Foreign visitors

Πρωτάθλημα Αττικής

Προκήρυξη

Ειδικοί Κανονονισμοί:

Ειδικός Κανονισμός 1-16

Ειδικός Κανονισμός 1-11

Ειδικός Κανονισμός 1-9

Ειδικός Κανονισμός 1-6

Συμμετοχές:

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής.

Λήξη: Πέμπτη, 19 Ιουλίου 2018, ώρα: 13:00.

 

Μια συμμετοχή θα γίνει δεκτή έως και Παρασκευή 20/07/2018 και ώρα 16:00 για τις παρακάτω κατηγορίες:

Κατηγορία 1-16

Κατηγορία 1-9

Για να δηλώσετε συμμετοχή θα πρέπει να καλέσετε στην ΕΟΜ στο 210 7480400 εσωτ. 112.

Το πρώτο ζεύγος ανά κατηγορία που θα τηλεφωνήσει θα γίνει δεκτό.

 

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 47 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 04474 ΔΟΞΙΑΔΗΣ Κ 15 07065 ΡΟΥΣΣΟΣ Π 14
2 01707 ΚΑΛΥΒΑΣ Δ 13 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
3 01122 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α 13 05956 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν 13
4 08470 ΠΟΔΟΤΑ Κ 11 08186 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Δ 11
5 03039 ΤΖΙΜΑΣ Λ 11 10777 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΙΗ 11
6 02197 ΣΠΑΝΟΥ Β 14 01595 ΔΟΞΙΑΔΗ Α 12
7 00303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ 12 06688 ΙΩΑΝΝΟΥ Α. 12
8 06567 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ 13 01253 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Α 16
9 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15
10 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 07608 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ 11
11 06645 ΣΑΛΕΜ Ν 13 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14
12 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14 05963 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π 13
13 11501 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ 11 11825 ΚΑΠΙΡΗΣ Δ 10
14 09679 ΔΗΜΟΥ ΑΕ 9 11191 ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ Ε 9
15 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12
16 06172 ΔΑΡΚΑΔΑΚΗΣ Α 13 08900 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Ι. 11
17 05840 ΣΙΩΖΟΣ Θ 12 06538 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ 13
18 04424 ΒΑΡΟΤΣΗ Χ 11 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12
19 06195 ΝΕΣΤΟΡΑ Θ 13 03677 ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ Π 12
20 05527 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ Π 12 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 12
21 00228 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 13 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
22 02781 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΟ 12 06650 ΧΡΗΣΤΟΥ Χ 11
23 11323 ΚΑΤΣΙΦΟΣ Α 7 00316 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ 13
24 01927 ΚΟΥΦΑΚΗΣ Ε 13 05784 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ Α 13
25 01077 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ν 13 11812 ΜΠΑΛΟΚΑΣ Δ 5
26 00304 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗΣ Ν 16 00336 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ 16
27 00594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ Ε 15 00208 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ 15
28 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
29 10180 ΔΟΓΑΝΗ Τ 10 09858 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ 10
30 00186 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ Ν 16 01018 ΝΙΝΟΣ Σ 15
31 00719 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Γ 13 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16
32 06755 ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ 9 02724 ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ Ι 12
33 00899 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 16 02907 ΠΟΛΙΤΟΥ Α 12
34 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 12
35 01236 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ 16 00830 ΜΑΜΙΔΑΚΗ Λ 16
36 12345 ΔΟΥΔΟΣ Π 6 10535 ΚΡΙΤΣΑΛΗΣ Φ 11
37 05521 ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
38 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13 04022 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ 13
39 00660 ΚΟΡΩΝΗ Μ 14 10929 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ Ι 8
40 07868 ΜΑΤΑΘΙΑΣ Α 11 01431 ΤΣΙΠΟΥΡΗ Α 12
41 07795 ΚΑΛΕΚΗ Μ 11 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11
42 10878 ΕΞΑΡΧΟΣ Ι 11 05495 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Α 9
43 00552 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ Α 15 00553 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ Ν 14
44 00526 ΚΑΝΝΑΒΟΣ Π 16 08317 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ε 11
45 07376 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ 13 00973 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ 16
46 00111 ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ 15 03221 ΤΣΕΒΔΟΥ Α 13
47 01038 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ 12 09062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ 13

