Foreign visitors

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζευγών

Προκήρυξη

 

Τελικοί:

Ειδικός Τελικού 1-16

Ειδικός Τελικού 1-11

Ειδικός Τελικού 1-9

Ειδικός Τελικού 1-6

 

 

Συμμετοχές:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ. ( 40 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 15 07065 ΡΟΥΣΣΟΣ Π 14
2 03051 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Μ 15 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
3 03722 ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ 15 00868 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Α 16
4 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 16 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 15
5 09490 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 12 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 11
6 05496 ΜΟΥΛΙΟΥ Τ 14 03050 ΜΗΤΣΗ Γ 13
7 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 15 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
8 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16
9 05079 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Γ 13 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16
10 01122 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 14 00679 ΚΟΥΜΕΝΟΣ Ι 14
11 01538 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χ 15 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16
12 00984 ΜΠΟΥΡΑΣ Π 14 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14
13 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12 07037 ΜΑΝΤΗΣ Α 12
14 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 01455 ΦΙΛΙΟΣ Α 16
15 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13 02470 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ 14
16 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 02206 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι 13
17 07799 ΚΑΠΠΑΣ Α 12 07777 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Τ 12
18 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14 00348 ΔΡΑΖΙΝΑΚΗΣ Δ 12
19 00163 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Β 15 00660 ΚΟΡΩΝΗ Μ 14
20 09666 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ 11 04490 ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ 12
21 01199 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ι 16 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
22 06195 ΝΕΣΤΟΡΑ Θ 14 00111 ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ 15
23 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 16 01690 ΜΠΟΖΕΜΠΕΡΓΚ Κ 15
24 01111 ΠΑΠΑΚΟΝΔΥΛΗΣ Ι 15 02068 ΒΕΛΩΝΗ Α 15
25 05617 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ Σ 11 07036 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι 12
26 01291 ΣΚΟΡΔΑΣ Β 14 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 8
27 03423 ΚΙΟΥΛΠΑΛΗΣ Ι 12 02711 ΜΥΡΤΑΚΗ Ε 12
28 00891 ΜΕΡΑΜΒΕΛΛΙΩΤΑΚΗΣ Α 12 02709 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γ 12
29 05209 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ 13 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14
30 02677 ΑΛΑΜΑΝΟΣ Ε 13 02623 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Τ. 11
31 02256 ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι 14 01745 ΡΑΜΟΣ Ε 14
32 01750 ΣΙΜΑΤΗΣ Α 12 03057 ΛΕΡΙΑΣ Ε 12
33 08230 ΣΑΛΕΒΟΥΡΑΚΗ Ε 12 03446 ΤΣΕΒΗΣ Ν 14
34 01287 ΣΚΑΛΚΟΣ Ε 11 05557 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ Γ 9
35 01077 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ν 13 11812 ΜΠΑΛΟΚΑΣ Δ 6
36 02450 ΛΟΥΠΡΑΝΗΣ Σ 11 01337 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ 15
37 04896 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ 13 06438 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι 13
38 00413 ΖΩΖΗΣ Σ 16 06567 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ 13
39 03348 ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ Α 15 05223 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ 16
40 06149 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Γ 13 08630 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ι 11

