Foreign visitors

Βυζαντινό Φεστιβάλ Μπριτζ

Προκήρυξη

Χάρτης

Οδηγίες δήλωσης συμμετοχής

Σε περίπτωση δυσκολίας στις δηλώσεις συμμετοχής καλέστε μόνο στο:  694 484 7312 Β. Γαλφιανάκης.

Έναρξη: 02/05/2018, ώρα: 20:00

Λήξη Ομάδων: 06/06/2018, ώρα: 17:00

Λήξη Ζευγών: 08/06/2018, ώρα: 17:00

 

Συμμετοχές Ομάδων:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 3 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ 09813
06630
09284
05841
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε
ΖΗΒΑ Α
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ
ΣΠΙΝΟΣ Α
11
11
12
11
2 ΓΑΒΡΙΗΛ 05425
05521
01003
01056
ΓΑΒΡΙΗΛ Χ
ΜΑΥΡΙΚΟΥ Ε
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
12
13
16
16
3 ΒΓΟΝΤΖΑ 08254
07727
00642
07350
ΒΓΟΝΤΖΑ Μ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ Δ
ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ Ε
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΒΟΥΤΥΡΑΣ Α
10
10
10
11

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Τ. ( 23 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 11013
11432
10245
10966
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ
ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β
ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ Η
8
8
7
8
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ 09374
10309
09635
10357
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ
ΣΙΓΑΛΑ Μ
ΒΑΜΒΑΚΑ Σ
ΚΥΡΤΑΤΟΥ Π
10
10
8
8
3 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 01784
07728
09352
10288
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Α
ΚΙΤΡΙΛΑΚΗΣ Α
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Β
ΜΠΙΝΙΧΑΚΗΣ Ν
9
9
9
8
4 ΣΩΧΟΥ 09383
10832
03356
03355
ΣΩΧΟΥ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ
ΡΩΜΑΝΟΣΟΓΛΟΥ ΠΟ
6
7
9
10
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 08223
09083
03353
08213
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΡΩΜΑΝΟΣΟΓΛΟΥ ΠΑ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ Φ
7
7
10
10
6 ΡΟΥΚΕΡ 09382
09376
09377
09379
ΡΟΥΚΕΡ Φ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥ
ΛΗΜΝΙΔΟΥ Ε
9
8
7
7
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 06699
04323
08227
08497
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙ
ΤΣΙΛΙΚΑ Μ
ΚΑΖΑΝΤΖΗ Ε
9
9
9
8
8 ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ 10353
10731
09380
04152
ΚΑΚΑΛΕΤΣΗ Α
ΓΙΑΜΠΑΝΗ Μ
ΠΑΛΑΜΙΩΤΟΥ Μ
ΔΕΔΕΣ Σ
9
9
10
8
9 ΚΑΜΠΑΝΗ 10641
10642
07283
07288
ΚΑΜΠΑΝΗ Ι
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Θ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
8
8
7
7
10 ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ 11220
10276
12217
09245
ΠΕΤΡΟΥΣΚΑ Μ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ Ε
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χ
ΓΡΑΒΑΝΗΣ Π
7
7
5
7
11 ΚΕΡΑΜΙΔΑ 10244
10964
10109
10921
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΑ Μ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
ΒΕΡΟΥΧΗΣ Χ
10
7
8
10
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 09223
06374
09219
09222
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Μ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε
ΖΑΓΚΛΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΤΖΑΣ Χ
5
5
5
5
13 ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ 10925
10209
09814
10414
ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ Κ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ Ε
ΝΙΚΗΤΑΚΗ Ι
9
8
8
8
14 ΠΑΜΠΟΥΚΗΣ 07345
07340
08569
07945
ΠΑΜΠΟΥΚΗΣ Α
ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΟΣ Σ
CARBONARO J
ΠΑΜΠΟΥΚΗ Α
7
7
8
6
15 ΚΩΤΤΗΣ 07949
07600
08768
10726
ΚΩΤΤΗΣ Β
ΚΑΧΡΑΜΑΝΗΣ Γ
ΜΑΝΤΑΣ Κ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΙ
10
9
10
6
16 EL KHOURY 09822
08585
03334
10208
EL KHOURY N
ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ι
ΓΑΛΑΝΑΚΗ Σ
ΣΤΑΘΑΚΟΥ Α
9
9
9
8
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 10892
10893
12391
11868
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ Β
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
7
7
4
8
18 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 11869
11867
11858
11972
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Μ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Ε
9
6
6
5
19 ΖΑΤΤΑΣ 11205
03579
06960
09061
ΖΑΤΤΑΣ Β
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ
ΚΡΙΝΗ Α
ΜΠΑΛΩΤΗΣ Α
9
8
8
9
20 ΝΙΚΙΑ 07599
05337
08766
08253
ΝΙΚΙΑ Π
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Α
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
9
9
10
7
21 ΣΤΟΪΛΟΣ 10716
10420
07964
11064
ΣΤΟΪΛΟΣ Χ
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Π
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ε
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α
9
9
7
8
22 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 06880
09445
07897
08820
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Δ
ΒΑΪΜΑΚΗΣ Ν
ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΝΗ Μ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
9
7
10
10
23 ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ 12367
11378
10729
10415
ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ Μ
ΣΜΥΡΛΗ Σ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΟΥ Μ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Λ
8
8
10
10

