Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης

 

Προκήρυξη

Φυλλάδιο

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Συμμετοχές:

Έναρξη: 8/1/2018, ώρα 11:00

Λήξη: 16/02/2018, ώρα 12:00

  • Σε περίπτωση δυσκολίας καλέστε στο: 697 585 5706

 

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Σ. ( 19 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ 11184
11850
11908
11989
12144
11988
ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ
ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕ
ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ Α
ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ Γ
7
7
4
5
5
3
2 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ 12600
12601
11778
11893
11959
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ Κ
ΚΑΠΡΑΚΗΣ Θ
ΗΛΙΑΔΗΣ Γ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ
ΤΑΓΤΑΛΙΑΝΙΔΗΣ Κ
3
3
5
5
3
3 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ 11898
11904
11894
11918
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β
ΜΟΝΑΧΟΣ Α
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Κ
5
5
5
3
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 09509
09510
09508
10334
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Π
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Π
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Χ
7
6
6
5
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 00012
03881
00568
00670
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ Ν
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Α
16
15
13
13
6 ΡΟΥΣΣΟΣ 01236
00830
04482
03352
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ
ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ
ΜΕΣΘΕΝΕΑΣ Γ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
16
16
13
14
7 ΜΠΕΣΙΡΗΣ 00964
00585
00150
00401
05664
ΜΠΕΣΙΡΗΣ Χ
ΚΑΤΑΡΑΚΗΣ Α
ΒΕΖΥΡΟΓΛΟΥ Κ
ΖΛΑΤΚΟΣ Γ
ΚΡΑΪΑΣ Μ
13
12
11
12
8
8 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ 11926
11927
11925
10484
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ Η
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ Μ
ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ Σ
2
2
1
4
9 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 07662
07327
10522
10519
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ Π
ΣΑΜΑΡΑ Κ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
10
7
8
9
10 ΛΟΥΣΗΣ 00804
06567
06438
00413
01337
ΛΟΥΣΗΣ Γ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι
ΖΩΖΗΣ Σ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ
14
13
13
15
15
11 ΚΩΤΟΥΛΑ 11281
11487
11288
11735
ΚΩΤΟΥΛΑ Χ
ΠΕΤΤΑΣ Α
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ
7
7
7
5
12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 11278
10764
11272
11280
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν
ΦΙΤΣΙΩΡΗ Μ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Κ
ΚΟΣΜΑ Θ
8
7
5
5
13 ΖΗΜΙΑΡΗΣ 10684
11300
10903
11594
ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α
ΒΛΑΧΟΥ Μ.
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Α
ΠΕΠΗ Ν
5
5
4
4
14 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ 11100
11283
09859
10540
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ Θ
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ Γ.
ΡΟΙΔΟΥ Η
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
4
4
5
4
15 ΒΑΡΙΑΝΤΖΑ 08747
08108
10344
06068
ΒΑΡΙΑΝΤΖΑ Β
ΒΙΓΛΗ Μ
ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Χ
ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ Γ
6
6
4
3
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 03077
03078
03061
01291
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ
ΑΒΡΑΝΑ Α
ΣΚΟΡΔΑΣ Β
12
11
11
14
17 ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ 09146
10017
11842
11845
10003
ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ Ζ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙ
ΤΣΙΠΙΔΗΣ Ε
ΑΡΓΥΡΙΟΥ Α
7
7
4
4
4
18 ΧΑΤΖΗΝΟΥΣΚΑΣ 08626
08627
08625
08624
ΧΑΤΖΗΝΟΥΣΚΑΣ Ε
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΓΙΕΤΙΜΗΣ Γ
ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ Ν
8
8
8
8
19 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ 10008
03621
05663
09160
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ Ζ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΗΣ Β
ΠΑΪΣΙΔΗΣ Π
9
12
10
10

 

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Σ. ( 20 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00568 ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ Ν 13 00670 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Α 13
2 00401 ΖΛΑΤΚΟΣ Γ 12 00150 ΒΕΖΥΡΟΓΛΟΥ Κ 11
3 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
4 04482 ΜΕΣΘΕΝΕΑΣ Γ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
5 09154 ΚΑΖΗΣ Δ 8 09159 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 9
6 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 05209 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ 13
7 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16 03881 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 15
8 03061 ΑΒΡΑΝΑ Α 11 12217 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ 5
9 01291 ΣΚΟΡΔΑΣ Β 14 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 7
10 09829 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι 10 09863 ΒΛΑΧΟΣ Α 10
11 12361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Χ 2 08118 ΒΩΒΟΣ Κ 12
12 10010 ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ Δ 9 09151 ΑΒΑΝΙΔΗΣ Χ 10
13 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 9
14 00804 ΛΟΥΣΗΣ Γ 14 01337 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ 15
15 00413 ΖΩΖΗΣ Σ 15 06438 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ι 13
16 10008 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ Ζ 9 10002 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Ι 8
17 03077 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν 12 03078 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥ 11
18 04189 ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ Ε 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
19 11841 ΜΠΟΒΑΣΙΑΝΟΣ Ν 7 11187 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝ 8
20 05663 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΗΣ Β 10 03621 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ 12

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Σ. ( 13 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11184 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ 7 11850 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ 7
2 10339 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χ. 8 03724 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Β 7
3 07879 ΜΑΡΜΑΡΕΛΛΗΣ Ι 8 04860 ΜΑΝΔΑΝΑΣ Χ 8
4 01358 ΣΦΕΤΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ 9 00796 ΛΙΓΚΑ Μ 7
5 09511 ΝΤΕΛΗ Κ 6 09527 ΧΑΤΖΗΦΛΙΣΚΑ Ν 7
6 08629 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Σ 7 10125 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ι 7
7 12347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν 2 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 9
8 10012 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. 7 09147 ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ε 8
9 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 8 11288 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι 7
10 10764 ΦΙΤΣΙΩΡΗ Μ 7 11270 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χ 7
11 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 8 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 8
12 07418 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΑΝ 8 10522 ΣΑΜΑΡΑ Κ 8
13 10983 ΤΖΙΑΡΑ Κ 6 06066 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Π 6

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Σ. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11898 ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ Α 5 11894 ΜΟΝΑΧΟΣ Α 5
2 09783 ΤΖΙΑΡΑΣ Γ 5 09786 ΚΑΦΕΣΤΙΔΗΣ Ι 3
3 10343 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Μ 5 10344 ΑΣΚΟΛΙΔΗΣ Χ 4
4 12231 ΣΟΥΡΛΑ Δ 3 12232 ΣΟΥΡΛΑΣ Ν 3
5 11989 ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ Α 5 11893 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ Δ 5
6 12358 ΜΕΓΚΛΑΣ Κ 3 06068 ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ Γ 3
7 10684 ΖΗΜΙΑΡΗΣ Α 5 11300 ΒΛΑΧΟΥ Μ. 5
8 10521 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Π 6 11636 ΜΠΛΑΔΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 5
9 12598 ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Π 1 12704 ΠΑΤΣΙΟΣ Π 1
10 10985 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Μ 2 10987 ΣΠΕΝΔΑΣ Α 3

 

Επιλογές