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Α.Μ.Πει. ( 40 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09408 ΣΗΦΑΚΗ Ε 8 11447 ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ε 7
2 06464 ΑΝΘΗΣ Δ 11 06465 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. 11
3 09265 ΤΣΕΤΣΕΡΗ Κ 10 06967 ΚΑΖΑΣ Π 11
4 02882 ΚΟΛΙΑΗ Ε 10 02883 ΚΟΛΙΑΗΣ Σ 10
5 03485 ΔΟΥΛΓΕΡΗ Α 10 04571 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ Ε 10
6 08284 ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Γ 10 10344 ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Χ 6
7 06818 ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ Κ 10 07066 ΜΟΥΤΑΦΗ Β 10
8 04746 ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ Α 11 05760 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ 11
9 08677 ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π 10 10326 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ 10
10 07278 ΨΑΝΗ Χ 10 07274 ΨΩΜΟΣ Β 10
11 09829 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι 11 09863 ΒΛΑΧΟΣ Α 11
12 01436 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ Β 11 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 10
13 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 10 07667 ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ Θ 10
14 05987 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ Ε 10 05985 ΔΕΜΕΡΤΖΗ Σ 10
15 02974 ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ Ι 10 01986 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Δ 11
16 09549 ΦΕΓΓΟΣ Α 7 03557 ΤΖΙΡΤΖΙΛΑΚΗΣ Σ 11
17 06630 ΖΗΒΑ Α 11 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11
18 10729 ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ 10 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 10
19 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 10 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 10
20 10353 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α 10 09822 EL KHOURY N 10
21 05480 ΒΛΑΧΟΣ Θ 11 06252 ΤΣΑΟΥΣΗ Δ 9
22 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11 10205 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ 10
23 07844 ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗ Β 11 08207 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ 11
24 08639 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ 10 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11
25 09749 ΣΟΥΜΠΛΗΣ Μ 9 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 11
26 04102 ΟΚΜΠΕΡΓΚ Ν 11 05887 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ 11
27 04671 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Π 11 09673 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ε 10
28 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 10 02194 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ 9
29 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
30 10921 ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ 11 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 11
31 07388 ΛΑΛΑ Ξ 11 09113 ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ Α 11
32 04230 ΜΑΡΙΝΟΣ Α 11 03617 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
33 08087 ΠΑΝΔΗ Ν 11 10082 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ 11
34 08808 ΤΣΑΡΝΑΣ Α 10 07401 ΚΟΥΡΤΗ Κ 11
35 08099 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ 10 08489 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ 11
36 10086 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Ι 11 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 11
37 10639 ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π. 8 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 10
38 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 10 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 10
39 09860 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ 11 09861 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ 11
40 11772 ΜΠΑΡΜΠΑΡ Φ 9 11774 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π 9

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Π.Α.Φ. ( 45 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12217 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ 7 09245 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π 9
2 12233 ΦΑΚΗΣ Κ 8 11335 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ Π 8
3 10993 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Μ 9 06488 ΦΥΣΙΚΑ Π 9
4 12144 ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν 7 10285 ΣΩΤΗΡΙΟΥ Χ 9
5 08508 ΚΑΠΟΤΑΣ Χ 9 08927 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Χ 9
6 12347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν 5 10339 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χ. 9
7 10983 ΤΖΙΑΡΑ Κ 7 06066 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Π 7
8 11735 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 9 11488 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π 9
9 09422 ΚΟΥΝΕΛΗΣ Β 7 10325 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε 9
10 07279 ΚΑΛΙΑΛΗ Χ 9 08668 ΣΙΤΑΡΑΣ Γ 7
11 11673 ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ Χ 8 11100 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ Θ 7
12 10125 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι 7 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 8
13 08626 ΧΑΤΖΗΝΟΥΣΚΑΣ Ε 9 08624 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ Ν 9
14 08625 ΓΙΕΤΙΜΗΣ Γ 8 08627 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ Ν 9
15 12300 ΜΑΡΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ι 9 11776 ΜΕΤΑΞΑΣ Ν 9
16 10887 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ Λ 9 11572 ΜΗΤΣΗΣ Κ 9
17 12307 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝ 8 12809 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Σ 3
18 12605 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ 8 13508 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ 7
19 11007 ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ 9 10546 ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε 9
20 10420 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Π 9 10716 ΣΤΟΪΛΟΣ Χ 9
21 10932 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι 9 10894 ΤΣΙΑΠΟΣ Χ 8
22 10943 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Α 8 08523 ΔΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Γ 9
23 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 9 10705 ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ 9
24 10357 ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π 9 04150 ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ 9
25 07355 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α 9 05422 ΡΑΝΙΟΣ Δ 9
26 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 9 11888 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π 7
27 10260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν 8 02567 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ 9
28 09475 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Γ 5 10929 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι 8
29 11165 ΛΙΖΟΣ Π 8 11164 ΠΑΛΑΝΤΑΣ Σ 8
30 12905 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Α 7 12906 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Α 7
31 11202 ΦΩΤΕΙΝΟΥ Θ 8 11199 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Κ 9
32 11378 ΣΜΥΡΛΗ Σ 9 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 9
33 09116 ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ Ν 9 09445 ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν 8
34 11246 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ Κ 9 09851 ΘΕΜΕΛΙΔΗΣ Σ 8
35 10790 ΤΟΥΝΤΑ Γ 8 10791 ΚΥΡΤΑΤΟΣ Χ 8
36 11785 ΜΙΚΡΟΣ Σ 7 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 9
37 10045 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙ 9 09648 ΚΑΛΙΑΜΠΑ Ε 7
38 12422 ΛΑΛΑΓΚΟΣ Σ 6 12349 ΔΑΡΒΙΡΗΣ Π 6
39 11028 ΖΑΪΡΗΣ Ν 7 06035 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ 7
40 10499 ΛΕΓΑΚΗ Γ 7 11029 ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ 8
41 12039 ΔΕΛΕΒΕΓΚΟΣ Κ 7 11684 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ 8
42 10931 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Β 7 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 6
43 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 7 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 7
44 05206 ΡΗΤΑ Α 9 09407 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ Σ 8
45 04391 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ν 7 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 8