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 20 )

Α/Α Ομάδα Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ
1 ΑΜΕΡΑΝΗΣ 10365
12124
11888
11528
ΑΜΕΡΑΝΗΣ ΧΡ
ΣΤΥΛΙΑΡΗΣ Σ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π
ΠΡΑΣΙΝΟΣ Κ
6
5
6
6
2 ΜΠΙΤΣΙΟΣ 11496
08731
10947
10971
ΜΠΙΤΣΙΟΣ Κ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Ν
ΤΖΩΡΤΖΗ Π
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ
7
6
5
5
3 ΚΟΥΚΛΑΚΗ 10705
11195
12088
11728
ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ
ΑΛΓΚΙΝ Ν
ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Ν
7
7
4
4
4 ΔΑΦΕΡΜΟΣ 10970
10976
08229
11019
ΔΑΦΕΡΜΟΣ Σ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σ
ΤΣΟΥΚΑΣ Δ
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Λ
5
5
7
5
5 ΚΑΤΡΟΣ 11616
12479
12033
12074
ΚΑΤΡΟΣ Π
ΞΟΧΑΚΗΣ Σ
ΡΕΒΕΖΙΚΑ Ε
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ
5
4
4
5
6 ΠΑΤΟΥΝΑ 11213
11368
10411
11621
ΠΑΤΟΥΝΑ Φ
ΑΡΓΥΡΟΥ Κ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ Α
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩ
4
4
5
3
7 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ 11422
11493
09766
09765
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ Η
ΓΟΥΝΑΡΑΚΗΣ Α
ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ Κ
ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ Θ
6
3
5
5
8 ΜΑΡΟΥΛΗΣ 10412
10417
10031
10757
ΜΑΡΟΥΛΗΣ Π
ΚΑΧΡΑΜΑΝΗ Γ
ΔΗΜΑΚΗ Ν
ΣΤΑΦΥΛΑ Χ
6
6
7
5
9 ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ 10918
11849
10419
09816
12057
ΤΣΙΡΟΠΙΝΑΣ Π
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι
ΛΑΜΠΟΡΙΝΤΟΣ Π
ΒΑΡΟΥΤΑΚΗΣ Χ
ΤΟΓΚΟΝΙΤΖΕ Μ
7
6
7
4
3
10 ΣΩΤΗΡΧΟΣ 10861
10939
10960
10961
ΣΩΤΗΡΧΟΣ Π
ΒΟΥΛΓΑΡΗ Ε
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΣ Α
ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΥ Α
6
5
6
6
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 10754
11246
11655
11798
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ Κ
ΛΟΥΜΠΙΕ Μ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Χ
6
6
6
6
12 ΙΩΑΝΝΟΥ 09440
07519
09432
09430
ΙΩΑΝΝΟΥ Γ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ Δ
ΣΑΚΚΟΥ Α
ΡΑΠΤΗ ΜΙ
6
5
4
4
13 ΜΑΥΡΟΣ 10733
11535
05020
05021
ΜΑΥΡΟΣ Π
ΦΡΟΥΜΚΙΝ Σ
ΛΑΖΑΡΟΥ Κ
ΛΑΖΑΡΟΥ Ε
5
3
5
5
14 ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗ 10831
10732
10866
11534
ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗ Β
ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ Θ
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Σ
ΠΟΛΙΤΗΣ Μ
3
4
4
3
15 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗ 12090
12093
12140
12142
ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗ ΕΛ
ΚΟΣΙΑΡΗΣ Θ
ΖΩΤΟΥ Α
ΖΩΤΟΣ Δ
2
2
3
4
16 ΠΟΥΝΤΖΑΣ 12216
10872
09577
09578
ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ
ΒΕΝΕΤΗ Τ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Β
ΚΛΑΔΗ Κ
5
5
6
6
17 ΚΑΡΕΚΟΣ 08214
08215
11221
11633
ΚΑΡΕΚΟΣ Π
ΚΑΡΕΚΟΥ Μ
ΚΑΡΔΑΜΑΚΗ Ε
ΣΠΥΡΟΥΛΗ Φ
6
6
5
6
18 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ 11521
10565
11508
12615
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Α
ΡΑΪΝΑΚΗΣ Δ
ΚΑΒΒΑΔΑ Δ
ΒΡΑΧΝΑ Α
7
6
5
5
19 ΤΣΙΚΝΑ 12063
09815
09381
12323
12325
ΤΣΙΚΝΑ Α
ΒΑΡΟΥΤΑΚΗ Μ
ΠΑΡΑΣΧΗ Μ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ Α
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ Α
3
4
4
2
2
20 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 10700
10235
11167
11160
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑ
ΔΡΑΒΙΛΛΑ Κ
ΑΡΣΕΝΗΣ Α
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Ν
5
6
5
5
Αρχηγός
 
