Περιφερειακό Πρωτάθλημα Βορειοδυτικής Ελλάδας

Προκήρυξη σελ. 1

Προκήρυξη σελ.2

Ξενοδοχεία

Ξενοδοχείο 1

Ξενοδοχείο 2

 

 

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής τηλεφωνήστε μόνο στο: 697 848 9280 Μεσθενέας Γιώργος.

Έναρξη δηλώσεων: 6/10/2017, ώρα 15:00

Λήξη δηλώσεων: 8/11/2017, ώρα 23:00

Δηλώσεις συμμετοχής:

Ομάδες:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Μ.Ι. ( 18 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ 04896
01018
01112
00208
ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ
ΝΙΝΟΣ Σ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ
13
14
16
15
2 ΤΣΕΛΕΠΗΣ 08350
01750
04555
06153
ΤΣΕΛΕΠΗΣ Λ
ΣΙΜΑΤΗΣ Α
ΚΑΒΒΑΘΑ Α
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Ι
11
12
10
10
3 DOW 08943
08944
10335
10336
DOW C
DOW T
ROBERTSON L
ROBERTSON P
4
4
4
4
4 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ 10393
10390
11558
06910
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΧΡ
ΜΗΤΣΕΛΟΣ Χ
ΜΟΜΤΣΟΣ Γ
ΔΟΥΒΑΝΑΣ Π
5
5
4
5
5 ΕΦΑΠΛΩΜΑΤΑ 10386
06411
09402
05216
10914
ΕΦΑΠΛΩΜΑΤΑ Ε
ΜΑΝΘΟΥ Ε
ΤΣΑΠΑΡΑΣ Π
ΜΠΟΖΙΟΣ Γ
ΚΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Κ
7
8
8
9
4
6 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ 00768
00914
05521
01003
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ
ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
16
15
13
16
7 ΣΠΑΝΟΥ 02197
02039
01431
07868
07795
08470
ΣΠΑΝΟΥ Β
ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ
ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α
ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α
ΚΑΛΕΚΗ Μ
ΠΟΔΟΤΑ Κ
13
14
11
10
11
11
8 ΜΑΜΙΔΑΚΗ 00830
01236
01337
00012
ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α
16
16
15
16
9 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ 01931
07840
02256
00526
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι
ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π
13
11
14
16
10 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 11216
11219
11217
11215
11223
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν
ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ
ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α
8
7
7
7
7
11 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ 11184
11850
11988
12144
09159
ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ
ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ Γ
ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ
5
5
2
3
9
12 ΜΑΓΚΛΑΡΑ 02637
02011
05208
05209
ΜΑΓΚΛΑΡΑ Α
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩ
ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ
11
14
12
13
13 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 10932
03992
08475
10519
10522
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι
ΜΠΕΗ Α
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ
ΣΑΜΑΡΑ Κ
6
8
8
8
7
14 ΝΑΧΜΙΑΣ 09639
09638
09637
09640
ΝΑΧΜΙΑΣ Χ
ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ
ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ
ΒΑΡΩΝΟΥ Μ
8
7
8
6
15 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ 06512
05206
08950
09994
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π
ΡΗΤΑ Α
RAEMEN I
ΜΙΚΡΩΝΗΣ Β
8
8
7
7
16 ΚΟΣΜΑ 11280
10964
10449
11272
ΚΟΣΜΑ Θ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ
ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Κ
4
5
6
5
17 ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΥ 05383
04031
04898
09080
ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΧΟΛΗ Σ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
11
10
9
9
18 HEEDE 11653
11652
12245
02109
HEEDE D
HEEDE F
ΦΑΦΟΥΤΗ Ι
ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ Γ
3
3
3
9

Ζεύγη:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Μ.Ι. ( 32 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16
2 01112 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
3 04031 ΧΟΛΗ Σ 10 05383 ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
4 00768 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ Σ 16 00914 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ 15
5 09096 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ 10 07563 ΔΗΜΗΤΡΑ Σ 10
6 01945 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Η 13 02736 ΒΡΟΥΧΟΣ Ν 13
7 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 10 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14
8 08350 ΤΣΕΛΕΠΗΣ Λ 11 01750 ΣΙΜΑΤΗΣ Α 12
9 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
10 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 11 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11
11 02145 ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ 13 10061 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ 11
12 02197 ΣΠΑΝΟΥ Β 13 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 14
13 05208 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩ 12 05209 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Δ 13
14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 11 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 13
15 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 05425 ΓΑΒΡΙΗΛ Χ 12
16 01337 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ Σ 15 00012 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α 16
17 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
18 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 02375 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ι 10
19 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14 02770 ΜΟΡΑΛΗΣ Κ 13
20 04896 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ Σ 13 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 14
21 02637 ΜΑΓΚΛΑΡΑ Α 11 02011 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14
22 02244 ΚΟΤΙΝΑΣ Σ 13 02239 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Β 11
23 00059 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Ε 12 06452 ΠΑΝΤΕΛΗ Κ 11
24 09829 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ι 9 00967 ΜΠΙΜΠΛΗ Ε 13
25 07958 ΚΟΥΡΤΗΣ Δ 11 09134 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΣ Κ 9
26 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 12 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11
27 02256 ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ Ι 14 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16
28 07662 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ 10 08423 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘ 10
29 10231 ΓΑΒΡΙΗΛ Γ. 10 06526 ΤΟΓΙΑΣ Σ 11
30 02019 ΒΕΛΑΪΤΗ Π 14 02683 ΜΙΧΑΛΑΚΟΥ Κ 13
31 07418 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΑΝ 7 03894 ΜΠΑΣΤΑΣ Κ 10
32 00804 ΛΟΥΣΗΣ Γ 14 03348 ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ Α 15

