Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Κεντρικής Ελλάδας

Προκήρυξη

Ξενοδοχεία 

Φυλλάδιο

Συμμετοχές:

Λήξη Ομάδων: 04/09/2019, 13:00

Λήξη Ζευγών: 06/09/2019, 16:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις συμμετοχές καλέστε: Σ. Κανάρης :6949473597, Γ. Μαυρομμάτης: 6942552141

  • Σημ. Σε περίπτωση αλλαγής κατηγορίας οι συμμετέχοντες θα μεταφέρονται στην ανώτερη από τον διοργανωτή.

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Χ. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 10932
13508
03992
03931
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ
ΜΠΕΗ Α
ΤΡΟΧΟΥΤΣΟΥ Ε
10
9
10
6
2 ΧΡΥΣΙΚΟΣ 11094
04247
00446
01263
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
ΨΗΛΟΥ Μ
ΙΓΓΛΕΣΗΣ Ν
ΣΑΡΛΗΣ Σ
11
10
12
14
3 ΣΙΔΕΡΗΣ 11501
13012
12811
12812
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΡΕΙΖΙΔΟΥ Ε
ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν
12
8
10
10
4 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 07036
09988
04606
06877
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι
ΑΝΔΡΕΟΥ Ε
ΛΥΜΠΕΡΗΣ Α
ΔΕΛΗ Χ
12
9
10
11
5 ΡΑΚΑΣ 01207
01931
07840
01354
ΡΑΚΑΣ Α
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α
12
14
12
12
6 ΚΕΡΑΤΣΑΣ 06518
02575
10933
00182
ΚΕΡΑΤΣΑΣ Κ
ΓΚΙΚΑΚΗΣ Π
ΚΑΝΑΡΗΣ Σ
ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ
10
11
7
12
7 ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ 02103
06057
06055
04022
ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν
ΦΡΑΓΚΟΣ Τ
ΓΑΒΡΙΗΛ Ι.
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ
13
12
10
13
8 ΜΠΟΥΡΙΚΑ 03380
05607
07280
08820
ΜΠΟΥΡΙΚΑ Μ
ΚΟΥΚΟΥΖΑ Β
ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
11
11
10
11
9 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 08849
09666
04490
09062
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ
ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
13
11
12
13
10 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗ 03008
00567
00973
01133
01463
ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗ Π
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ Γ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
ΠΑΠΠΑΣ Π
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ
12
16
16
11
13

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Χ. ( 7 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 10930
12768
11139
10414
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Γ
ΜΠΡΑΒΑΚΟΥ Α
ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
8
6
9
10
2 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ 10495
10492
11854
10931
ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Θ
ΚΟΥΜΟΥΤΖΗ ΕΙ
ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε
ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Β
10
10
7
7
3 ΠΑΛΜΟΣ 06520
07018
06522
05616
ΠΑΛΜΟΣ Ι
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕ
ΤΡΙΚΟΛΛΟΣ Β
9
9
9
9
4 ΝΤΑΝΙΚΑ 07893
12228
06489
09876
ΝΤΑΝΙΚΑ Α
ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α
ΙΩΑΝΝΟΥ Π
ΚΑΛΠΕΝΙΔΟΥ Μ
8
6
8
7
5 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ 11898
11850
11894
12603
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
ΚΑΠΡΑΚΗΣ Ζ
9
10
8
7
6 ΣΤΕΝΟΥ 03373
11724
04543
12578
ΣΤΕΝΟΥ Χ
ΒΕΚΙΑΡΗ Ε
ΠΟΘΗΤΑΚΗ Ζ
ΝΟΝΗ Α
7
5
8
8
7 ΜΑΝΟΥΣΗ 12481
11618
13021
13022
ΜΑΝΟΥΣΗ Λ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ Ν
ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ
ΚΩΤΣΗΣ Π
10
10
8
8

