Τριήμερο Ομάδων

Προκήρυξη

Δηλώσεις συμμετοχής:

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Λήξη δηλώσεων: 19/01/2018, ώρα 14:00

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής: 694 484 7312

Μέγιστη χωρητικότητα 30 ομάδες. Δηλώσεις στην ιστοσελίδα κλειστές. Για δήλωση συμμετοχής μόνο τηλεφωνικά στο 694 484 7312

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 9 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΒΛΑΧΑΚΗΣ 07727
08207
01394
01584
05028
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
ΒΑΛΑΤΣΟΣ Γ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π
ΧΡΟΝΙΟΥ Ι
10
11
12
14
11
2 ΡΑΚΑΣ 01207
01354
01931
07840
00180
01350
ΡΑΚΑΣ Α
ΣΥΓΓΟΥΝΑ Α
ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ Μ
ΠΑΧΝΗ Ν
ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΣΤΡΑΦΤΗΣ Γ
12
11
14
11
13
11
3 ΓΑΒΡΙΗΛ 05425
01056
04247
01429
02764
01263
ΓΑΒΡΙΗΛ Χ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΨΗΛΟΥ Μ
ΤΣΙΚΑΣ Ε
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΣΑΡΛΗΣ Σ
12
16
10
10
11
13
4 ΚΑΡΑΛΗΣ 05336
05335
07517
08208
ΚΑΡΑΛΗΣ Γ
ΚΑΡΑΛΗ Ε
LOVELY Α
ΒΟΡΙΣΗ Α
10
11
11
11
5 ΤΣΙΒΙΔΟΥ 05660
05339
03898
07504
03355
03295
ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α
ΚΟΥΡΟΓΕΝΗ Α
ΤΖΕΛΑΤΗ Μ
ΑΝΑΠΛΙΩΤΟΥ Α
ΡΩΜΑΝΟΣΟΓΛΟΥ ΠΟ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Κ
11
11
11
10
10
10
6 ΚΟΡΩΣΗ 00661
01121
00642
01417
04424
01985
ΚΟΡΩΣΗ Θ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ Ε
ΤΣΑΤΣΑ Α
ΒΑΡΟΤΣΗ Χ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗΣ Γ
13
10
10
11
11
11
7 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 10205
09678
05223
00334
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Γ
ΡΑΣΕΛΗ Ε
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ν
10
11
16
14
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 02814
00662
01992
03831
00858
05751
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ Ε
ΚΟΡΩΣΗΣ Θ
ΜΑΡΚΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡ
ΜΑΡΚΣ Α
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ Α
12
14
13
11
11
10
9 ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ 09968
10049
09858
09806
08643
10286
ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Α
ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ Κ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Μ
ΝΤΑΝΤΗΣ Α
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Δ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ Π
11
12
10
11
11
11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Τ. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΒΕΡΟΥΧΗΣ 10921
10100
11094
12081
12367
ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Κ
ΧΡΥΣΙΚΟΣ Κ
ΜΩΥΣΗΣ Δ
ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ
10
10
9
6
5
2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ 10724
10723
09447
10414
10726
10209
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Β
ΚΑΝΟΥΤΑ Χ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ
9
9
8
7
6
8
3 ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ 09372
09382
10703
08213
04152
04150
ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ Ν
ΡΟΥΚΕΡ Φ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ
ΔΕΔΕΣ Σ
ΑΝΑΝΙΑΔΗ Μ
6
8
9
10
7
7
4 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ 11422
11195
09379
09377
10705
10832
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η
ΑΛΓΚΙΝ Ν
ΛΗΜΝΙΔΟΥ Ε
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥ
ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ
5
7
7
7
6
6
5 ΧΑΝΤΖΕΑ 10254
10255
10242
09710
10244
11421
ΧΑΝΤΖΕΑ Μ
ΒΗΧΟΥ Σ
ΒΕΛΙΣΚΑΚΗ Ε
ΜΠΑΜΠΙΡΗ Χ
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΦΑΣΙΛΗΣ Ι
7
8
8
8
10
9
6 ΜΑΡΚΙΔΗΣ 07283
07288
04037
04165
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΛΗΣ Α
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π
7
7
6
6
7 ΣΤΟΪΛΟΣ 10716
07599
10420
09818
09808
05337
ΣΤΟΪΛΟΣ Χ
ΝΙΚΙΑ Π
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Π
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑ
ΙΩΑΝΝΑΤΟΥ Χ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Α
8
9
8
9
9
9
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 10243
10861
10245
08638
10869
10252
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
ΣΩΤΗΡΧΟΣ Π
ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α
ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σ
ΜΠΟΑΚΑ Μ
ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ Α
7
6
7
7
4
6
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 10900
03598
10729
08097
10415
06878
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Χ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ
ΡΟΥΣΟΥ Μ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ
ΔΕΔΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Ρ
9
9
10
6
10
8
10 ΡΑΝΙΟΣ 05422
05965
02531
03327
12375
09721
ΡΑΝΙΟΣ Δ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΓΡΑΙΟΥ Χ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΙΩΒΗΣ Ι
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Γ
9
8
7
7
5
8

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 10 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΜΑΥΡΟΣ 10733
09224
11578
10031
08246
11569
ΜΑΥΡΟΣ Π
ΚΟΥΣΙΔΟΥ Α
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Α
ΔΗΜΑΚΗ Ν
ΒΟΥΔΟΥΡΗ Ρ
ΖΑΜΠΟΥΛΗ Α
5
4
4
7
3
3
2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 11013
11432
09765
09766
11888
12135
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β
ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ Θ
ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ Κ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΚΟΦΙΝΑΚΗ Ε
7
7
5
5
4
3
3 ΕΡΓΚΙΟΥΛ 11531
09717
11534
10866
ΕΡΓΚΙΟΥΛ Δ
ΡΟΜΠΛΟ Α
ΠΟΛΙΤΗΣ Μ
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Σ
3
4
3
4
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗ 09373
10939
09383
06316
11521
12615
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Ζ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Ε
ΣΩΧΟΥ Α
ΚΟΥΡΑΚΟΥ Α
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
ΒΡΑΧΝΑ Α
4
5
6
5
6
2
5 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 07964
11064
11062
07965
11982
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ε
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ Π
ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΡΑΒΑΝΟΣ Α
6
6
6
6
6
6 ΔΙΓΕΝΗΣ 09824
08569
10412
08027
11070
11823
ΔΙΓΕΝΗΣ Γ
CARBONARO J
ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ Λ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ Ε
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Α
7
7
6
4
4
4
7 ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ 10918
11849
08776
07285
ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ Π
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΒΕΝΤΟΥΡΗ Π
ΚΑΠΑΛΑΣ Δ
7
5
6
6
8 ΚΑΡΕΚΟΣ 08214
08215
09677
06718
ΚΑΡΕΚΟΣ Π
ΚΑΡΕΚΟΥ Μ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Α
ΜΑΤΣΑΚΑΣ Γ
6
5
6
7
9 ΚΟΛΤΣΙΔΑ 12088
05020
05021
11728
ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ
ΛΑΖΑΡΟΥ Κ
ΛΑΖΑΡΟΥ Ε
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Ν
3
3
4
2
10 ΖΩΤΟΣ 12142
12140
10355
12095
12094
ΖΩΤΟΣ Δ
ΖΩΤΟΥ Α
ΠΑΛΑΓΓΑ Ν
ΛΑΜΠΙΡΗ Χ
ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ
3
3
3
1
2

Επιλογές