Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Κεντρικής Ελλάδας

Προκήρυξη

Δηλώσεις συμμετοχής:

Λήξη Ομάδων: 06/09/2018, 18:00

Λήξη Ζευγών: 07/09/2018, 18:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής καλέστε μόνο: 697 424 3866 Χρήστος Ντερέκας.

  • Σε περίπτωση αλλαγής κατηγορίας (νέοι βαθμοί διάκρισης) τα ζεύγη θα μεταφέρονται στην ανώτερη κατηγορία από τον διοργανωτή.

 

Δηλώσεις Ομάδων:

 

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Λ. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ 11184
11989
11850
03621
ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ
ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ Α
ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ
9
8
9
12
2 ΦΑΚΗΣ 12233
11335
07891
03130
ΦΑΚΗΣ Κ
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ Π
ΝΤΕΡΕΚΑΣ Χ
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ Δ
8
8
9
10
3 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ 07592
07893
09246
06489
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Α
ΝΤΑΝΙΚΑ Α
ΘΕΜΙΣΟΓΛΟΥ Β
ΙΩΑΝΝΟΥ Π
8
7
7
7
4 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 03064
08953
12217
09245
ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΣΤΑΘΗΣ Σ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π
6
7
7
8
5 ΜΠΛΑΝΑΣ 11334
11332
12231
12232
ΜΠΛΑΝΑΣ Σ
ΚΟΥΒΑΤΗΣ Κ
ΣΟΥΡΛΑ Δ
ΣΟΥΡΛΑΣ Ν
4
4
4
4
6 ΣΚΟΡΔΑΣ 01291
03061
12229
10777
ΣΚΟΡΔΑΣ Β
ΑΒΡΑΝΑ Α
ΣΚΟΡΔΑΣ Π
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
14
11
8
11
7 ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ 12228
08432
12225
09876
12230
ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α
ΖΑΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΚΟΤΟΥΛΑ Μ
ΚΑΛΠΕΝΙΔΟΥ Μ
ΣΟΥΡΛΑ Β
5
7
5
6
3
8 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ 01931
07840
08186
04022
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ
14
12
11
13
9 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ 11898
11894
11904
11893
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ
6
5
6
6
10 ΚΑΤΣΙΦΟΣ 11323
03414
03132
00316
ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α
ΚΑΛΛΙΑΦΑΣ Η
ΠΕΡΠΕΡΑΣ Κ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
7
11
11
13
11 ΖΑΚΙΛΑΣ 03121
03352
08849
09062
00012
ΖΑΚΙΛΑΣ Σ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
11
14
13
13
16
12 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 06149
09861
05752
09860
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Γ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
13
11
11
11
13 ΠΑΥΛΙΔΟΥ 04898
09080
11278
11735
ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ
10
10
9
8
14 ΜΠΙΜΠΛΗ 00967
01436
09829
10519
ΜΠΙΜΠΛΗ Ε
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ Β
ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
13
11
10
10
15 ΓΙΑΝΚΑΚΗ 13049
13050
13047
13063
ΓΙΑΝΚΑΚΗ Δ
ΓΚΟΓΚΟΣ Ι
ΓΕΛΑΛΗΣ Δ
ΣΒΑΡΝΑΣ Κ
2
1
4
2
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 03077
03078
03076
06499
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΘΩΜΟΣ Δ
12
11
9
11
17 ΝΙΚΗΤΑΚΗ 10414
11139
11142
12086
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Θ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛ
9
7
5
4
18 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 11216
11219
11217
11215
11223
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ
ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α
10
10
9
9
9
19 ΚΑΤΣΑΡΟΣ 10127
11727
11352
11348
ΚΑΤΣΑΡΟΣ Γ
ΠΟΥΛΙΟΣ Γ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ Γ
ΚΟΣΜΑΔΑ Ε
4
2
2
3
20 ΒΑΛΗΣ 10150
07743
04276
06126
ΒΑΛΗΣ Θ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ Π
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Γ
9
10
13
10

 

Δηλώσεις Ζευγών:

 

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Λ. ( 22 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11323 ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α 7 00316 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 13
2 11850 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ 9 03621 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ 12
3 01291 ΣΚΟΡΔΑΣ Β 14 03061 ΑΒΡΑΝΑ Α 11
4 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12
5 00568 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ Ν 13 00670 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Α 13
6 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 10 09080 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ 10
7 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16
8 09829 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι 10 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 10
9 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 8 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 11
10 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
11 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13 07534 ΜΑΚΡΗ Ε 12
12 03077 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν 12 06499 ΘΩΜΟΣ Δ 11
13 03078 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ 11 04595 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν 10
14 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 12 02956 ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ Α 13
15 07743 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ 10 10129 ΜΠΑΡΚΑ Θ 7
16 07290 ΒΑΘΗ Χ 9 00942 ΜΠΑΛΛΑΣ Δ 14
17 10276 ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε 8 05394 ΖΑΠΑΡΤΑΣ Ε 12
18 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 10 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 10
19 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 9 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 9
20 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 10 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
21 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 13 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13
22 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13 07481 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗ Β 9

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Λ. ( 15 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12233 ΦΑΚΗΣ Κ 8 11335 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ Π 8
2 09246 ΘΕΜΙΣΟΓΛΟΥ Β 7 06489 ΙΩΑΝΝΟΥ Π 7
3 11184 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ 9 11989 ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ Α 8
4 07893 ΝΤΑΝΙΚΑ Α 7 07592 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Α 8
5 03064 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Η 6 08953 ΣΤΑΘΗΣ Σ 7
6 08432 ΖΑΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι 7 12230 ΣΟΥΡΛΑ Β 3
7 11113 ΒΛΑΧΟΣ Δ 7 09509 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Π 7
8 03076 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ 9 11336 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α 5
9 11139 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Δ 7 10414 ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι 9
10 11488 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Π 8 11735 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 8
11 12217 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ 7 09245 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π 8
12 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 9 11287 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΓ 9
13 09030 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α 9 09031 ΠΙΠΙΛΙΓΚΑΣ Γ 9
14 11288 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι 8 11487 ΠΕΤΤΑΣ Α 8
15 09034 ΡΑΠΤΗΣ Π 7 09033 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ 5

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Λ. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13053 ΔΡΟΣΟΣ Α 4 13060 ΝΤΡΟΓΚΟΥΛΗ Κ 3
2 12228 ΣΙΑΧΑΝΙΔΟΥ Α 5 11341 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓ 6
3 12380 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ 4 12382 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α 4
4 11904 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β 6 11893 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ 6
5 11898 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α 6 11894 ΜΟΝΑΧΟΣ Α 5
6 11332 ΚΟΥΒΑΤΗΣ Κ 4 11334 ΜΠΛΑΝΑΣ Σ 4
7 13047 ΓΕΛΑΛΗΣ Δ 4 13063 ΣΒΑΡΝΑΣ Κ 2
8 09876 ΚΑΛΠΕΝΙΔΟΥ Μ 6 12225 ΚΟΤΟΥΛΑ Μ 5
9 11142 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Θ 5 12086 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛ 4
10 11267 ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δ 6 11590 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ Ε 5
11 11636 ΜΠΛΑΔΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 6 12704 ΠΑΤΣΙΟΣ Π 5
12 12172 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Γ 6 12173 ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ Β 6

 

Επιλογές