Τριήμερο Ομάδων

Προκήρυξη

 

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής τηλεφωνήστε μόνο στα: 210 807 9917 και 6987 444 414

Ακόμη κι αν τηλεφωνήσετε θα σας ζητηθούν τουλάχιστον οι 4 αριθμοί μητρώων των αθλητών της ομάδας που θα δηλώσετε.

Έναρξη δηλώσεων: 20/10/2017, ώρα 16:00

Λήξη δηλώσεων: 27/10/2017, ώρα 17:00

 

Κατηγορία 1 - 16

Ο.Α.Μ.Κη. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01584
02103
05956
01595
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π
ΚΑΒΑΝΤΟΥΡΗΣ Ν
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Ν
ΔΟΞΙΑΔΗ Α
14
13
13
12
2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 06538
08705
05840
07795
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Μ
ΛΙΑΝΟΣ Δ
ΣΙΩΖΟΣ Θ
ΚΑΛΕΚΗ Μ
13
11
12
11
3 ΦΡΑΓΚΟΣ 06057
05347
00973
03352
ΦΡΑΓΚΟΣ Τ
ΜΠΕΝΙΟΥ Μ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ
ΜΑΡΣΩΝΗΣ Π
12
13
16
14
4 ΓΑΒΡΙΗΛ 05425
01056
02535
01263
04247
ΓΑΒΡΙΗΛ Χ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΑΡΓΥΡΟΥ Δ
ΣΑΡΛΗΣ Σ
ΨΗΛΟΥ Μ
12
16
13
13
10
5 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ 05474
06768
08087
02272
ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Ε
ΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΠΑΝΔΗ Ν
ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΟΥ Ε
11
11
11
10
6 ΡΑΚΑΣ 01207
01354
00180
01350
00765
01853
ΡΑΚΑΣ Α
ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α
ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ
ΛΑΛΕΛΛΗΣ Φ
ΚΙΣΕΜΛΗΣ Δ
12
11
13
11
10
6
7 ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ 08643
00208
02145
09096
07563
10061
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΜ
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Μ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Σ
ΔΗΜΗΤΡΑ Σ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Κ
11
15
13
10
10
11
8 ΒΩΒΟΣ 08118
07009
06526
07376
ΒΩΒΟΣ Κ
ΛΙΟΣΗΣ Γ
ΤΟΓΙΑΣ Σ
ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μ
12
14
11
12
9 ΚΑΡΑΚΟΣ 08694
08849
09062
09490
08134
07799
ΚΑΡΑΚΟΣ Χ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ Σ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ Β
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Γ
ΚΑΠΠΑΣ Α
12
12
12
12
12
12
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 03598
09501
10228
10900
04801
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
ΤΣΟΥΡΑ Σ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ Ρ
9
11
11
9
9

Κατηγορία 1 - 9

Ο.Α.Μ.Κη. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 08391
08400
07739
07191
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Γ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Λ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π
ΣΠΑΘΑΡΗ Ε.
9
9
9
9
2 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ 09974
08594
08760
09182
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ Κ.
ΔΗΜΟΥ Γ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ Μ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ Β
7
10
9
9
3 ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ 07812
07917
07912
07914
07447
ΠΑΛΑΝΤΖΙΑΝ Α.
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗ Ε.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ
ΚΑΡΑΓΙΑΝ Φ
ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ Ε
10
7
8
7
6
4 ΖΑΧΟΥ 00389
04484
07728
09061
ΖΑΧΟΥ Π
ΠΑΥΛΟΥ Ε
ΚΙΤΡΙΛΑΚΗΣ Α
ΜΠΑΛΩΤΗΣ Α
10
6
9
9
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 03118
05807
01580
06103
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Χ
ΣΟΦΙΛΟΥ Σ
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ Ι
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Β
10
8
9
9
6 ΧΡΟΝΙΟΥ 05028
07401
10921
12081
ΧΡΟΝΙΟΥ Ι
ΚΟΥΡΤΗ Κ
ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ
ΜΩΥΣΗΣ Δ
10
10
9
5
7 ΒΑΪΜΑΚΗΣ 09445
06880
09116
10244
07098
ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Δ
ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ Ν
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ Κ
5
9
9
9
9
8 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 10109
08440
08869
08490
10303
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ Ι
ΑΘΕΡΙΝΟΥ Β
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ Ζ
ΖΩΙΔΗΣ Σ
7
7
8
8
8
9 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ 10100
11191
08489
11094
09491
09335
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ
ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ Ε
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
ΚΑΡΥΔΗΣ Κ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
9
7
10
9
9
9
10 ΦΟΛΕΡΟΣ 07622
07618
01784
11198
ΦΟΛΕΡΟΣ Δ
ΝΙΛΣΕΝ Μ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Α
ΤΡΟΜΠΕΤΑ Β
10
10
9
4

Κατηγορία 1 - 6

Ο.Α.Μ.Κη. ( 7 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΣΙΡΟΖΙΔΟΥ 11254
11655
08358
11021
ΤΣΙΡΟΖΙΔΟΥ Κ
ΛΟΥΜΠΙΕ Μ
ΔΡΑΚΑΚΗ Α
ΜΠΑΟΥΤΕΝ Μ
4
4
6
5
2 ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 11029
11798
05808
10414
ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ Κ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ
ΒΛΑΧΑΒΑ Μ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
6
4
7
6
3 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 08874
08875
10922
11616
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Θ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΙ
ΚΑΤΡΟΣ Π
5
5
3
4
4 ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ 10449
10446
10964
09980
09076
11054
ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ Α
ΝΕΦΤΙΤΖΟΓΛΟΥ Μ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ
ΖΕΥΚΙΛΗ ΠΟΥΛΙΟΥ Λ
ΔΕΡΑΟΥ Ε
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑ Α
6
5
5
6
7
4
5 ΔΡΑΒΙΛΛΑ 10235
09589
09586
10756
ΔΡΑΒΙΛΛΑ Κ
ΘΩΜΑ Ε
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ Α
ΣΑΡΠΑΚΗΣ Ε
4
4
4
4
6 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ 11311
12492
12479
04505
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν
ΓΟΥΡΝΑ Α
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
4
1
1
4
7 ΒΡΟΧΙΔΟΥ 06755
07194
11435
11246
11247
10375
ΒΡΟΧΙΔΟΥ Χ
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΔΙΝΙΟΖΟΥ Ε
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ Κ
ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Π
ΤΣΑΓΚΟΥΡΟΥ Α
7
5
5
4
5
6

Επιλογές