Κατηγορία 1 - 11

Ο.Π.Α.Φ. ( 30 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 10728 ΜΑΣΟΚΩΣΤΑ ΣΤ 11
2 11219 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν 10 11216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ 10
3 08820 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ. 10 10082 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ Μ 11
4 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10 08299 ΒΕΡΤΗΣ Α 10
5 04150 ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ 8 09380 ΠΑΛΑΜΙΩΤΟΥ Μ 10
6 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11 08207 ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ 11
7 07358 ΔΡΟΣΙΑΔΗΣ Τ 10 07359 ΔΡΟΣΙΑΔΟΥ Μ 10
8 10100 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ 10 09667 ΡΑΠΤΑΚΗΣ Σ 9
9 09488 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Β 10 09501 ΤΣΟΥΡΑ Σ 11
10 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11
11 09056 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ Ι 10 09057 ΠΟΛΙΤΗΣ Δ 10
12 08446 ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ Γ 10 04219 ΜΕΛΕΤΗΣ Δ 10
13 09752 ΒΕΛΚΟΥ Σ 10 10285 ΣΩΤΗΡΙΟΥ Χ 9
14 06623 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Δ 10 06875 ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ Α 11
15 06877 ΔΕΛΗ Χ 11 02248 ΑΝΤΑΝΑΣΙΩΤΗ Ν 11
16 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 9 11867 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ 8
17 06134 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ 10 05383 ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΥ Κ 11
18 10288 ΜΠΙΝΙΧΑΚΗΣ Ν 8 11858 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 6
19 06476 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ρ. 11 11094 ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ 11
20 10286 ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π 11 10306 ΡΟΥΜΠΕΓΛΗΣ Ν 9
21 10248 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ν. 10 08453 ΝΙΚΑ Ν 11
22 10081 ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗ Ο 11 09806 ΝΤΑΝΤΗΣ Α 11
23 03898 ΤΖΕΛΑΤΗ Μ 11 01237 ΡΟΥΧΩΤΑΣ Γ 11
24 01632 ΜΑΝΤΑ Μ 11 06452 ΠΑΝΤΕΛΗ Κ 11
25 09096 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ 10 05891 ΨΑΛΙΔΑ Α 11
26 08293 ΝΤΟΤΣΙΑ Μ. 11 08289 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Κ 11
27 12245 ΦΑΦΟΥΤΗ Ι 4 07907 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ Β 11
28 09666 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Φ 11 04490 ΧΟΥΡΜΕΝΤΗΣ Κ 12
29 07812 ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ Α. 10 12328 ΑΝΔΡΙΩΤΑΚΗΣ Γ 6
30 07101 ΣΥΡΚΟΥ Γ 9 07100 ΣΩΤΗΡΧΟΥ Λ 11

