΣ Β 11
12 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 11 08257 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ 11
13 07085 ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ Π 8 06623 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ 10
14 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 11
15 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 10 08207 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ 11

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 17 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09485 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Α 10 09562 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ 9
2 01799 ΣΤΕΡΓΙΑΝΕΛΛΗΣ Π 10 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
3 10900 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ 9 03598 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ 9
4 05891 ΨΑΛΙΔΑ Α 11 09096 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ 10
5 03927 ΣΥΡΡΟΥ Ε 11 02799 ΜΗΤΡΟΥ Κ 11
6 00049 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Α 12 05597 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ Σ 10
7 06227 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 11 04234 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Σ 11
8 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12 04529 ΜΑΚΡΗ Μ 12
9 07981 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ Ε 11 09113 ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ Α 11
10 01942 ΔΙΑΜΑΝΤΗ Τ 10 01730 ΚΙΤΡΙΛΑΚΗΣ Ι 10
11 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 12 01858 ΑΝΘΗ Κ 11
12 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 7 02724 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ Ι 12
13 04671 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π 11 09673 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ε 9
14 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 03677 ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ Π 12
15 02462 ΔΡΙΒΑΣ Ε 10 00478 ΚΑΖΑΝΑΣ Γ 12
16 07707 ΓΙΑΝΝΑΚΗ Λ 9 07710 ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ Ε 10
17 06343 ΝΕΡΑΝΤΖΗ Α 11 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 11

Ο.Π.Α.Φ. ( 21 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 07907 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ Β 11 06877 ΔΕΛΗ Χ 11
2 09666 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ 11 04490 ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ 11
3 07618 ΝΙΛΣΕΝ Μ 10 07622 ΦΟΛΕΡΟΣ Δ 10
4 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 12 08134 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ 12
5 00731 ΚΥΡΙΤΣΗ Σ 11 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 11
6 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11
7 10061 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ 11 10231 ΓΑΒΡΙΗΛ Γ. 10
8 05900 ΓΡΙΣΠΟΣ Γ 11 00303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ 12
9 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 11 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 11
10 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 05507 ΣΠΑΝΟΥ ΑΝ 11
11 00446 ΙΓΓΛΕΣΗΣ Ν 11 07201 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙ. 11
12 10081 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο 10 10086 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Ι 10
13 02809 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ Δ 10 02411 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ Π 10
14 04230 ΜΑΡΙΝΟΣ Α 10 03617 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
15 09488 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Β 10 08489 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ 10
16 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11 09501 ΤΣΟΥΡΑ Σ 11
17 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 12 03039 ΤΖΙΜΑΣ Λ 11
18 09968 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α 11 02764 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Η 11
19 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11 10747 ΝΤΟΚΑΤΖΗΣ Δ 9
20 10082 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ 10 10044 ΛΑΪΝΑΚΗ Χ 10
21 07777 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Τ 12 07799 ΚΑΠΠΑΣ Α 12

Κατηγορία 1 - 9

Α.Α.Α. ( 14 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11428 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Λ 8 05809 ΓΚΑΝΗΣ Μ 8
2 09648 ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε 6 10045 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙ 8
3 09644 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ 9 10310 ΠΑΠΟΥΛΗ Ε 8
4 10874 ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ Ι 3 10873 ΚΟΝΙΔΑΚΗ Μ 3
5 08474 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 3 11822 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 3
6 11873 ΞΥΛΙΝΑ Μ 3 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 4
7 10730 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α 6 10731 ΓΙΑΜΠΑΝΗ Μ 8
8 11966 ΠΑΝΝΟΥ Γ 3 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 4
9 10254 ΧΑΝΤΖΕΑ Μ 7 10255 ΒΗΧΟΥ Σ 8
10 09577 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Β 5 09578 ΚΛΑΔΗ Κ 5
11 10498 ΓΟΥΡΛΑΣ Ν 5 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 3
12 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 4 12349 ΔΑΡΒΙΡΗΣ Π 2
13 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 9 10729 ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ 9
14 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 7 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 8

