Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Αν. Ελλάδας και Νήσων

Poster

Προκήρυξη

Συμμετοχές:

Λήξη Ομάδων: 11/07/2019, 19:00

Λήξη Ζευγών: 11/07/2019, 23:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις συμμετοχές καλέστε: 697 483 6688 Δουκαρέλλης Α.

Η κατ. 1-4 αφορά συμμετοχές Μαθητών.

 

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Σ.Λ.Α.Μ. ( 8 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ 04707
06288
05300
05753
ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ Α
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Μ
ΦΛΩΡΑ Α
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ν
13
12
11
11
2 ΜΠΕΝΙΟΥ 05347
04746
04022
00765
ΜΠΕΝΙΟΥ Μ
ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ Α
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
13
12
13
11
3 ΑΓΓΕΛΟΥ 09860
09861
11515
11109
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΤΣΙΩΝΟΥ Π
ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Κ
11
11
11
11
4 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ 05760
05770
06059
10321
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ
ΜΑΛΑΚΟΥ Μ
ΣΑΜΑΡΑΣ Γ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Β
11
10
10
7
5 ΜΠΑΜΠΟΥ 05773
04699
05647
05646
ΜΠΑΜΠΟΥ Κ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΕΛΛΗΣ Γ
ΦΑΪΔΑΣ Ε
ΔΗΜΟΥ Ε
11
12
11
11
6 ΓΡΗΜΑΝΗΣ 04695
04711
04742
08679
ΓΡΗΜΑΝΗΣ Β
ΤΑΠΑΝΛΗΣ Β
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗ Ε
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ Π
11
11
10
10
7 ΛΕΦΑΣ 00787
01287
05557
08291
ΛΕΦΑΣ Μ
ΣΚΑΛΚΟΣ Ε
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ Γ
ΜΑΝΙΑΚΗΣ Μ
13
11
9
9
8 ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ 02067
06177
06178
07308
08677
ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ Α
ΠΡΙΝΙΑ Μ
ΣΕΓΚΟΣ Γ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ Α
ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π
11
10
10
10
10

Κατηγορία 1 - 9

Σ.Λ.Α.Μ. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΗΜΟΥ 00331
08666
08673
05285
ΔΗΜΟΥ Μ
ΜΑΝΙΑΤΗ Μ
ΒΑΣΙΛΕΛΛΗ Θ
ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ Μ
9
8
8
7
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 06851
07888
10461
10462
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ
ΚΑΡΑΠΑΤΣΟΥΔΗ Ε
ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Α.
ΦΛΩΡΟΥ Α
9
9
5
5
3 ΔΙΑΚΟΣ 12778
12781
14154
14152
14156
ΔΙΑΚΟΣ Γ
ΠΙΤΙΚΑ Ε
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ Π
ΒΕΡΔΟΥΚΑΣ Α
ΒΑΚΟΥΛΗΣ Ε
2
1
1
1
1
4 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 11089
14155
14159
14157
14158
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Δ
ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ Μ
ΤΖΑΛΑΣ Η
ΠΕΤΡΙΔΟΥ Π
ΡΑΪΣΤΕΛΛΗΣ Β
1
1
1
1
1
5 ΤΑΤΑ 04712
11087
11088
11092
ΤΑΤΑ Ε
ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ Γ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ
ΣΙΤΑΡΑ Κ
5
5
6
5
6 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ 10325
09422
11904
06256
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε
ΚΟΥΝΕΛΗΣ Β
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β
ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ Ι
9
7
8
7
7 ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΗΣ 07499
08287
09458
09457
ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΗΣ Α
ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Π
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ
ΛΗΜΝΑΙΟΥ Ε
3
4
6
2
8 ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ 11673
11300
08629
06437
10125
10903
ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ Χ
ΒΛΑΧΟΥ Μ.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ
ΚΟΙΛΙΑΡΑΚΗ Ε
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Α
8
7
9
9
7
8
9 ΣΥΛΙΚΟΥ 05299
08668
08675
05342
ΣΥΛΙΚΟΥ Α
ΣΙΤΑΡΑΣ Γ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ Γ
ΚΩΝΣΤΑΣ Χ
7
7
6
7
10 ΠΑΪΔΑ 06296
08477
09830
08676
ΠΑΪΔΑ Ε
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ Α
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΕ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
9
8
7
5

 

