Foreign visitors

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζευγών Κατηγοριών

Προκήρυξη

Τελικοί:

Ειδικός Κανονισμός 12-16

Ειδικός Κανονισμός 1-12

Ειδικός Κανονισμός 1-9

Ειδικός Κανονισμός 1-6

Συμμετοχές:

Κατηγορία 12 - 16

Α.Ο.Μ. ( 28 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16
2 03446 ΤΣΕΒΗΣ Ν 14 06438 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι 14
3 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16 05079 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ 14
4 02991 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Ν 12 02443 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Α 14
5 01007 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π 13 01038 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ 13
6 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
7 05496 ΜΟΥΛΙΟΥ Τ 14 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 14
8 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 13
9 07009 ΛΙΟΣΗΣ Γ 14 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
10 00413 ΖΩΖΗΣ Σ 16 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
11 03051 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ 15 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
12 06172 ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ Α 13 08900 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Ι. 11
13 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 16 07065 ΡΟΥΣΣΟΣ Π 14
14 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 12 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 12
15 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01455 ΦΙΛΙΟΣ Α 16
16 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
17 01690 ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ 15 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 16
18 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 15 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
19 01463 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 13 01133 ΠΑΠΠΑΣ Π 11
20 06195 ΝΕΣΤΟΡΑ Θ 14 00111 ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ 15
21 01745 ΡΑΜΟΣ Ε 14 02256 ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι 14
22 04896 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ 14 00787 ΛΕΦΑΣ Μ 13
23 00004 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 16 07435 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 14
24 02677 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε 13 02623 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Τ. 11
25 03414 ΚΑΛΛΙΑΦΑΣ Η 11 00316 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 13
26 01623 ΔΙΑΛΥΝΑΣ Α 14 01624 ΔΙΑΛΥΝΑΣ Μ 14
27 01927 ΚΟΥΦΑΚΗΣ Ε 14 01341 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ν 12
28 00791 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε 14 01645 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ 13

Κατηγορία 1 - 12

Ο.Α.Μ.Κη. ( 52 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 03898 ΤΖΕΛΑΤΗ Μ 11 06635 ΚΑΛΛΑ Α 11
2 09818 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ 10 09808 ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ Χ 10
3 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 11 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 10
4 02927 ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ Ε 12 02701 ΤΑΣΣΙΟΣ Δ 11
5 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 10 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 10
6 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 10228 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ 11
7 06252 ΤΣΑΟΥΣΗ Δ 10 05480 ΒΛΑΧΟΣ Θ 11
8 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 10 11618 ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν 10
9 07907 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ Β 11 06877 ΔΕΛΗ Χ 11
10 12811 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ 10 12812 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν 10
11 10248 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν. 11 08643 ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ 11
12 10633 ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ Θ 7 08639 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ 10
13 10205 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ 10 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11
14 07504 ΑΝΑΠΛΙΩΤΟΥ Α 10 07507 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Ι 10
15 07844 ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗ Β 11 08207 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ 11
16 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 12 10337 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Γ 11
17 04671 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
18 03008 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗ Π 12 01456 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ι 11
19 05527 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ Π 12 01788 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Η 11
20 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 08317 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ε 11
21 04230 ΜΑΡΙΝΟΣ Α 11 03617 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
22 07548 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ Α 11 06134 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ 10
23 02194 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ 10 02724 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ Ι 12
24 00731 ΚΥΡΙΤΣΗ Σ 11 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12
25 10082 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ 11 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 11
26 10061 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ 11 10231 ΓΑΒΡΙΗΛ Γ. 11
27 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 10 10546 ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε 10
28 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 12 07388 ΛΑΛΑ Ξ 11
29 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11 08373 ASFOUR H 11
30 06623 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ 11 07085 ΑΛΕΥΡΙΤΗΣ Π 9
31 08120 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ Β 11 13994 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν 4
32 05216 ΜΠΟΖΙΟΣ Γ 10 11560 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛ 7
33 10983 ΤΖΙΑΡΑ Κ 9 07481 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗ Β 10
34 09863 ΒΛΑΧΟΣ Α 11 05752 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε 11
35 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 10 07667 ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ Θ 10
36 10993 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Μ 10 06488 ΦΥΣΙΚΑ Π 10
37 08350 ΤΣΕΛΕΠΗΣ Λ 12 02257 ΚΑΠΠΑΚΑΣ Γ 10
38 06967 ΚΑΖΑΣ Π 11 09265 ΤΣΕΤΣΕΡΗ Κ 11
39 03057 ΛΕΡΙΑΣ Ε 12 01750 ΣΙΜΑΤΗΣ Α 12
40 07036 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι 12 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12
41 03380 ΜΠΟΥΡΙΚΑ Μ 11 05607 ΚΟΥΚΟΥΖΑ Β 11
42 09079 ΝΟΥΣΙΑΣ Σ 9 09988 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε 9
43 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 11 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 10
44 12609 ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ Μ 8 02709 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γ 12
45 11812 ΜΠΑΛΟΚΑΣ Δ 8 01258 ΣΑΡΑΤΣΗΣ Φ 11
46 10553 ΜΑΛΛΩΣΗ Ν 9 06659 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Π 9
47 11399 ΜΗΛΟΥΣΗΣ Γ 8 10559 ΣΑΪΤΗΣ Π 8
48 14369 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ Π 3 10727 ΛΟΥΠΕΛΗΣ Ι 11
49 03557 ΤΖΙΡΤΖΙΛΑΚΗΣ Σ 11 09549 ΦΕΓΓΟΣ Α 7
50 10729 ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ 10 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11
51 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 11 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 11
52 09094 ΚΑΝΝΑΣ Κ 11 09112 ΧΑΝΗΣ Β 11