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 26 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 07280 ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π 9 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 9
2 09752 ΒΕΛΚΟΥ Σ 9 05851 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 9
3 09822 EL KHOURY N 8 09061 ΜΠΑΛΩΤΗΣ Α 9
4 10489 ΚΑΡΦΑΚΗΣ Α 9 08817 ΤΣΑΚΩΝΑΣ Δ 8
5 11205 ΖΑΤΤΑΣ Β 8 09352 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β 8
6 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 9 07098 ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ Κ 9
7 09546 ΚΑΜΙΝΑΡΗ Σ 9 09549 ΦΕΓΓΟΣ Α 6
8 06880 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Δ 9 09445 ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν 5
9 10100 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ 9 11191 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ Ε 7
10 05808 ΒΛΑΧΑΒΑ Μ 7 03579 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ 8
11 10963 ΚΟΥΚΙΟΣ Τ 7 10739 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΜ 7
12 08808 ΤΣΑΡΝΑΣ Α 9 11950 ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ Β 4
13 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 7 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 8
14 11199 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ 7 11204 ΜΑΛΑΜΑ Σ 6
15 10929 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι 5 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 7
16 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 9 10921 ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ 9
17 11504 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 7 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 9
18 07135 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ Μ 8 08090 GHALI L 8
19 10109 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β 7 08440 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ Ι 7
20 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 7 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 7
21 09116 ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ Ν 9 09117 ΤΟΓΑΝΙΔΗ Σ 9
22 09207 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Π 9 09637 ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ 8
23 10695 ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ Μ 9 10089 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ 9
24 09808 ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ Χ 9 09818 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ 9
25 11261 ΟΛΥΜΠΙΟΥ Μ 6 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 7
26 07803 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ Α 8 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 9

Α.Σ.Ν.Β. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 08402 ΑΥΔΗ Α 7 04015 ΦΑΦΟΥΤΗ Μ 7
2 08391 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Γ 9 08400 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Λ 9
3 06801 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ 7 04466 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ 7
4 12099 ΧΑΖΑΠΗΣ Χ 1 12106 ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ Π 2
5 01715 ΓΡΑΒΑΝΗ Α 5 02599 ΜΠΙΡΑΚΗΣ Ι 8
6 02159 ΠΑΠΑΣΥΜΕΩΝ Μ 7 02585 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Φ 9
7 09554 ΚΛΑΜΠΑΝΗ Ε 4 09759 ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ Ι 4
8 05177 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Θ 4 08401 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ 4
9 09597 ΣΑΛΙΜΠΙ Μ 3 09757 ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ 1
10 10260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν 7 02567 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ 8
11 09342 ΜΑΝΙΑΚΗ Ι 7 09341 ΜΑΝΙΑΚΗΣ Σ 7
12 02600 ΚΟΥΡΗ Μ 9 11376 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 4