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Χ. ( 2 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΡΑΝΔΑΚΗ 10130
10630
11348
11352
ΔΡΑΝΔΑΚΗ Μ
ΜΑΛΑΤΟΥ Ε
ΚΟΣΜΑΔΑ Ε
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ Γ
5
4
3
4
2 ΠΑΤΜΙΟΥ 14332
14386
12557
12582
ΠΑΤΜΙΟΥ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ Σ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε
1
1
1
1

 

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Χ. ( 32 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 10 09562 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡ 10
2 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15
3 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14
4 10081 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο 11 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 16
5 11850 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ 10 12603 ΚΑΠΡΑΚΗΣ Ζ 7
6 07280 ΤΣΟΥΚΑΤΟΥ Π 10 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 11
7 06877 ΔΕΛΗ Χ 11 04606 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Α 10
8 07037 ΜΑΝΤΗΣ Α 12 00182 ΒΟΛΙΩΤΗΣ Σ 12
9 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 11 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 10
10 03992 ΜΠΕΗ Α 10 03931 ΤΡΟΧΟΥΤΣΟΥ Ε 6
11 10414 ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι 10 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 14
12 09988 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε 9 07036 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Ι 12
13 05607 ΚΟΥΚΟΥΖΑ Β 11 03380 ΜΠΟΥΡΙΚΑ Μ 11
14 01436 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ Β 11 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 11
15 03008 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗ Π 12 01463 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 13
16 06518 ΚΕΡΑΤΣΑΣ Κ 10 10000 ΜΑΡΙΝΟΣ Ι 9
17 01291 ΣΚΟΡΔΑΣ Β 14 03061 ΑΒΡΑΝΑ Α 11
18 08862 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙ 12 05934 ΚΟΤΑΡΑΣ Κ 14
19 02227 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Ν 8 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
20 00679 ΚΟΥΜΕΝΟΣ Ι 14 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
21 10932 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι 10 13508 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Θ 9
22 00973 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ 16 07376 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ 13
23 02462 ΔΡΙΒΑΣ Ε 11 00478 ΚΑΖΑΝΑΣ Γ 12
24 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 16
25 12698 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5 09352 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β 10
26 03078 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ 11 03077 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν 13
27 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
28 05153 ΜΠΙΚΑ Ε 12 06172 ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ Α 13
29 09505 ΛΕΪΣΟΥ Ε 10 03722 ΜΠΑΝΙΚΑΣ Χ 15
30 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12
31 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 12 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12
32 06775 ΚΑΡΑΤΖΑ Ε. 12 05567 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥ 11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Χ. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10930 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Γ 8 11791 ΜΑΝΤΑ Μ. 5
2 07893 ΝΤΑΝΙΚΑ Α 8 12228 ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α 6
3 06489 ΙΩΑΝΝΟΥ Π 8 09876 ΚΑΛΠΕΝΙΔΟΥ Μ 7
4 11898 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α 9 11894 ΜΟΝΑΧΟΣ Α 8
5 11854 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΥ Ε 7 10931 ΚΟΝΙΑΒΙΤΗΣ Β 7
6 03373 ΣΤΕΝΟΥ Χ 7 04543 ΠΟΘΗΤΑΚΗ Ζ 8
7 11724 ΒΕΚΙΑΡΗ Ε 5 12578 ΝΟΝΗ Α 8
8 03991 ΚΑΪΜΑΚΟΥΔΗΣ Γ 6 10933 ΚΑΝΑΡΗΣ Σ 7
9 06522 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕ 9 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 9
10 11966 ΠΑΝΝΟΥ Γ 8 11965 ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ 7

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Χ. ( 3 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13302 ΡΑΣΣΙΑ Φ 6 13136 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ 5
2 13925 ΔΡΑΖΙΝΟΣ Β 3 14332 ΠΑΤΜΙΟΥ Ε. 1
3 14101 ΚΡΑΤΗ Ν 3 14094 ΚΕΣΙΔΟΥ Α 3

Επιλογές