Κατηγορία 1 - 9

Ίκαρος ( 31 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12293 ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΑ 4 12123 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ Κ 4
2 04152 ΔΕΔΕΣ Σ 8 10353 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α 10
3 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 8 10705 ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ 8
4 11013 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ 9 10245 ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α 8
5 10243 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ 8 11521 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α 8
6 10242 ΒΕΛΙΣΚΑΚΗ Ε 8 09710 ΜΠΑΜΠΙΡΗ Χ 9
7 07063 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ Γ 6 08846 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ Β 4
8 07913 ΚΑΡΑΓΙΑΝ Α 9 10639 ΠΑΥΛΑΚΟΣ Π. 7
9 11499 ΜΠΑΦΑΣ Χ 8 11007 ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ 9
10 10918 ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ Π 8 09824 ΔΙΓΕΝΗΣ Γ 8
11 10730 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α 7 11428 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Λ 9
12 09107 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Α 9 09092 ΖΟΥΛΟΣ Α 9
13 05939 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 5 09546 ΚΑΜΙΝΑΡΗ Σ 9
14 06880 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Δ 10 09452 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ Α 7
15 11659 ΜΠΟΥΓΑΣ Α 8 11201 ΚΑΣΦΙΚΗΣ Γ 8
16 10731 ΓΙΑΜΠΑΝΗ Μ 9 10615 ΛΩΛΗΣ Β 8
17 04391 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Ν 7 11627 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ 8
18 11160 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Ν 6 08242 ΒΛΑΧΟΥ Μ 7
19 11184 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ Δ 9 11850 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ Κ 9
20 12471 ΣΙΟΝΤΗΣ Β 6 12303 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Φ 5
21 11064 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α 8 07964 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ε 8
22 09116 ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ Ν 9 09117 ΤΟΓΑΝΙΔΗ Σ 9
23 11119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ 7 11158 ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ 7
24 11028 ΖΑΪΡΗΣ Ν 7 06035 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ 7
25 10260 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ν 8 02567 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ Χ 9
26 12131 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ Ε 6 12180 ΚΟΥΛΗΣ Χ 6
27 09382 ΡΟΥΚΕΡ Φ 9 10703 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ 9
28 07599 ΝΙΚΙΑ Π 9 10206 ΜΙΧΑΗΛ Γ 9
29 10790 ΤΟΥΝΤΑ Γ 7 10791 ΚΥΡΤΑΤΟΣ Χ 7
30 12679 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5 12374 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 4
31 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 9 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Β. ( 34 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12481 ΜΑΝΟΥΣΗ Λ 7 11655 ΛΟΥΜΠΙΕ Μ 7
2 10753 ΜΟΥΑΜΕΛΕΤΖΗΣ Π 7 11855 ΓΚΟΛΦΗ Ε 4
3 12644 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ι 2 12645 ΒΟΥΡΕΚΑ Ε 2
4 12661 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Γ 1 13098 ΓΡΑΨΑ Ε 1
5 12662 ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ Α 2 12638 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ 2
6 12811 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗ Λ 6 12812 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ν 6
7 12660 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ι 4 12656 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν 4
8 13015 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ 5 12770 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ 5
9 13022 ΚΩΤΣΗΣ Π 4 13021 ΜΑΝΟΥΡΗΣ Χ 4
10 12323 ΒΕΛΕΝΤΖΑ Α 3 12325 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ Α 3
11 11965 ΒΟΥΙΤΟΥ Ξ 5 11966 ΠΑΝΝΟΥ Γ 5
12 11070 ΚΑΛΑΝΤΖΗ Ε 4 12135 ΚΟΦΙΝΑΚΗ Ε 5
13 07945 ΠΑΜΠΟΥΚΗ Α 7 08776 ΒΕΝΤΟΥΡΗ Π 7
14 13086 ΧΡΗΣΤΑΚΗ Α 3 13188 ΓΟΥΛΑΣ Σ 4
15 11904 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Β 6 12144 ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ Ν 6
16 12682 ΓΙΑΤΑΣ Κ 4 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 4
17 12678 ΜΠΑΜΑ Σ 4 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 4
18 12327 ΜΠΟΘΟΣ Α 2 12053 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ Χ 3
19 12731 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Β 3 13102 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΚΗΣ Τ 4
20 10235 ΔΡΑΒΙΛΛΑ Κ 7 11798 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ 7
21 12376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ 4 12499 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Δ 4
22 09440 ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 6 07519 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ Δ 5
23 11633 ΣΠΥΡΟΥΛΗ Φ 7 09433 ΕΣΠΕΡΙΔΗΣ Ι 7
24 11684 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Σ 7 11685 ΚΟΡΡΕΣ Ε 8
25 12688 ΔΗΛΑΡΗ Ε 3 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 3
26 11038 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α 6 11035 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕ 5
27 09717 ΡΟΜΠΛΟ Α 5 10411 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Α 5
28 08215 ΚΑΡΕΚΟΥ Μ 6 08214 ΚΑΡΕΚΟΣ Π 6
29 12681 ΔΡΑΚΟΣ Α 5 12692 ΒΑΜΒΑΚΑ Σ. 5
30 12057 ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ 3 05916 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ Λ 2
31 12632 ΖΑΧΑΡΙΑ Μ 3 12635 ΠΟΥΛΑΚΗ Α 1
32 12646 ΓΚΕΣΚΟΣ Φ 2 12643 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠ 2
33 12066 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μ 3 12049 ΜΠΟΥΧΑΤΖΑΡ Μ 3
34 12578 ΝΟΝΗ Α 5 12605 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Μ 5

 

Επιλογές