Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Βορειοδυτικής Ελλάδας

Προκήρυξη

Δηλώσεις συμμετοχής:

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής καλέστε μόνο στο: 697 332 0528 Κούρτης Δημήτρης.

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Λήξη: 25/05/2018 και ώρα 14:00

 

Συμμετοχές Ζευγών:

Κατηγορία 1 - 16

Κ.Ε.Δ.Α. ( 21 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 11 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 11
2 08195 ΣΚΑΒΑΡΑΣ Δ 10 09696 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Θ 8
3 08007 ΤΣΟΒΟΛΑΣ Σ 9 09134 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΣ Κ 10
4 08021 ΤΖΟΓΑΝΗΣ Θ 8 08005 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Β 8
5 02244 ΚΟΤΙΝΑΣ Σ 13 08004 ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α 11
6 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 05209 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ 13
7 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
8 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16 07435 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 14
9 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 10 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
10 08087 ΠΑΝΔΗ Ν 11 11133 ΚΑΤΣΙΟΣ Α 10
11 01788 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Η 11 10508 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Α 10
12 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14 04482 ΜΕΣΘΕΝΕΑΣ Γ 13
13 05669 ΑΒΔΟΥΛΟΣ Σ 13 05717 ΡΙΤΣΩΝΗ Ε 11
14 09685 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ν 11 03446 ΤΣΕΒΗΣ Ν 14
15 03468 ΒΟΥΛΓΑΡΗ Σ 10 13160 ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π 4
16 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 16 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11
17 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
18 07868 ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α 11 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12
19 06149 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Γ 13 05752 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ Ε 11
20 09695 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε. 8 07958 ΚΟΥΡΤΗΣ Δ 12
21 06465 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. 11 02626 ΒΡΑΝΙΚΑ Χ 11

Κατηγορία 1 - 9

Κ.Ε.Δ.Α. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10768 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ 7 09131 ΚΑΡΡΑΣ Ε 7
2 09139 ΤΣΑΜΗΣ Χ 9 09129 ΣΤΑΜΑΤΗ Κ 7
3 10772 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 7 08017 ΚΩΤΣΗ Δ 7
4 05206 ΡΗΤΑ Α 9 09407 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΝΟΥ Σ 7
5 11558 ΜΟΜΤΣΟΣ Γ 6 10390 ΜΗΤΣΕΛΟΣ Χ 7
6 08178 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ν 7 09687 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Κ 8
7 08180 ΠΑΠΠΑΣ Κ 7 09689 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ Α 8
8 06512 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π 8 09994 ΜΙΚΡΩΝΗΣ Β 8
9 12277 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6 12285 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ 7
10 12281 ΠΛΩΤΤΑΣ Ν 7 11774 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π 7
11 09404 ΖΗΚΟΥ Ε 8 09402 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Π 9
12 09969 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι 9 09970 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ 4

Κατηγορία 1 - 6

Κ.Ε.Δ.Α. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12380 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ 4 12382 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α 4
2 10770 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α 1 12387 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ Α 1
3 08943 DOW C 5 08944 DOW T 5
4 11546 ΤΣΙΤΣΙΜΕΛΗ Α 4 11552 ΠΟΣΟΤΙΔΟΥ Μ 4
5 08839 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ Ε 6 12388 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ Σ 4
6 12379 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Β 4 11545 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ 5
7 13253 ΚΟΚΟΤΟΣ Λ 3 13251 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Β 1
8 13255 ΜΗΤΣΗΣ Θ 1 13252 ΑΛΕΞΙΟΥ Α 1
9 13262 ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ Μ 1 13260 ΣΟΧΩΡΙΤΗ Α 1
10 13261 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ Μ 1 13259 ΣΑΦΑΡΗ Χ 1

 

Συμμετοχές Ομάδων:

Κατηγορία 1 - 16

Κ.Ε.Δ.Α. ( 11 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ 01236
00830
00012
07435
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ
ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
16
16
16
14
2 ΠΑΝΔΗ 08087
10244
11133
01263
ΠΑΝΔΗ Ν
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΚΑΤΣΙΟΣ Α
ΣΑΡΛΗΣ Σ
11
10
10
13
3 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ 05209
02244
02011
08004
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ
ΚΟΤΙΝΑΣ Σ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ
ΜΕΡΙΤΣΗΣ Α
13
13
14
11
4 ΡΙΤΣΩΝΗ 05717
05669
11501
10777
ΡΙΤΣΩΝΗ Ε
ΑΒΔΟΥΛΟΣ Σ
ΣΙΔΕΡΗΣ Δ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ
11
13
11
11
5 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01788
10508
09685
03446
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Α
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ν
ΤΣΕΒΗΣ Ν
11
10
11
14
6 ΤΣΟΒΟΛΑΣ 08007
09134
09687
08178
ΤΣΟΒΟΛΑΣ Σ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΣ Κ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Κ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ν
9
10
8
7
7 ΑΓΓΕΛΟΥ 09860
09861
11109
11515
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙ
ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ Κ
ΤΣΙΩΝΟΥ Π
11
11
10
10
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 09695
08013
09696
08195
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ Ε
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Θ
ΣΚΑΒΑΡΑΣ Δ
8
9
8
10
9 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ 00186
01431
07868
07795
ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν
ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α
ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α
ΚΑΛΕΚΗ Μ
16
12
11
11
10 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 06465
02626
09969
09970
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.
ΒΡΑΝΙΚΑ Χ
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΑΔ
11
11
9
4
11 ΒΟΥΛΓΑΡΗ 03468
13160
09932
11774
09925
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Σ
ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ Π
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Τ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π
ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ Κ
10
4
7
7
7

Κατηγορία 1 - 9

Κ.Ε.Δ.Α. ( 11 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΑΜΗΣ 09139
09129
08017
10772
ΤΣΑΜΗΣ Χ
ΣΤΑΜΑΤΗ Κ
ΚΩΤΣΗ Δ
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
9
7
7
7
2 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ 09689
08180
09131
10768
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ Α
ΠΑΠΠΑΣ Κ
ΚΑΡΡΑΣ Ε
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ
8
7
7
7
3 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 08839
12388
11545
12379
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ Ε
ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ Σ
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗΣ Β
6
4
5
4
4 DOW 08944
08943
11552
11546
DOW T
DOW C
ΠΟΣΟΤΙΔΟΥ Μ
ΤΣΙΤΣΙΜΕΛΗ Α
5
5
4
4
5 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ 06512
08942
09994
08950
09658
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π
ΚΑΛΟΣ Χ
ΜΙΚΡΩΝΗΣ Β
RAEMEN I
ΒΛΑΧΟΣ Γ
8
8
8
8
7
6 ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ 12276
12277
12281
12285
ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ Δ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΛΩΤΤΑΣ Ν
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Γ
6
6
7
7
7 ΑΛΕΞΙΟΥ 13252
13258
13259
13257
13251
13255
ΑΛΕΞΙΟΥ Α
ΜΑΧΑΛΙΩΤΗ Ε
ΣΑΦΑΡΗ Χ
ΤΣΩΛΗ Κ
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Β
ΜΗΤΣΗΣ Θ
1
1
1
1
1
1
8 ΠΑΪΣΙΟΣ 06921
09930
08510
11130
ΠΑΪΣΙΟΣ Β
ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α
ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ Μ
ΞΥΡΑΦΑΣ Γ
9
9
5
7
9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 12275
09326
08508
08927
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙ
ΠΑΝΤΕΛΗ Μ
ΚΑΠΟΤΑΣ Χ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ Χ
5
6
9
9
10 ΚΑΤΣΙΠΟΔΑΣ 09392
12842
12380
12382
ΚΑΤΣΙΠΟΔΑΣ Δ
ΘΑΝΟΣ Α
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡ
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Α
9
4
4
4
11 ΣΕΛΛΑΣ 10398
10199
11769
11738
ΣΕΛΛΑΣ Ι
ΤΣΟΥΡΕΚΑ Π
MILIDAKIS M
ΜΙΛΗΔΑΚΗΣ Μ
6
4
5
4

 

Επιλογές