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 36 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13523 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ Μ 3 13230 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Β 5
2 12250 GUTAN A 4 11596 ΛΕΝΤΖΑ Κ 4
3 12945 ΜΗΛΙΩΤΗΣ Κ 4 11899 ΓΑΛΑΝΟΣ Ε 4
4 08944 DOW T 5 08943 DOW C 5
5 12382 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α 5 12380 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ 5
6 12232 ΣΟΥΡΛΑΣ Ν 5 12231 ΣΟΥΡΛΑ Δ 5
7 03420 ΚΑΒΑΛΗ Ε 5 03430 ΠΛΕΥΡΗ Μ 6
8 12010 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κ 5 09970 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ 5
9 09783 ΤΖΙΑΡΑΣ Γ 6 09786 ΚΑΦΕΣΤΙΔΗΣ Ι 4
10 12358 ΜΕΓΚΛΑΣ Κ 4 12960 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩ 3
11 10540 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 5 11283 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ Γ. 5
12 11186 ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ Ι 6 12361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Χ 5
13 12831 ΣΠΕΝΤΖΑΡΗ Α 5 12832 ΦΡΑΓΓΗΣ Ι 5
14 11489 ΧΑΤΖΗΑΣΗΜΙΑΔΟΥ Α 5 11304 ΚΑΛΠΑΧΙΔΟΥ Θ 4
15 12827 ΓΡΙΒΑ Α 3 12828 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Α 3
16 10330 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. 5 13459 ΔΗΜΟΥ Ν 1
17 12770 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ 6 13015 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ 6
18 13324 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Μ 6 13320 ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ Τ 5
19 11864 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Ρ 3 12317 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑ 3
20 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 5 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 5
21 11480 ΗΛΙΑΔΟΥ Θ 5 12124 ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ 6
22 11965 ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ 6 11966 ΠΑΝΝΟΥ Γ 6
23 12957 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙ 3 12918 ΞΑΡΧΑΣ Κ 4
24 12355 ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ Χ 5 12354 ΓΚΕΒΕΖΟΥ Α 4
25 11724 ΒΕΚΙΑΡΗ Ε 3 13013 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 5
26 12917 ΤΕΖΚΟΣΑΡ Φ 3 12915 ΚΕΠΕΖΛΗ Σ 3
27 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 5 13021 ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ 5
28 11728 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Ν 5 12088 ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ 6
29 13302 ΡΑΣΣΙΑ Φ 5 13136 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ 5
30 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 5 13188 ΓΟΥΛΑΣ Σ 5
31 10804 ΠΑΥΛΑΚΗΣ Γ 5 11731 ΚΛΑΟΥΡΑΚΗΣ Μ 5
32 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 5 12374 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 5
33 10432 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 5 10498 ΓΟΥΡΛΑΣ Ν 6
34 12731 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 4 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 4
35 10757 ΣΤΑΦΥΛΑ Χ 6 10756 ΣΑΡΠΑΚΗΣ Ε 5
36 11531 ΕΡΓΚΙΟΥΛ Δ 4 10277 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ Α 4

 

 

Προκριματικοί:

Ειδικός Κανονισμός Προκριματικού Αττικής 1-16

Προκρινόμενοι στο τελικό 1-16

Ειδικοί Κανονισμοί Προκριματικών

Ανακοίνωση 5/19: Τόποι τέλεσης Προκριματικών ΠΠ Ζευγών 2019

Συμμετοχές:

Απόσπασμα από την προκήρυξη: «Η δήλωση αυτή θα είναι οριστική και δεν θα μπορεί να μετατραπεί παρά μόνο εάν το Σωματείο που έχει δηλωθεί δεν συγκεντρώσει τις απαραίτητες συμμετοχές για να διοργανώσει τον προκριματικό.» Αν  κάποιο Σωματείο δεν διοργανώσει, η ΕΟΜ θα σας καλέσει στο τηλέφωνο, μην αλλάξετε τη συμμετοχή σας πριν τη λήξη.

Λήξη: Πέμπτη 24/01/2019, 12:00

 

Επιλογές