Foreign visitors

Χειμερινό Πρόγραμμα Σωματείων 2019-20

Το χειμερινό πρόγραμμα αφορά τους μήνες Οκτώβριο έως Μάιο. Η ανακοίνωση των Σωματείων, με ειδικές ενημερώσεις, εμφανίζεται ως σύνδεσμος στο όνομά τους την πρώτη ημέρα της εβδομάδας που έχουν αγώνες. Για τα σωματεία που δεν έχουν στείλει ενημέρωση αναγράφεται το περσινό πρόγραμμα. Η ΕΟΜ δε φέρει καμία ευθύνη για έκτακτες αλλαγές του προγράμματος από τα σωματεία.

Δευτέρα

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΑΑ Αιγάλεω Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΓ.ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Handicap (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-9 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-6 20:00
Ομάδες 1 -9 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ομάδες 1-9 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ομάδες 1-6 20:15
Ομάδες Open 20:15
Ομάδες 1-9 20:15
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ομάδες Open 19:45
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Δήμητρα Παλαιά Φώκαια Ζεύγη open 18:30
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη 1-6 19:30
Ζεύγη Open 20:15
Εστία Ν. Σμύρνη Ομάδες 1-9 18:30
ΘΡΑΚΟΜ Ν. Κηφισιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΙΚΑΡΟΣ Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-6 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη 1-6 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΜΚΗ Μαρούσι Ομάδες 1-6 (Κίνηση Swiss) 20:00
Ομάδες 1-9 (Κίνηση Swiss) 20:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ομάδες Open 20:30
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) Swiss 20:00
Ομάδες 1-9 & 1-6 19:30
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open 20:00
ΑρκΟΑΜ Τρίπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Γαλαξίας Δράμα Ομάδες Open 20:00
Έσπερος Λαμία Ζεύγη Open 20:00
Καβάλα Καβάλα Ζεύγη Open 19:30
ΚΕΔΑ Αγρίνιο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΛΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΚ Καλαμάτα Ομάδες Open 20:10
ΟΑΜΡ Ρόδος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΧν Χανιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 20:00
ΠΟΑΜ Πάτρα Ομάδες Open 19:30
ΠΟΑΜ Ομάδες 1-9 19:30
ΡΟΜ Ρέθυμνο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Ζεύγη 1-6 20:30
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00

Τρίτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓ. ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ομάδες Open 10:30
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-6 19:30
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 10:30
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 18:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:25
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:25
Ζεύγη 1-6 20:25
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:00
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ομάδες open 20:15
Ζεύγη 1-9 20:15
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη open 19:30
Εστία Νέα Σμύρνη Ζεύγη open 11:00
Θρίαμβος Δάφνη Ομάδες 1-9 19:15
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΩΝ Ν. Ιωνία Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Μαθητικό τουρνουά 20:00
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ομάδες 1-9 20:15
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Handicap (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:30
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη 1-6 19:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
Άμιλλα Τρίκαλα Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤΠ Πάτρα Ομάδες Open 19:00
ΟΑΜΛ Λάρισα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΣΑΤΟΚ Καρδίτσα Ζεύγη Open 20:00

Τετάρτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΑΑ Αιγάλεω Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη 1-9 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη 1-6 20:00
Ομάδες Open ή Ζεύγη Swiss 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 11:00
Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη 1-9 20:25
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:25
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:45
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη Open 11:00
Ζεύγη 1-9 20:15
Ζεύγη Swiss Open 20:15
Εστία Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-6 17:00
Θρακ.Ο.Μ Ν. Κηφισιά Ομάδες Open 19:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Ομάδες 1-9 & 1-6 20:00
ΊΩΝ Ν.Ηράκλειο Ομάδες Open 19:30
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη Open 10:30
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-6 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ζεύγη Open Handicap (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-9 16:30
ΟΠΑΧ Χολαργός Ομάδες Open 19:30
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ομάδες Open 20:00
ΑΟΜΜ Βόλος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Γαλαξίας Δράμα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΙΟΘ Θεσσαλονίκη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΚΕΔΑ Αγρίνιο Ομάδες Open 18:00
ΚΟΑΜ Κέρκυρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΚΟΜΚ Κως Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΚ Καλαμάτα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΣ Σέρρες Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00
ΟΜΗ Ηράκλειο Ζεύγη Open 20:00
ΠΟΑΜ Πάτρα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΡΟΜ Ρέθυμνο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΑΜΟΣ Βαθύ Σάμου Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη 1-6 20:30
Σφιγξ Θήβα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 18:30
Φίλανδρος Λευκάδα Ζεύγη Open 19:30
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:00

Πέμπτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη Handicap (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 20:00
Ομάδες 1- 6 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ομάδες 1-9 19:30
Ομάδες Open 20:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΣΑΕ Πλατεία Βικτωρίας Ομάδες Open 19:30
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη open (Ταυτόχρονο) 19:30
Δήμητρα Παλαιά Φώκαια Ζεύγη open 18:00
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη Open 17:45
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ομάδες 1-6 19:30
ΕΣΤΙΑ Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 11:00
Θρακ.Ο.Μ Ν. Κηφισιά Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 11:00
Ζεύγη Open 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΑ Αθήνα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ομάδες 1-6 20:00
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη 1-9 20:00
Ζεύγη Open 20:00
Εκάλη Ζεύγη Open 11:00
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη 1-9 20:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ζεύγη swiss Open 20:30
Ομάδες 1-9 20:15
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ομάδες Open, 1-9, 1-6 19:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
Άμιλλα Τρίκαλα Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΤΠ Πάτρα Ζεύγη Open (ταυτόχρονο) 19:00
Καβάλα Καβάλα Ζεύγη Open 19:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΘ Θεσσαλονίκη Ομάδες Open 20:30
ΧΟΜ Χίος Ζεύγη 1-6 19:00

Παρασκευή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΓ.ΠΑΡ Αγία Παρασκευή Ζεύγη Open & Ζεύγη 1-9 19:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 20:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open 10:30
Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη 1-6 18:30
Εστία Νέα Σμύρνη Ζεύγη Open 19:30
ΙΩΝ Ν. Ηράκλειο Ζεύγη 1-9 19:30
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 11:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ζεύγη Open 20:00
ΟΠΑΦ Κεφαλάρι (Πύρνα) Ζεύγη Open 11:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΜΙ Ιωάννινα Ομάδες Open 20:30
ΠΟΑΜ Πάτρα Ζεύγη Open 19:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη Open 20:30
ΣΛΑΜ Μυτιλήνη Ζεύγη 1-6 20:30

Σάββατο

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 18:00
ΑΟΜΨ Π.Ψυχικό Ζεύγη  Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 11:00
ΙΩΝ Νέο Ηράκλειο Ομάδες 1-6 12:00
ΟΑΑ Αθήνα – Ζάππειο Ζεύγη Open 10:30
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open 12:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜΧ Χαλκίδα Ζεύγη Open 12:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 18:00

Κυριακή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΑΟΜ Αθήνα Ζεύγη 1-6 19:15
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Από 01/04/2019 στις 19:30) 19:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζέυγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 18:30
Ζεύγη 1-6 18:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open 19:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη Open 18:30
ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη 1-6 19:30
Τουρνουά Μαθητών 18:00
ΟΑΜΛΕ Μαρούσι Ζεύγη Open 19:30
Ζεύγη Μαθητών 2019-20 ( Έναρξη Νοέμβριο) 19:30
ΟΑΜΠει Πειραιάς Ζεύγη Open 19:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open handicap (Σαμκέας) 19:30
ΟΠΑΧ Χολαργός Ζεύγη open 11:30
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη Ζεύγη open 18:30
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα
ΚΟΜΚ Κως Ζεύγη Open 20:00
ΟΑΜΑ Ναύπλιο Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΚ Καλαμάτα Ζεύγη άθροισμα έως 17 18:30
ΟΜΑ Αίγιο Ζεύγη 20:30
Σφιγξ Θήβα Ζεύγη Open 18:30
Φίλανδρος Λευκάδα Ζεύγη Open 19:30