Κατηγορία 1 - 9

Α.Μ.Ι. ( 27 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10417 ΚΑΧΡΑΜΑΝΗ Γ 5 07600 ΚΑΧΡΑΜΑΝΗΣ Γ 9
2 04898 ΠΑΥΛΙΔΟΥ Α 9 09080 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ 9
3 09404 ΖΗΚΟΥ Ε 8 08950 RAEMEN I 7
4 05324 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ Δ 8 05206 ΡΗΤΑ Α 8
5 10326 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ Γ 8 07279 ΚΑΛΙΑΛΗ Χ 8
6 04409 ΑΠΟΣΚΙΤΟΥ Π 8 08784 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ. 7
7 11653 HEEDE D 3 11652 HEEDE F 3
8 07278 ΨΑΝΗ Χ 9 10325 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ Ε 7
9 02194 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Κ 7 09760 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ 7
10 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 7 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 7
11 12245 ΦΑΦΟΥΤΗ Ι 3 02109 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ Γ 9
12 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 7 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 7
13 03992 ΜΠΕΗ Α 8 08475 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κ 8
14 10932 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Ι 6 10519 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Δ 8
15 10522 ΣΑΜΑΡΑ Κ 7 07886 ΠΕΙΝΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Λ 7
16 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 7 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 8
17 09159 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 9 12144 ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν 3
18 08440 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ Ι 7 08983 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. 8
19 08013 ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ Ε 9 09138 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ Θ 8
20 09687 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Κ 7 10772 ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 6
21 08180 ΠΑΠΠΑΣ Κ 7 09689 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ Α 8
22 05985 ΔΕΜΕΡΤΖΗ Σ 9 05987 ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ Ε 9
23 06512 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Π 8 09994 ΜΙΚΡΩΝΗΣ Β 7
24 10768 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ 6 08009 ΠΡΕΚΑΣ Ε 8
25 09402 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Π 8 08961 ΜΠΟΥΣΗ Α 7
26 10390 ΜΗΤΣΕΛΟΣ Χ 5 11558 ΜΟΜΤΣΟΣ Γ 4
27 07327 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Π 7 11278 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ν 7

Κατηγορία 1 - 6

Α.Μ.Ι. ( 18 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10412 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π 5 09659 ΚΑΒΒΑΔΑ Σ 5
2 12454 ΑΓΓΕΛΗΣ Δ 1 12464 ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ Γ 1
3 11926 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ Η 1 11927 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝ 1
4 10335 ROBERTSON L 4 10336 ROBERTSON P 4
5 10914 ΚΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Κ 4 06910 ΔΟΥΒΑΝΑΣ Π 5
6 12455 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ν 2 12459 ΔΡΟΣΟΣ Ν 1
7 10964 ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ 5 10449 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α 6
8 08943 DOW C 4 08944 DOW T 4
9 11928 ΚΟΣΜΙΔΟΥ Ε 1 11929 ΚΑΝΤΙΦΟΥΔΗΣ Β 1
10 10764 ΦΙΤΣΙΩΡΗ Μ 6 10520 ΒΕΝΕΤΗΣ Β 5
11 11280 ΚΟΣΜΑ Θ 4 11272 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Κ 5
12 11184 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ 5 11850 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ 5
13 11545 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ 4 11548 ΤΣΕΛΙΟΣ Π 4
14 11267 ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δ 5 11287 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΓ 6
15 10393 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΧΡ 5 10389 ΜΑΣΤΑΚΑΣ Κ 4
16 11486 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Α 4 11288 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ι 4
17 12465 ΧΑΤΖΗ Λ 1 12593 ΣΙΩΡΟΣ Σ 1
18 11560 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛ 4 11557 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Χ 3

 

Επιλογές