Foreign visitors

Πολυήμερο Ταυτόχρονων Ημερίδων Μαθητών

Για την 6η ημερίδα
Δηλώσεις συμμετοχής:

Σε περίπτωση δυσκολίας στις συμμετοχές καλέστε 210 7480 400 εσωτ. 111 Μπαμπούλα Αναστασία

Κατηγορία 1 - 4

Α.Ο.Τ. ( 41 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 14201 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Β 1 13886 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟ 1
2 13888 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 1 13883 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 1
3 13885 ΚΟΚΚΙΝΗ Ι 1 13884 ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ 1
4 13727 ΜΑΝΤΖΑΡΑ Β 2 13694 ΗΛΙΑΔΗ Α 1
5 13725 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΔΕΣ 1 13726 ΖΗΚΑ ΕΛ 1
6 13679 ΛΙΑΜΠΟΤΗ Π 1 13684 ΜΑΛΩΜΥΤΗΣ Π 1
7 13690 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κ. 1 13693 ΛΙΟΥΜΗΣ Α 1
8 13768 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Φ 1 13586 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ Κ 1
9 13666 ΚΥΚΑΛΟΣ Π 2 13657 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ 2
10 13655 ΚΩΛΕΤΤΗ Β 2 13656 ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΗΣ Γ 2
11 13658 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Γ 1 13660 ΛΙΑΓΚΑ Α 1
12 13662 ΣΑΡΡΗ Α 2 13663 ΜΠΙΤΣΙΚΑ Ε 2
13 13667 ΜΟΡΦΗ Γ 1 13669 ΚΑΛΕΝΤΗ Ν 1
14 13668 ΧΟΡΕΒΑΣ Α 1 13664 ΚΕΝΔΙΚΙΑΝ Α 1
15 14086 ΚΩΝΣΤΑ Ι 1 14016 ΚΑΦΑΤΟΣ Ν 1
16 14066 ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ Π 1 14065 ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ε 1
17 13674 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣ 1 13685 ΦΑΦΟΥΤΗ Ε 1
18 13675 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ Γ 1 14067 ΠΕΛΤΕΚΟΣ Β 1
19 14069 ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗ Α 1 13237 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑ 1
20 13729 ΒΟΥΤΣΙΝΑ Α 1 13678 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Χ 1
21 13673 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ 1 12058 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝ 1
22 13681 ΖΕΡΒΑΣ Α 1 13671 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙ 1
23 13686 ΜΙΧΑΛΗΣ Γ 1 13687 ΓΚΟΥΣΚΟΥ Φ 1
24 12319 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ 3 13648 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Ι 2
25 13623 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ Ρ 1 13647 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Δ 1
26 13627 ΚΟΚΚΟΡΗ Α 1 14090 ΜΑΓΓΟΥΡΑ Ι 1
27 13626 ΣΠΙΝΘΑΚΗ Α 1 13617 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ. 1
28 14262 ΣΙΓΑΛΑ ΜΑ 1 14261 ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ Δ 1
29 13610 ΜΠΑΡΛΑΣ Δ 1 13609 ΤΖΩΡΤΖΗ Α 1
30 13597 ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ Σ 1 13598 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ν 1
31 13590 ΤΣΑΠΟΥΡΑ Ε 2 13601 ΚΟΥΣΙΑ Β 1
32 13587 ΚΟΤΣΙΦΗΣ Ι 1 13585 ΣΙΓΑΛΑ Μ. 1
33 13607 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ι 1 14349 ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ Π 1
34 13592 ΚΑΡΔΟΥΛΗ Φ 1 13605 ΣΟΥΛΙΩΤΗ Σ 1
35 13612 ΛΕΧΩΝΙΤΗ Γ 1 13600 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ 2
36 13595 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ι 1 13611 ΛΕΧΩΝΙΤΗ Α 1
37 14364 ΠΟΛΥΖΟΥ Β 1 14365 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Φ 1
38 13177 ΚΕΦΑΛΑ Φ 1 13672 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Ε 1
39 13754 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Σ 1 13758 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ Ε 1
40 13757 ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ Γ 1 13753 ΣΥΚΑ Α 2
41 13924 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Ν 2 13926 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ Ε 2

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13572 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛ 1 13571 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ Γ 1
2 14165 ΒΟΥΛΓΑΡΗ Α 1 13919 ΟΡΦΑΝΟΥ Μ 1
3 13708 ΚΕΧΡΗ Ε 1 13709 ΛΕΜΠΕΣΗ Δ 1
4 13707 ΑΔΑΜ Α 2 13713 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ Σ 2
5 13226 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Κ 1 13229 BINKOWSKI J 1
6 13568 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥ 2 13795 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Π 2
7 13619 ΚΟΝΤΟΘΕΟΔΩΡΟΥ Β 3 13621 ΤΣΕΡΚΑΚΗ Α 2
8 13620 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 3 13622 ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ Α 2
9 14024 ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ Α 1 14145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α. 1
10 14040 ΞΕΝΟΥ Α. 1 14045 ΤΣΟΓΚΑ Δ 1

 

Download the PDF file .

ΕΠΑΘΛΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ
1η Ημερίδα
Αττικής: Καμπανέλλη Α – Αλεξανδρής Γ, Περιφέρειας: Οικονομίδης Κ – Νίκου Μ
2η Ημερίδα
Αττικής: Παπαγεωργακόπουλος Β – Νούσης Μ, Περιφέρειας: Αγγέλου Α – Μπακάλη Κ
3η Ημερίδα
Αττικής:Μπούκουρας Γ-Σπανάκη Μ, Περιφέρειας: Πρωτοπαππάς Κ-Σμυρνής Η
4η Ημερίδα
Αττικής: Παπαγεωργακόπουλος Β – Νούσης Μ, Περιφέρειας: Πρωτοπαππάς Κ-Σμυρνής Η
5η Ημερίδα
Αττικής:Μιχαλίτσης Ν – Μανιατάκης Ε, Περιφέρειας: Κοντού Χ – Παντελίδης Κ

 

Πίτα ΕΟΜ – νικητές κληρώσεων με Δωρεάν Συμμετοχή στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα οι:
Γκούνη Α, Λιούμης Α, Παντελόπουλος Ν

 

 

 

 

 

Επιλογές