Foreign visitors

Ταυτόχρονες Ημερίδες Μαθητών 2017-2018

Προκήρυξη

ΜΑΘΗΤΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ : Η 5η ημερίδα θα γίνει στα Σωματεία Ο.Α.Μ.Λ.Ε. (Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ – Λέσχη Επιστημόνων, Ιπποκράτους 6-8, 151 23 Μαρούσι,  τηλ. 210 685 5191 )

και Ο.Α.Μ.Η (Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Ηλιούπολης, Μνησικλέους & Ύδρας, 163 45 Ηλιούπολη  , τηλ. 693 737 0310 & 697 409 0866

Συμμετοχές στο site της ΕΟΜ

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Λήξη: 27/04/2018 και ώρα 16:00

Οι δάσκαλοι των σωματείων της Αττικής θα λάβουν extra pin για να δηλώνουν συμμετοχές.

…………………………………………………………………………………………………

ΜΑΘΗΤΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ:  Ο.Α.Μ.Η (Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Ηλιούπολης, Μνησικλέους & Ύδρας, 163 45 Ηλιούπολη  , τηλ. 693 737 0310 & 697 409 0866  και

Ο.Α.Μ.Κη. Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Κηφισιάς, Κηφισίας 70, 151 25 Μαρούσι, τηλ. 210 807 9917, 698 744 4414

Συμμετοχές με e-mail στο Τμήμα Μαθημάτων

 

 

Για μεμονωμένες συμμετοχές καλέστε 210 7480400 εσωτ. 111 κ. Μπαμπούλα.

Για όλες τις δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει οι μαθητές να έχουν αριθμό μητρώου αγωνιστικού δελτίου.

Κατηγορία 1 - 4

Ο.Α.Μ.Η. ( 28 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12678 ΜΠΑΜΑ Σ 1 12673 ΡΙΖΟΥ Θ 1
2 12687 ΓΟΥΡΕΛΗ Η 1 12688 ΔΗΛΑΡΗ Ε 1
3 12683 ΚΙΑΜΟΣ Α 1 12685 ΠΑΠΑΛΗΘΕΙΟΥ Ν 1
4 12684 ΚΑΠΙΡΗ Α 1 12720 ΡΙΖΟΥ Σ 1
5 12672 ΣΚΟΡΔΑ Μ 1 12675 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ 1
6 12697 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ Ι 1 12719 ΚΩΣΤΗ Σ 1
7 12692 ΒΑΜΒΑΚΑ Σ. 1 12681 ΔΡΑΚΟΣ Α 1
8 12691 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Λ 1 12693 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α. 1
9 12682 ΓΙΑΤΑΣ Κ 1 12686 ΤΣΙΑΠΑΡΑ Δ 1
10 12694 ΒΛΑΧΟΣ Σ. 1 12695 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑ 1
11 12674 ΚΟΡΛΟΣ Α 1 12670 ΓΡΕΤΣΙΣΤΑΣ Γ 1
12 12680 ΚΑΠΙΡΗ Ε 1 12696 ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ Κ 1
13 12676 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ Β 1 12677 ΣΗΦΑΚΗ Α 1
14 12718 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γ 1 12723 ΤΖΟΥΒΕΛΗ Π 1
15 12656 ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν 1 12654 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑ Δ 1
16 12653 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ Μ. 1 12634 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Ε 1
17 01801 ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ Κ 1 13100 RAPACCIUOLO A 1
18 12639 ΛΕΜΠΕΣΗ Ι 1 12638 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Δ 1
19 12646 ΓΚΕΣΚΟΣ Φ 1 12640 ΛΑΓΓΟΥΡΑ Ε 1
20 12618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α 1 13107 ΜΠΑΧΑΡ Χ 1
21 13165 ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Η 1 13235 ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ Χ 1
22 13173 ΦΩΚΙΔΗΣ Α 1 13174 ΚΑΛΛΕΡΓΗ Α 1
23 13234 ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ Π 1 13135 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ Α 1
24 13171 ΤΣΟΥΚΑΣ Κ 1 13172 ΚΑΚΟΥΡΗΣ Σ 1
25 13137 ΜΗΤΣΗ Μ 1 13167 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ Ζ 1
26 13166 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜ 1 13138 ΘΕΜΕΛΗ Β 1
27 13098 ΓΡΑΨΑ Ε 1 12661 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Γ 1
28 01800 ΜΑΡΣΕΛΛΟΥ Σ 1 12635 ΠΟΥΛΑΚΗ Α 1

Ο.Α.Μ.Λ.Ε. ( 10 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 13243 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ Γ 1 13242 ΞΕΡΟΣΑΒΒΙΔΟΥ Κ 1
2 12892 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ Α 1 12800 ΣΑΛΙΑ Μ 1
3 12709 ΔΕΚΑΖΟΥ Α 1 12708 ΣΚΟΥΡΑΣ Β 1
4 12710 ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΥ Ρ 1 12711 ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ Χ 1
5 12824 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓ 1 12735 ΤΣΙΤΣΑ Δ 1
6 12736 ΤΥΡΑΣΚΗΣ Π 1 12737 ΤΥΡΑΣΚΗΣ Κ 1
7 13013 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ 1 12998 ΒΕΡΓΟΛΙΑ Μ 1
8 12999 ΖΕΡΒΟΥ Δ 1 13031 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α 1
9 13230 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ Β 1 11704 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ Δ 1
10 12902 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Α 1 12797 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ Β 1
 
 

 

ΕΠΑΘΛΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ
1η Ημερίδα
Συγκεντρωτική Κατάταξη: Παπαληθείου Ν – Κιάμος Α / Περιφέρειας: Ντρογκούλη Τ – Δρόσος Α
2η Ημερίδα
Συγκεντρωτική Κατάταξη: Λάβδας Φ – Λάβδας Α / Περιφέρειας: Ιωαννίδης Α – Στωικίδης Π
3η Ημερίδα
Συγκεντρωτική Κατάταξη: Σκανδάλη Χ – Θωμαρέη Μ/ Περιφέρειας: Μηλιώτης Κ – Παπαναστασίου Τ
4η Ημερίδα
Συγκεντρωτική Κατάταξη: Σκανδάλη Χ – Σιούφας Γ/ Περιφέρειας: Ντρογκούλη Κ – Δρόσος Α

 

Επιλογές