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 40 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13188 ΓΟΥΛΑΣ Σ 9 13191 ΒΡΥΩΝΗΣ Ν 8
2 11095 ΧΡΥΣΙΚΟΥ Ν 9 11633 ΣΠΥΡΟΥΛΗ Φ 8
3 10641 ΚΑΜΠΑΝΗ Ι 9 10642 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ 9
4 10753 ΜΟΥΑΜΕΛΕΤΖΗΣ Π 8 10754 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ 8
5 11616 ΚΑΤΡΟΣ Π 8 07196 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 9
6 04888 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν 8 04887 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ Ε 5
7 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 8 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 8
8 13001 ΠΑΠΠΟΥΣ Δ 7 11508 ΚΑΒΒΑΔΑ Δ 8
9 10254 ΧΑΝΤΖΕΑ Μ 8 10255 ΒΗΧΟΥ Σ 8
10 11220 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ 9 12678 ΜΠΑΜΑ Σ 8
11 13481 ΚΑΤΩΠΟΔΗ Β 8 12499 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ 9
12 10357 ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π 9 04150 ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ 9
13 10726 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ 8 10249 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ Σ 9
14 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 8 12673 ΡΙΖΟΥ Θ 4
15 12376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ 7 11496 ΜΠΙΤΣΙΟΣ Κ 8
16 10447 ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ Α 8 11054 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α 7
17 12029 ΣΟΥΣΗΣ Δ 8 12028 ΑΜΠΟΥΓΚΡΕΝ Μ 7
18 13320 ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ 8 09477 ΣΟΦΙΟΥ Ρ 5
19 13012 ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε 8 11231 ΚΟΥΣΗΣ Γ 9
20 11246 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ Κ 9 11858 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 9
21 10260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν 9 02567 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ 9
22 12277 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 8 12285 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ 9
23 12276 ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ Δ 7 12281 ΠΛΩΤΤΑΣ Ν 8
24 11673 ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ Χ 9 12172 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Γ 9
25 12832 ΦΡΑΓΓΗΣ Ι 7 12831 ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α 7
26 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 7 12437 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 8
27 10903 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Α 8 10684 ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α 9
28 12347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν 7 10339 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χ. 9
29 12382 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α 6 12380 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ 7
30 12379 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Β 5 09687 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Κ 8
31 07562 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ 7 10603 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ Ν 7
32 10177 ΔΡΑΚΟΣ Δ 8 10176 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ 8
33 06035 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ 8 11367 ΜΠΟΥΤΣΗ Η 8
34 06512 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π 9 09994 ΜΙΚΡΩΝΗΣ Β 8
35 12217 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ 8 09245 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π 9
36 03420 ΚΑΒΑΛΗ Ε 7 03430 ΠΛΕΥΡΗ Μ 8
37 10555 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛ 9 12255 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Β 8
38 12813 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑ 4 11139 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ 9
39 11735 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 9 11488 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π 9
40 11521 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α 8 10243 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ 8

