Foreign visitors

Θερινό πρόγραμμα σωματείων 2019

Οι σύνδεσμοι με τους χάρτες των θερινών εντευκτηρίων και τις εναρκτήριες ανακοινώσεις, για τα Σωματεία που αλλάζουν χώρο κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, αναρτώνται στην πρώτη ημέρα της εβδομάδας που έχει δραστηριότητα το σωματείο. Εκεί θα βρείτε επίσης τις όποιες ιδιαιτερότητες των τουρνουά τα οποία σημειώνονται με αστερίσκο. Για τυχούσες αλλαγές και για επιβεβαίωση του προγράμματος θα πρέπει να επικοινωνείτε απ’ ευθείας με τους Ομίλους

Δευτέρα

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ Γουδί Ζεύγη Open  Handicap (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-9 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-6 (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη 1-9 20:15
ΑΣΑΕ Αθήνα Ομάδες Open 19:30
Μαθητικό & Ζεύγη 1-6 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη  Open Swiss 20:00
Ζεύγη 1-6 19:00
ΕΣΤΙΑ Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 19:00
Ζεύγη Μαθητών 19:00
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη 1-6 20:15
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
OAA Ζάππειο Ζεύγη 1-6 19:45
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:45
OAMΗ Ηλιούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open (Έναρξη 11/06/18) 20:30
Ζεύγη 1-9 (Έναρξη 11/06/18) 20:30
Ζεύγη 1-6 (Έναρξη 11/06/18) 20:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Swiss Open 20:15
Ζεύγη Swiss 1-9 20:15
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΜΧ Αλυκές Χαλκίδας Ζεύγη Open 20:00

Τρίτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ Γουδί Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
Ζεύγη 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 10:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-6 (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΑΣΑΕ Αθήνα Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ημερίδα Ζευγών 10:45
Ζεύγη Open (Από 19/06) 20:30
Ζεύγη 1 – 9 20:00
Ίκαρος Ν.Σμύρνη Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
ΙΟΠΟΡ Πόρτο Ράφτη Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 20:30
Ζεύγη 1-9 20:30
Ζεύγη 1-6 20:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-9 (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-6 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΤΠ Παραλία Ρίου Ομάδες Open 19:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 19:30

Τετάρτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ Γουδί Ζεύγη 1-9 20:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
Μίνι Τουρνουά Ζευγών 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open Swiss 20:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ομάδες «Τετάρτης – Πέμπτης» Μαθητών 20:15
ΑΣΑΕ Αθήνα Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Μαθητικό & Ζεύγη 1-6 19:30
Ζεύγη 1-9 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ημερίδα Ζευγών 10:45
Ζεύγη Open Swiss MPs 20:00
Ζεύγη 1 – 6 20:00
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ομάδες 1-9 20:30
ΕΣΤΙΑ Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 19:00
Ζεύγη Μαθητών 19:00
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-6 20:15
ΟΑΑ Ζάππειο Ζεύγη Open 10:30
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη 1 – 9 20:00
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 20:30
Ζεύγη 1-9 20:30
Ζεύγη 1-6 20:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1-9 20:15
Ζεύγη 1-6 20:15
ΣΑΜΠΑ Πετρούπολη Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΧ Αλυκές Χαλκίδας Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:00

Πέμπτη

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜ Γουδί Ζεύγη Open  Handicap (Ταυτόχρονο) 20:00
Ζεύγη 1-6 20:00
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη 1-9 20:15
Ζεύγη 1-6 20:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ομάδες «Τετάρτης – Πέμπτης» Μαθητών 20:15
ΑΣΝΒ Νέος Βουτζάς Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
Διόνυσος Κηφισιά Ζεύγη Open 20:30
Ζεύγη 1 – 9 20:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη 1-6 20:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open (Πρωινό – 4ος όροφος) 11:00
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1 – 6 20:15
ΙΟΠΟΡ Πόρτο Ράφτη Ημερίδα Ομάδων Open 19:00
ΟΑΑ Ζάππειο Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:45
Ζεύγη 1 – 6 19:45
ΟΑΜΗ Ηλιούπολη Ζεύγη 1 – 6 20:00
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 20:30
Ζεύγη 1 – 9 20:30
Ζεύγη 1 – 6 20:30
ΟΑΜΝικ Νίκαια Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:30
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη 1-6 20:15
Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 20:15
Ζεύγη 1 – 9 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΣ Κιάτο Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΤΠ Παραλία Ρίου Ζεύγη Open (Ταυτόχρονο) 19:30
ΜΣΑΚ Αίγινα Ζεύγη Open 19:30

Παρασκευή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 20:15
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open  Handicap 19:30
ΕΣΤΙΑ Ν.Σμύρνη Ζεύγη Open 19:00
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 20:00
Ζεύγη 1 – 9 20:00
Ζεύγη 1 – 6 20:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης

Σάββατο

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:00
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη Open  Handicap 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 11:00
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης

Κυριακή

Αττική
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης
ΑΟΜΒ Γλυφάδα Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΜΨ Π. Ψυχικό Ζεύγη 1-9 19:30
Ζεύγη Open 19:30
ΑΟΤ Π. Φάληρο Ζεύγη Open 19:30
ΕΔΡΑ Βριλήσσια Ζεύγη Open 20:30
Ίκαρος Ν. Σμύρνη Ζεύγη Open 19:30
ΟΑΜΛΕ – ΟΑΜΚη Μαρούσι Ζεύγη Open 20:00
Ζεύγη 1 – 9 20:00
Ζεύγη 1 – 6 20:00
Μαθητικό Τουρνουά 20:00
ΟΠΑΦ Μαρούσι Ζεύγη Open 20:15
Ζεύγη 1 – 9 20:15
Ζεύγη 1 – 6 20:15
Περιφέρεια
Όμιλος Περιοχή Τουρνουά Ώρα Έναρξης