Foreign visitors

Συμμετοχές ΕΟ ΑΟΜΨ

Λήξη Πρωινού: 13/12/2018, 10:00

Δηλώσεις συμμετοχής για το βραδινό τουρνουά 1-16 και 1-9 μόνο στο τηλ. 694 430 1255 Κυριακίδης Γ

Δεν θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας κατ. 1-6.

Διαιτητές: Μήτση Γ, Πολίτου Α.

Πρωινό τουρνουά:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 7 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 01343 ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν 15 00719 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Γ 13
2 08705 ΛΙΑΝΟΣ Δ 12 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14
3 08877 ΤΑΜΒΑΚΛΗ Α 10 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
4 08849 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. 13 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12
5 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
6 07618 ΝΙΛΣΕΝ Μ 11 07622 ΦΟΛΕΡΟΣ Δ 11
7 06688 ΙΩΑΝΝΟΥ Α. 12 09472 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Α 8

Βραδινό τουρνουά:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 32 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 07534 ΜΑΚΡΗ Ε 12 00719 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Γ 13
2 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
3 06688 ΙΩΑΝΝΟΥ Α. 12 00303 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μ 12
4 06878 ΔΕΔΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 9 05279 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ 12
5 01408 ΤΣΑΚΑ Δ 9 07756 ΔΟΥΑΝΟΓΛΟΥ ΝΤ. 10
6 01409 ΤΣΑΚΑΣ Η 13 01003 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ 16
7 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14 00626 ΚΛΕΙΤΣΑΣ Γ 13
8 01343 ΣΤΕΛΛΑΚΗ Ν 15 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16
9 05331 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ 11 06875 ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ Α 11
10 00197 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ Α 14 05527 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ Π 12
11 07812 ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ Α. 10 04304 ΓΙΑΛΙΡΑΚΗΣ Ν 10
12 02572 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε 12 02138 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ι 12
13 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10
14 01396 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Α 14 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14
15 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12
16 05506 ΣΠΑΝΟΥ Α. 11 01534 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ Γ 9
17 02955 ΖΕΡΒΑ Ι 3 02956 ΚΟΤΡΩΝΑΡΟΥ Α 13
18 09639 ΝΑΧΜΙΑΣ Χ 10 09640 ΒΑΡΩΝΟΥ Μ 8
19 09638 ΜΑΤΑΘΙΑΣ ΑΛ 10 09637 ΝΑΧΜΙΑ ΜΑ 10
20 00111 ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ 15 01707 ΚΑΛΥΒΑΣ Δ 13
21 02039 ΠΑΝΑΓΑΚΗ Μ 15 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
22 06195 ΝΕΣΤΟΡΑ Θ 13 03169 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Π 11
23 04247 ΨΗΛΟΥ Μ 10 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
24 00389 ΖΑΧΟΥ Π 11 01653 ΠΛΑΤΡΙΤΟΥ Π 12
25 00414 ΖΩΤΟΣ Λ 16 06134 ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ Γ 10
26 12679 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν 5 01325 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ 15
27 06602 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΝ 10 08489 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ 11
28 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 14 02799 ΜΗΤΡΟΥ Κ 12
29 03677 ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ Π 12 00899 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι 16
30 07618 ΝΙΛΣΕΝ Μ 11 07622 ΦΟΛΕΡΟΣ Δ 11
31 05394 ΖΑΠΑΡΤΑΣ Ε 12 00942 ΜΠΑΛΛΑΣ Δ 14
32 01145 ΠΑΣΧΑΛΗ Σ 12 04529 ΜΑΚΡΗ Μ 12

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 25 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09177 ΒΑΪΤΣΑ Κ 7 09957 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓ 7
2 09117 ΤΟΓΑΝΙΔΗ Σ 9 08686 ΤΣΑΒΔΑΡΗ Ι 8
3 12607 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝ 4 09502 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓ 9
4 04409 ΑΠΟΣΚΙΤΟΥ Π 8 01597 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γ 9
5 05198 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ Ι 8 05116 ΧΑΤΖΗΠΙΕΡΑ Μ 5
6 07803 ΠΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ Α 9 08280 ΧΡΟΝΗ Α 9
7 05808 ΒΛΑΧΑΒΑ Μ 9 10414 ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι 9
8 06675 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Κ 7 08216 ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β 8
9 07135 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ Μ 9 09059 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ 9
10 04484 ΠΑΥΛΟΥ Ε 7 06200 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Α 6
11 07678 ΑΝΑΣΤΕ Κ 9 07446 BONZANINI G 5
12 07702 ΓΕΡΜΑΝΟΥ Λ 7 06251 ΝΙΚΟΛΑΔΟΥ Α 9
13 05791 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Κ 4 07798 ΤΣΑΝΓΚ Α 7
14 13015 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Λ 5 12770 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Χ 5
15 02852 ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗ Δ 7 06374 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε 5
16 10778 ΔΑΝΑ Δ 6 09503 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Λ. 5
17 09489 ΜΕΛΙΣΣΕΙΔΟΥ Ε 4 10237 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ Ε 4
18 08487 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ Κ 9 09196 ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Α 9
19 09956 ΣΤΑΘΗΣ Χ 6 10114 ΣΠΙΘΑ Κ 5
20 06394 ΣΥΡΩΚΑΣ Α 7 07196 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α 9
21 09175 ΜΗΤΣΟΥΡΑ Α 3 12611 ΚΛΕΟΠΑ Κ 4
22 11888 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π 7 09721 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ 8
23 11119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Τ 7 11158 ΚΑΤΡΑΛΗΣ Γ 7
24 09423 ΡΙΤΣΟΥ Μ 5 12036 ΔΙΕΛΛΟΥ Α 5
25 10756 ΣΑΡΠΑΚΗΣ Ε 5 10757 ΣΤΑΦΥΛΑ Χ 6

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Μ.Ψ. ( 0 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ

Επιλογές