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Πει. ( 36 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14146 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Σ 4 14145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α. 5
2 13795 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π 4 13568 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ 4
3 12919 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΙ 5 12698 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5
4 13426 ΤΣΙΝΤΖΟΥ Χ 5 08510 ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ Μ 6
5 12880 ΧΙΟΝΙΔΟΥ Μ 5 12879 ΚΟΥΝΑΔΗΣ Σ 4
6 13190 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Ο 6 13662 ΣΑΡΡΗ Α 3
7 12315 ΛΑΜΠΡΟΥ Ε 4 12317 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑ 4
8 12106 ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ Π 4 13644 ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ Χ 2
9 13493 ΣΠΥΡΟΥΔΗΣ Ι 6 13084 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Ε 3
10 12901 ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ Μ 4 11942 ΛΑΜΨΑΣ Η 4
11 12288 ΣΚΟΝΔΡΑΣ Γ 5 13160 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π 5
12 12010 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ 5 13875 ΚΟΝΤΗΣ Ι 1
13 11956 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ Κ 4 04706 ΣΑΜΑΡΑΣ Σ 3
14 12936 ΠΑΠΟΥΛΙΑ Α 4 12177 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑ 5
15 12827 ΓΡΙΒΑ Α 6 12828 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Α 6
16 12606 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ 5 10683 ΠΑΡΙΣΗ Α 4
17 11304 ΚΑΛΠΑΧΙΔΟΥ Θ 5 13927 ΝΟΥΝΗ Ε 2
18 11838 ΑΝΘΟΥΛΑΣ Τ 5 12250 GUTAN A 5
19 12248 SOKOL M 5 12482 ΜΠΑΚΗ Ε 1
20 14131 ΚΕΦΑΛΑΣ Α 1 11596 ΛΕΝΤΖΑ Κ 5
21 13302 ΡΑΣΣΙΑ Φ 6 11835 ΤΣΑΜΗ Τ 4
22 13625 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Η 3 13621 ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α 3
23 03934 ΑΤΤΑΛΙΩΤΟΥ Κ 5 10828 ΤΣΟΠΑΝΗΣ Δ 5
24 12142 ΖΩΤΟΣ Δ 5 12140 ΖΩΤΟΥ Α 5
25 12335 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α 5 13157 ΛΟΥΡΑΝΔΑΚΗ Χ 3
26 08616 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ 3 10175 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 6
27 10330 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. 6 09659 ΚΑΒΒΑΔΑ Σ 6
28 12225 ΚΟΤΟΥΛΑ Μ 5 12228 ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α 6
29 14281 ΚΕΛΑΡΑΚΗ Μ 2 14299 ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ Ε 2
30 14292 ΣΑΡΡΗ Ε 3 14294 ΣΑΡΡΗ Μ 3
31 09033 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ 6 13977 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠ 2
32 02365 ΧΥΤΑΣ Α 4 13792 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΥ 3
33 11944 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗ Α 5 12801 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ Δ 5
34 13013 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 6 13290 ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Β 5
35 12710 ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΥ Ρ 2 12711 ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ Χ 2
36 14534 ΣΥΝΤΙΛΑ Ι 1 13713 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ Σ 3

Προκριματικοί:

Ειδικός Κανονισμός 12-16 

Προκρινόμενοι 12-16

Ειδικοί Κανονισμοί

Υπενθύμιση για τους διαιτητές
για τον υπολογισμό του μέσου όρου, αναλόγως των εγγραφών θα πρέπει να ακολουθηθεί το παρακάτω σχέδιο:
3 εγγραφές: τριπλασιάζεται το μεσαίο αποτέλεσμα
4 εγγραφές: διπλασιάζονται τα 2 μεσαία αποτελέσματα
5 εγγραφές: διπλασιάζεται το μεσαίο αποτέλεσμα
6-7 εγγραφές: παραμένουν τα αποτελέσματα ως έχουν
8-12 εγγραφές: αφαιρούνται τα 2 ακραία αποτελέσματα
12+ εγγραφές: αφαιρούνται τα 2 υψηλά και τα 2 χαμηλά αποτελέσματα

 

Συμμετοχές:

  • Απόσπασμα από την προκήρυξη:Η δήλωση προτίμησης Σωματείου θα είναι οριστική”.

Επιλογές