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Σ.Λ.Α.Μ. ( 20 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 04707 ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ Α 13 06288 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Μ 12
2 05753 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ν 11 05300 ΦΛΩΡΑ Α 11
3 05760 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ Γ 11 05770 ΜΑΛΑΚΟΥ Μ 10
4 05773 ΜΠΑΜΠΟΥ Κ 11 04699 ΚΑΡΑΝΤΑΝΕΛΛΗΣ Γ 12
5 01039 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ 15 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16
6 09829 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι 11 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14
7 00787 ΛΕΦΑΣ Μ 13 01287 ΣΚΑΛΚΟΣ Ε 11
8 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13 00765 ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ 11
9 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 04746 ΔΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ Α 12
10 05646 ΔΗΜΟΥ Ε 11 05647 ΦΑΪΔΑΣ Ε 11
11 08808 ΤΣΑΡΝΑΣ Α 10 08678 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ 10
12 06059 ΣΑΜΑΡΑΣ Γ 10 10321 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Β 7
13 10726 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ 8 09822 EL KHOURY N 10
14 05557 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ Γ 9 08291 ΜΑΝΙΑΚΗΣ Μ 9
15 11184 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ 10 01183 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ Ι 12
16 08677 ΚΙΝΔΕΡΛΗ Π 10 02067 ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ Α 11
17 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
18 08679 ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ Π 10 04695 ΓΡΗΜΑΝΗΣ Β 11
19 04742 ΒΑΣΙΛΕΛΛΗ Ε 10 07278 ΨΑΝΗ Χ 10
20 03891 ΠΑΥΛΑΚΗΣ Μ 10 07704 ΠΑΥΛΑΚΗ Π 7

Κατηγορία 1 - 9

Σ.Λ.Α.Μ. ( 14 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 05285 ΒΟΥΡΝΑΖΟΥ Μ 7 08666 ΜΑΝΙΑΤΗ Μ 8
2 09422 ΚΟΥΝΕΛΗΣ Β 7 10325 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε 9
3 05502 ΡΑΒΑΝΗ Κ 8 05491 ΚΩΣΤΟΥΔΗ Α 9
4 06851 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ 9 07888 ΚΑΡΑΠΑΤΣΟΥΔΗ Ε 9
5 08673 ΒΑΣΙΛΕΛΛΗ Θ 8 00331 ΔΗΜΟΥ Μ 9
6 08474 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 6 08668 ΣΙΤΑΡΑΣ Γ 7
7 09830 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΕ 7 07275 ΚΑΖΑΖΗΣ Μ 6
8 07279 ΚΑΛΙΑΛΗ Χ 9 00764 ΛΑΛΛΕΛΗ Ε 7
9 05342 ΚΩΝΣΤΑΣ Χ 7 08675 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ Γ 6
10 05177 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Θ 6 10439 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ Β 7
11 11673 ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ Χ 8 12174 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ Φ 8
12 10903 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Α 8 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 7
13 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 9 10125 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι 7
14 09342 ΜΑΝΙΑΚΗ Ι 7 09341 ΜΑΝΙΑΚΗΣ Σ 7

Κατηγορία 1 - 6

Σ.Λ.Α.Μ. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12778 ΔΙΑΚΟΣ Γ 2 12781 ΠΙΤΙΚΑ Ε 1
2 10462 ΦΛΩΡΟΥ Α 5 10461 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ Α. 5
3 09418 ΣΠΥΡΟΥ Δ 5 09420 ΣΠΑΝΕΛΗ Α 5
4 08674 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ Μ 4 09828 ΑΝΔΡΕΟΥ Α. 3
5 04712 ΤΑΤΑ Ε 5 11087 ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΤΟΥ Γ 5
6 11088 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ 6 11092 ΣΙΤΑΡΑ Κ 5
7 09833 ΜΗΤΡΙΤΣΑ Ε 4 09831 ΓΕΡΟΥ Ο 3
8 04706 ΣΑΜΑΡΑΣ Σ 3 11956 ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ Κ 4
9 09458 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ 6 08287 ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Π 4
10 07499 ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΗΣ Α 3 09457 ΛΗΜΝΑΙΟΥ Ε 2

Κατηγορία 1 - 4

Σ.Λ.Α.Μ. ( 4 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14152 ΒΕΡΔΟΥΚΑΣ Α 1 14156 ΒΑΚΟΥΛΗΣ Ε 1
2 14159 ΤΖΑΛΑΣ Η 1 14155 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ Μ 1
3 14158 ΡΑΪΣΤΕΛΛΗΣ Β 1 14157 ΠΕΤΡΙΔΟΥ Π 1
4 14256 ΦΩΚΑ Β 1 14154 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ Π 1

Επιλογές