Foreign visitors

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Πελοποννήσου

Προκήρυξη

Δηλώσεις συμμετοχής:

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Έναρξη: 03/01/2018, ώρα: 10:00

Λήξη για Ομάδες: 01/02/2018, ώρα: 14:00

Λήξη για Ζεύγη: 02/02/2018, ώρα: 14:30

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής καλέστε μόνο στο: 694 433 3566.

 

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Α. ( 3 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΒΕΛΑΪΤΗ 02019
01129
08232
02865
ΒΕΛΑΪΤΗ Π
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν
ΚΟΤΣΩΝΗ Α
ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α
14
16
11
15
2 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ 01931
01584
07840
01394
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π
ΠΑΧΝΗ Ν
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π
14
14
11
12
3 ΔΗΜΑΚΟΥ 08305
07981
12589
07899
07209
07870
ΔΗΜΑΚΟΥ Σ
ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ Ε
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ Π
ΔΡΑΣΣΑΣ Α
ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι
ΜΠΟΥΡΛΕΤΣΙΚΑΣ Α
7
11
1
11
12
12

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Α. ( 2 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗΣ 03174
09363
11884
08657
ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗΣ Ν
ΚΑΛΠΑΚΙΩΤΗΣ Α
ΑΚΟΥΡΗ Σ
ΚΟΥΡΕΤΑ Π
8
5
2
7
2 ΑΡΙΤΖΗ 12487
10855
10859
10898
ΑΡΙΤΖΗ Λ
ΜΩΡΟΣ Λ
ΜΑΝΩΛΗ Σ
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ Ν
2
7
7
6

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Α. ( 4 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ 11311
11357
04505
12492
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν
ΜΑΚΡΗ ΕΥ
ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
ΓΟΥΡΝΑ Α
4
4
5
3
2 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ 12286
08271
10884
11671
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ Ο
ΨΑΛΛΙΔΑ ΤΕΡΖΑΚΗ Ν
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΡ
ΦΛΩΡΟΥ Β
3
6
5
4
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 09838
08986
08660
08984
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΥ Σ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ Γ
ΚΑΡΥΔΗ Π
5
6
3
5
4 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 10853
11666
12602
10850
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΠΑ ΣΩ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΡ
ΓΙΩΝΑΣ Π
3
4
1
3

 

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Α. ( 18 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 11
2 01129 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν 16 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14
3 02406 ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ν 11 02653 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Χ 11
4 02341 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14 05078 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ 12
5 00791 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε 14 01645 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ 13
6 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 12 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
7 02145 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ 13 10061 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ 11
8 07870 ΜΠΟΥΡΛΕΤΣΙΚΑΣ Α 12 07209 ΠΑΝΤΕΛΟΣ Ι 12
9 09113 ΚΟΚΚΟΛΙΟΣ Α 11 11671 ΦΛΩΡΟΥ Β 4
10 01343 ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν 15 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
11 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 13 00973 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ 16
12 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 15 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15
13 04180 ΒΡΟΥΣΤΗΣ Β 16 00361 ΕΙΝΤΙ ΜΣ 16
14 11381 ΚΕΦΑΛΑΣ Γ 5 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
15 09678 ΡΑΣΕΛΗ Ε 11 06228 ΔΙΠΛΟΥΔΗ Μ 12
16 08232 ΚΟΤΣΩΝΗ Α 11 02865 ΜΩΥΣΙΔΗΣ Α 15
17 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11 10205 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ 10
18 09096 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ 10 07563 ΔΗΜΗΤΡΑ Σ 10

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Α. ( 2 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10855 ΜΩΡΟΣ Λ 7 10859 ΜΑΝΩΛΗ Σ 7
2 10898 ΚΑΝΤΕΡΑΚΗΣ Ν 6 10024 ΓΙΑΝΝΟΥΖΑΚΟΣ Λ 5

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Α. ( 6 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11311 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν 4 11357 ΜΑΚΡΗ ΕΥ 4
2 10439 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ Β 6 09772 SOKOLOV N 3
3 12286 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ Ο 3 08271 ΨΑΛΛΙΔΑ ΤΕΡΖΑΚΗ Ν 6
4 11666 ΠΑΠΠΑ ΣΩ 4 10853 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ 3
5 12602 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΡ 1 10850 ΓΙΩΝΑΣ Π 3
6 10884 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΡ 5 10851 ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ Γ 5

Επιλογές