Foreign visitors

Πού θα γίνουν μαθήματα Προχωρημένων

Οι αθλητές του μπριτζ που επιθυμούν να συνεχίσουν την επιμόρφωσή τους έχουν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν μαθήματα προχωρημένων διαφόρων βαθμίδων.

Μετά την ενημέρωση των σωματείων για το διάστημα Σεπτέμβριος 2019 – Μάιος 2020 ο προγραμματισμός των σωματείων για μαθήματα προχωρημένων είναι ο παρακάτω (ο πίνακας ανανεώνεται μετά από την ενημέρωση του προγράμματος από τα Σωματεία):

Σωματεία Αττικής:

Σωματείο Ημέρα Ώρα Δάσκαλος – Επίπεδο – Ύλη Έναρξη
ΑΑΑ Δευτέρα 20:00 Μπαλέσιας Βασίλης – Δευτεροετείς 23/9/19
ΑΓ. ΠΑΡ Παρασκευή 19:00 Πολίτου Αγγελική – Προχωρημένοι 18/10/19
ΑΟΜ Τρίτη 18:30 Μπομπολάκης Σταύρος – Τριτοετείς 01/10/19
Τετάρτη 19:00 Μπομπολάκης Σταύρος – Προχωρημένοι 02/10/19
Πέμπτη 19:00 Μπομπολάκης Σταύρος – Δευτεροετείς 04/10/19
Κυριακή 18:30 Μπομπολάκης Σταύρος – σε κατ. 1-6 06/10/19
ΑΟΜΒ Τρίτη 18:30 Σταθακοπούλου Ρεγγίνα – Προχωρημένοι 22/10/19
ΑΟΜΨ Πέμπτη 19:00 – 21:00 Μπενιού Μαρία – Προχωρημένοι 12/9/19
ΑΟΤ Τρίτη 19:20 – 20:20 Μπενιού Μαρία – Προχωρημένοι 17/09/19
Τετάρτη 20:15 – 22:15 Μπενιού Μαρία – Δευτεροετείς 18/09/19
ΑΣΑΕ Δευτέρα 18:15 Μπόζεμπεργκ Κώστας – Δευτεροετείς 23/09/19
Πέμπτη 18:00 Μπόζεμπεργκ Κώστας – Τριτοετείς 26/09/19
ΔΗΜΗΤΡΑ Παρασκευή 11:00 Στεργιανέλλης Παναγιώτης – Δευτεροετείς 25/10/19
ΔΡΥΑΔΕΣ Τρίτη 20:00-22:00 Μπαλέσιας Βασίλης – Δευτεροετείς 15/10/19
ΕΣΤΙΑ Τετάρτη 20:00 Τάσσιος Δημοσθένης – Δευτεροετείς 04/9/19
Παρασκευή 18:00 Τάσσιος Δημοσθένης – Τριτοετείς 06/9/19
ΘΡΑΚΟΜ Πέμπτη 18:00 Καψαμπέλης Ιωάννης – Δευτεροετείς 17/10/19
ΙΚΑΡΟΣ Δευτέρα 19:00 Δοξαστάκης Γιώργος – Δευτεροετείς 16/09/19
Τρίτη 19:00 Δοξαστάκης Γιώργος – Τριτοετείς 17/09/19
ΙΩΝ Τετάρτη 17:30 Οικονόμου Νίκος – Προχωρημένοι
(Ενημέρωση Τετάρτη 25 Σεπτέμβρη  18:00 έως 19:30)
2/10/19
Παρασκευή 17:30 Οικονόμου Νίκος – Δευτεροετείς
(Ενημέρωση Τετάρτη 25 Σεπτέμβρη  18:00 έως 19:30)
4/10/19
ΟΑΑ Δευτέρα 17:45 Οικονόμου Νίκος – Δευτεροετείς 23/09/19
Τρίτη 18:00 Οικονόμου Νίκος – Προχωρημένοι 10/09/19
ΟΑΜΗ Δευτέρα 19:15 Πανόπουλος Κώστας- Τριτοετείς 14/10/19
Τρίτη 20:30 Μπαμπούλα Αναστασία, Λιακοπούλου Ελίνα – Δευτεροετείς 15/10/19
ΟΑΜΚΗ Τετάρτη 18:00 Καλιακμάνη Άννα – Δευτεροετείς 25/09/19
Πέμπτη 11:00 Πανόπουλος Κώστας – Δευτεροετείς 3/10/19
ΟΑΜΛΕ Τρίτη 19:00 Βιρβιδάκης Βασίλης – 2 over 1 Γκρουπ υπό σχηματισμό, από Νοέμβριο
Τετάρτη 18:30 Βιρβιδάκης Βασίλης – Δευτεροετείς 25/09/19
ΟΑΜΠΕΙ Τρίτη και Πέμπτη 18:45 Γκούμα Ναταλία – Δευτεροετείς 12/9/19
ΣΑΜΠΑ Τετάρτη 19:00 – 20:00 Μπαμπούλα Αναστασία – Δευτεροετείς – Τριτοετείς 16/10/19

Σωματεία Περιφέρειας:

Σωματείο  Ημέρα Ώρα Δάσκαλος – Επίπεδο – Ύλη
ΑΟΜΣ Τρίτη 20:00 Παπαϊωάννου Βασίλης – Προχωρημένοι 15/10/19
ΑΟΤΠ Τετάρτη 18:30 Προχωρημένοι 2/10/19
ΙΟΘ Τετάρτη 17:30-19:30 Κουκουβού Γεωργία – Δευτεροετείς 16/10/19
ΚΕΔΑ Πέμπτη 20:00 – 21:00 Κούρτης Δημήτρης – Προχωρημένοι 17/10/19
ΛΑΜΘ Πέμπτη 18:00 Πολυχρονάκου Ιωάννα – Δευτεροετείς 12/09/19
ΟΑΜΑ Σάββατο 17:45 Δράσσας Αναστάσιος – Δευτεροετείς, Προχωρημένοι 19/10/19
ΟΑΜΣ Κυριακή 18:00 Καρπουζέλλη Χρύσα – Προχωρημένοι (Παίδες) 13/10/19
ΟΜΗ Τρίτη 20:15 Γεωργουλάκης Γιώργος – Δευτεροετείς
ΣΛΕΜΒ Κυριακή 17:30 Μιχαηλίδης Νίκος – Δευτεροετείς 20/10/19