 

Συμμετοχές Ζευγών:

Κατηγορία 1 - 16

Α.Ο.Τ. ( 11 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 09813 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ε 11 09284 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Κ 12
2 09374 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑ 10 10309 ΣΙΓΑΛΑ Μ 10
3 05660 ΤΣΙΒΙΔΟΥ Α 11 08072 ΚΑΡΑΝΤΑΣΗΣ Ι 11
4 01121 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ 10 00841 ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ Α 11
5 01707 ΚΑΛΥΒΑΣ Δ 13 00886 ΜΕΛΙΑΣ Β 14
6 02376 ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗΣ Φ 15 01056 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ 16
7 04424 ΒΑΡΟΤΣΗ Χ 11 01584 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π 14
8 05227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ 11 10244 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑ 10
9 02374 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ Γ 14 00984 ΜΠΟΥΡΑΣ Π 14
10 02799 ΜΗΤΡΟΥ Κ 11 02341 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ 14
11 00180 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ 13 00973 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ Σ 16

Κατηγορία 1 - 9

Α.Ο.Τ. ( 11 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 11013 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Χ 8 11432 ΔΙΑΚΟΥΜΗ Β 8
2 10705 ΚΟΥΚΛΑΚΗ Μ 7 11195 ΑΛΓΚΙΝ Ν 7
3 10832 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙ 7 10245 ΤΣΑΝΑΚΑΣ Α 7
4 09676 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ 8 06719 ΜΥΡΑΤ Σ 8
5 10641 ΚΑΜΠΑΝΗ Ι 8 10642 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ Θ 8
6 11869 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤ 9 11868 ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ Α 8
7 12307 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝ 6 12131 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ Ε 6
8 10933 ΚΑΝΑΡΗΣ Σ 6 03992 ΜΠΕΗ Α 9
9 10546 ΖΟΜΠΟΛΑΣ Ε 7 11007 ΒΑΡΟΥΞΗΣ Δ 8
10 12233 ΦΑΚΗΣ Κ 7 12229 ΣΚΟΡΔΑΣ Π 7
11 09382 ΡΟΥΚΕΡ Φ 9 10703 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛ 9

Κατηγορία 1 - 6

Α.Ο.Τ. ( 6 )

Α/Α Αθλητές
Κωδ Όνομα Κατ Κωδ Όνομα Κατ
1 12088 ΚΟΛΤΣΙΔΑ Σ 4 11728 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Ν 4
2 11888 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ Π 6 11528 ΠΡΑΣΙΝΟΣ Κ 6
3 12216 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Γ 5 10872 ΒΕΝΕΤΗ Τ 5
4 10753 ΜΟΥΑΜΕΛΕΤΖΗΣ Π 6 11855 ΓΚΟΛΦΗ Ε 4
5 11564 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Α 4 12335 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α 3
6 12172 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Γ 5 12174 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ Φ 5
 
 

 

Επιλογές