Ίκαρος ( 13 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 9 09376 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛ 8
2 09382 ΡΟΥΚΕΡ Φ 8 10703 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ 9
3 10724 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Β 9 10723 ΚΑΝΟΥΤΑ Χ 9
4 09676 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ 7 09165 ΖΟΥΛΙΑΣ Α 9
5 10353 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α 8 09380 ΠΑΛΑΜΙΩΤΟΥ Μ 9
6 10354 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ 8 10966 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η 6
7 10357 ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π 7 11034 ΛΟΓΑΡΙΔΗ Λ 6
8 04150 ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ 6 04152 ΔΕΔΕΣ Σ 7
9 11421 ΦΑΣΙΛΗΣ Ι 8 11284 ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ Α 5
10 07355 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α 8 07340 ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΟΣ Σ 7
11 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 8 12375 ΙΩΒΗΣ Ι 2
12 09679 ΔΗΜΟΥ ΑΕ 9 10888 ΜΠΑΡΟΥΤΗ Α 8
13 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 6 10337 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ. ( 22 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12301 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χ 2 12508 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 1
2 09455 ΞΕΝΙΚΑΚΗ Ε 4 10942 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν 2
3 10864 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ Σ 3 11662 ΜΥΛΩΝΑΣ Π 2
4 12303 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ 2 12130 ΒΙΟΛΟΣ Α 3
5 12577 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ Δ 1 12578 ΝΟΝΗ Α 1
6 12305 ΤΣΙΩΛΗ Π 3 12306 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΥΟΒΟΛΟΥ Μ 3
7 08427 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Σ 6 09452 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ Α 6
8 10143 ΓΟΥΛΙΟΣ Ι 4 10694 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ Τ 6
9 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 5 10546 ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε 4
10 12300 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι 5 12131 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ Ε 3
11 12471 ΣΙΟΝΤΗΣ Β 3 12587 ΒΛΑΧΟΣ Σ 1
12 12180 ΚΟΥΛΗΣ Χ 3 11231 ΚΟΥΣΗΣ Γ 4
13 10962 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛ 6 02506 ΣΕΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν 6
14 10893 ΤΣΟΥΚΑΛΑ Β 6 10892 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ 6
15 12025 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ Ν 2 12023 ΧΑΜΗΛΟΥ Π 2
16 04408 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Α 1 10189 ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ Σ 1
17 08909 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Μ 5 10782 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ Σ 6
18 12297 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑ 1 12296 VALKOVA T 1
19 10916 ΔΟΥΡΟΣ Γ. 4 10288 ΜΠΙΝΙΧΑΚΗΣ Ν 6
20 12605 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ 1 11724 ΒΕΚΙΑΡΗ Ε 1
21 12345 ΔΟΥΔΟΣ Π 3 12346 ΚΕΦΑΛΑΣ Ν 3
22 10499 ΛΕΓΑΚΗ Γ 6 11029 ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ 6

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 15 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Μ 5 06374 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε 4
2 10756 ΣΑΡΠΑΚΗΣ Ε 4 10757 ΣΤΑΦΥΛΑ Χ 4
3 11119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ 5 11158 ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ 5
4 09489 ΜΕΛΙΣΣΕΙΔΟΥ Ε 4 10373 ΓΑΓΑΝΗ Μ 3
5 11160 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Ν 4 11167 ΑΡΣΕΝΗΣ Α 4
6 11164 ΠΑΛΑΝΤΑΣ Σ 6 11165 ΛΙΖΟΣ Π 5
7 12029 ΣΟΥΣΗΣ Δ 4 12028 ΑΜΠΟΥΓΚΡΕΝ Μ 4
8 10071 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Ι 5 10300 ΠΑΝΤΟΣ Α. 6
9 11198 ΤΡΟΜΠΕΤΑ Β 4 11201 ΚΑΣΦΙΚΗΣ Γ 6
10 07194 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε 5 11435 ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε 5
11 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 4 10428 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 4
12 10791 ΚΥΡΤΑΤΟΣ Χ 6 10790 ΤΟΥΝΤΑ Γ 6
13 11659 ΜΠΟΥΓΑΣ Α 5 11213 ΠΑΤΟΥΝΑ Φ 2
14 12433 ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι 1 05935 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. 1
15 11035 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕ 5 11038 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α 5
 
 
  • Προκριματικοί Περιφέρειας:

Ειδικοί Κανονισμοί Σωματείων Περιφέρειας:

ΟΑΜΘ

ΛΑΜΘ

ΟΑΜΛ

ΟΑΜΡ

ΠΟΑΜ

ΑΟΤΠ

OAMK

ΑΟΜΧ

ΟΜΗ

ΑΡΚΟΑΜ

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΟΜ

ΚΟΑΜ

ΣΛΑΜ

ΑΜΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ

ΡΟΜ

ΟΑΜΣ

Επιλογές