Foreign visitors

Συμμετοχές ΕΟ ΑΟΤ

Λήξη απογευματινού: 06/12/2018, 16:30

Λήξη βραδινού: Κλειστές: Δεκτές μόνο με τηλέφωνο: 694 246 1390

Σε περίπτωση δυσκολίας και συμμετοχές μαθητών καλέστε: 694 246 1390 Δημητρόπουλος Ε

Δηλώσεις Απογευματινού τουρνουά έναρξη:17:00

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 05660 ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α 11 07504 ΑΝΑΠΛΙΩΤΟΥ Α 10
2 10733 ΜΑΥΡΟΣ Π 5 11578 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Α 5
3 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14 04971 ΣΤΑΘΑΤΟΣ Χ 10
4 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11
5 07517 LOVELY Α 11 08208 ΒΟΡΙΣΗ Α 11
6 00550 ΚΑΡΑΛΗΣ Β 11 05841 ΣΠΙΝΟΣ Α 11
7 01394 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
8 01934 ΑΛΕΞΙΟΥ Λ 11 04415 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ 11
9 07350 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΒΟΥΤΥΡΑΣ Α 11 07509 ΓΑΛΦΙΑΝΑΚΗΣ Ε 11
10 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 08254 ΒΓΟΝΤΖΑ Μ 10
11 07159 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι 11 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
12 10866 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Σ 4 11534 ΠΟΛΙΤΗΣ Μ 4

 

Δηλώσεις Βραδινού τουρνουά έναρξη: 20:15

Συμμετοχές κλειστές. Δεκτές μόνο με τηλέφωνο: 694 246 1390

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 23 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10354 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ Μ 9 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 12
2 02985 ΠΛΑΚΙΔΑ Η 14 04971 ΣΤΑΘΑΤΟΣ Χ 10
3 05660 ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α 11 07504 ΑΝΑΠΛΙΩΤΟΥ Α 10
4 03355 ΡΩΜΑΝΟΣΟΓΛΟΥ ΠΟ 10 03283 ΓΚΑΤΣΟΣ Α 11
5 03353 ΡΩΜΑΝΟΣΟΓΛΟΥ ΠΑ 10 11530 ΧΑΡΑΡΗΣ Γ 6
6 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 10 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 10
7 02375 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Ι 10 00914 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ 16
8 01039 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Λ 15 04707 ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗΣ Α 12
9 07517 LOVELY Α 11 05346 ΜΑΜΟΥΝΑΣ Π 10
10 08213 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ 10 08208 ΒΟΡΙΣΗ Α 11
11 07727 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ 11 01121 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ 10
12 05347 ΜΠΕΝΙΟΥ Μ 13 03352 ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π 14
13 01931 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ 14 07840 ΠΑΧΝΗ Ν 12
14 04443 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χ 16 10415 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ 10
15 11217 ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑ 9 11223 ΡΑΟΥΖΑΙΟΥ Α 9
16 11215 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕ 9 05939 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 5
17 10049 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ 12 08694 ΚΑΡΑΚΟΣ Χ 12
18 00662 ΚΟΡΩΣΗΣ Θ 14 01992 ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ. 13
19 01207 ΡΑΚΑΣ Α 12 01354 ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α 11
20 00661 ΚΟΡΩΣΗ Θ 13 00593 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Δ 13
21 01858 ΑΝΘΗ Κ 11 01263 ΣΑΡΛΗΣ Σ 13
22 12678 ΜΠΑΜΑ Σ 4 01645 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Σ 13
23 06252 ΤΣΑΟΥΣΗ Δ 9 01429 ΤΣΙΚΑΣ Ε 11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Τ. ( 12 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 04148 ΧΑΜΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ 7 04886 ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ Ε 5
2 09083 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Β 7 05804 ΜΟΥΛΑΚΗ Ρ 9
3 09165 ΖΟΥΛΙΑΣ Α 9 11813 ΜΑΡΚΣ ΒΑΣΣΑΤΗ Σ 5
4 04323 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙ 9 08227 ΤΣΙΛΙΚΑ Μ 9
5 05965 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Β 9 09753 ΒΡΑΧΑΣ Κ 8
6 10143 ΓΟΥΛΙΟΣ Ι 5 10414 ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι 9
7 06718 ΜΑΤΣΑΚΑΣ Γ 7 07285 ΚΑΠΑΛΑΣ Δ 7
8 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 3 06332 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Α 9
9 08071 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ Δ 9 06714 ΚΟΤΖΙΑ Κ 4
10 09382 ΡΟΥΚΕΡ Φ 9 09376 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛ 8
11 09379 ΛΗΜΝΙΔΟΥ Ε 8 09377 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥ 7
12 05422 ΡΑΝΙΟΣ Δ 9 03356 ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 17 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 10866 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Σ 4 11534 ΠΟΛΙΤΗΣ Μ 4
2 11578 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Α 5 10733 ΜΑΥΡΟΣ Π 5
3 10355 ΠΑΛΑΓΓΑ Ν 4 11453 ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ Γ 3
4 12483 ΠΡΙΝΤΖΟΥ Τ 4 11810 MARKS W 4
5 11835 ΤΣΑΜΗ Τ 4 12363 ΓΙΑΝΝΟΥ Α 4
6 10732 ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ Θ 4 10831 ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗ Β 4
7 11017 ΝΕΡΟΥΤΣΟΥ Γ 4 11535 ΦΡΟΥΜΚΙΝ Σ 4
8 11493 ΓΟΥΝΑΡΑΚΗΣ Α 3 11422 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η 6
9 13302 ΡΑΣΣΙΑ Φ 3 13136 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ Κ 4
10 09765 ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ Θ 5 09766 ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ Κ 5
11 11731 ΚΛΑΟΥΡΑΚΗΣ Μ 5 10804 ΠΑΥΛΑΚΗΣ Γ 5
12 13072 ΠΟΥΛΟΣΟΦΟΥ Ε 3 13200 ΚΟΥΤΜΟΣ Θ 5
13 11836 ΖΕΝΤΕΛΗΣ Κ 3 11832 ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ Σ 1
14 12089 ΨΥΛΛΑΚΗ Φ 4 12090 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗ ΕΛ 3
15 12142 ΖΩΤΟΣ Δ 4 12140 ΖΩΤΟΥ Α 4
16 12906 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Α 5 12905 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Α 5
17 12088 ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ 5 11528 ΠΡΑΣΙΝΟΣ Κ 6

Επιλογές